PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجارت با کانادا

فرصت
30-12-2012, 15:00
با سلام خدمت دوستان عزیز
در این تاپیک میتوانیم در مورد تجارت با کانادا بحث و همکاری نماییم
دولت کانادا بعد از بستن سفارت خود محدویت های خیلی زیادی را برای ایرانیان ایجاد نمود است به هر حال نباید هیچ فرصت و موقیت را از دست داد باید بررسی داشته باشیم
کانادا در واقع یک ایالات از امریکا با قوانین و سیاست های مستقل است و در حوزه تجارت به امریکا وابسته است اما ایرانی های زیادی در کانادا فعالیت دارند در حوزه تجارت .
شاید فاصله دور انگیزه تجارت با این کشور پتانسیل دار را کم کند اما در کانادا هم میتوان تجارت داشت حتی ما ایرانی ها:huh:

بهزاد
30-12-2012, 16:03
با درود بر مرد همیشه در صحنه

بنده با کانادا کار نکردم. اما یکی از بهترین محصولاتی که میشه کار کرد با این کشور خمیر چوب سفید شده و سفید نشده هست. این خمیر در صنایع بهداشتی (دستمال کاغذی و نوارهای بهداشتی) و همچنین ساخت کاغذهای فلوتینگ، کرافت، وایت تاپ و سایر کاغذهای افست استفاده فراوان داره.
بازارش در ایران هم بسیار خوبه اما کلا با واسطه میاد ایران.
اگر کسی بتونه تامین کنه حاضر به خرید هستیم. :graduated:

با احترام

فرصت
30-12-2012, 16:38
با درود بر اقا بهزاد عزیز
اقا بهزاد دلال پیدا کردی به نرخ روز ما را هم خبر کن :crazy:
جدا از شوخی واقعا بازار خوبی داره توی ایران و مشتری پای ان نشته

mohsen mahdavi
30-12-2012, 16:57
سلام دوستان
درمورد صادرات سنگ مرمر به کانادا اطلاعی دارین؟
یکی ازدوستان ونکوور کانادا تو ساخت مسکن هست/هزینه ی ارسال آیا مقرون به صرفه هست؟
هرچند به گمونم بستگی به خربدار داره

فرصت
30-12-2012, 17:00
سلام دوستان
یکی ازدوستان ونکوور کانادا تو ساخت مسکن هست/هزینه ی ارسال آیا مقرون به صرفه هست؟
با سلام
همانطور که خودتان فرمودید بستگی به نرخ فروش دارد به صرفه بودن ان . اگر مشتری خوب دارید به نظر من خوبه به شرطی که مشکل جابجایی پول نباشه

بهزاد
30-12-2012, 18:31
سنگ کانادا نمیره. سنگ ایران بازارش در اختیار چینی هاس.

خشایار
30-12-2012, 20:26
سلام استاد بهزاد دوستدار راهنمایی کردنتم اونم با کلام سرد والا حال کردم

فرصت
30-12-2012, 20:51
سنگ کانادا نمیره. سنگ ایران بازارش در اختیار چینی هاس.
با درود بر اقا بهزاد بستگی به نوع سنگ داره چنینی ها هندی ها ویتنامی ها و حتی یونانی ها :sick: در یک سری سنگ های خاص در ایران بازار دارند همین سنگ های ایران خام به ایتالیا میره بعد از تراش و ساب و ... می اید ایران شما مشتری کانادایی پیدا کنید چرا نره با این نرخ ریال میتونه بره فقط مشکل کشتی و مشتری است :shades:

ssohi
27-01-2013, 01:06
سلام
آیا صادرات کالا از ایران به کانادا از لحاظ قوانین کشور کانادا مجاز میباشد ؟
بازگشت ارز از کانادا به ایران چطور ؟

Aksham.F.D
02-03-2013, 14:06
سلام دوستان

مرمر توجیه داره حتی گرانیت هم بصورت اسلب توجیه داره اما من متوجه نمیشم چرا خیلی ها انقدر راحت به مسائل نگاه میکنن؟
دوست من فرضا بنده مرمر به ضخامت دلخواه شما هر متر مربعی 10 ریال(!) بهتون میدم. شما این سنگ رو توی کانادا ازت 25 دلار میخرن.هزینه حمل هم برای هر متر مربعی میافته 3$. چجوری میخوای بفرستی؟ چجوری میخوای پولت رو بگیری؟ سنگ رو کی بدون اینکه ببینه میخره؟ سنگ که نمونه نمیشه فرستاد طرف بگه مثل همین یه کانتینر میخوام! سنگ هایی که توی یه روز از یه معدن در میان کلی با هم فرق میکنن.
ما دقیقا همین قضیه رو داشتیم با یکی از آشناهام که میخواست گرانیت صادر کنه. هر چی بهش گفتیم نمیشه قبول نکرد.

haman716
02-03-2013, 20:14
مرمر توجیه داره حتی گرانیت هم بصورت اسلب توجیه داره اما من متوجه نمیشم چرا خیلی ها انقدر راحت به مسائل نگاه میکنن؟
دوست من فرضا بنده مرمر به ضخامت دلخواه شما هر متر مربعی 10 ریال(!) بهتون میدم. شما این سنگ رو توی کانادا ازت 25 دلار میخرن.هزینه حمل هم برای هر متر مربعی میافته 3$. چجوری میخوای بفرستی؟ چجوری میخوای پولت رو بگیری؟ سنگ رو کی بدون اینکه ببینه میخره؟ سنگ که نمونه نمیشه فرستاد طرف بگه مثل همین یه کانتینر میخوام! سنگ هایی که توی یه روز از یه معدن در میان کلی با هم فرق میکنن.
ما دقیقا همین قضیه رو داشتیم با یکی از آشناهام که میخواست گرانیت صادر کنه. هر چی بهش گفتیم نمیشه قبول نکرد.
با سلام خدمت شما
ما در زمینه سنگ گرانیت و مرمریت فعالیت میکنیم
در مورد ارسال نمونه که فرمودید نمیشه.چرا نمیشه؟
یه تکه سنگ با ابعاد 20*20 یا 30*30 واسشون با dhl یا پستهای دیگه میفرستی و سنگها هم اینجور که میگید نیست که با هم فرق کنن. درسته ابتدای قله ها باهم فرق داره ولی وقتی 2 ماه لایه برداری بشه و اصطلاحا به دل کوه برسه اصلا هیچ تفاوتی باهم نداره. ما خودمون تو یه معدن کار میکنیم که 6 ساله داریم ازش برداشت میکنیم و هیچ فرقی نکرده
حتی خیلی از قله هایی که در فاصله های 20 کیلومتری این معدن هم هستن تفاوت زیادی ندارن

Aksham.F.D
02-03-2013, 21:01
با سلام خدمت شما
ما در زمینه سنگ گرانیت و مرمریت فعالیت میکنیم
در مورد ارسال نمونه که فرمودید نمیشه.چرا نمیشه؟
یه تکه سنگ با ابعاد 20*20 یا 30*30 واسشون با dhl یا پستهای دیگه میفرستی و سنگها هم اینجور که میگید نیست که با هم فرق کنن. درسته ابتدای قله ها باهم فرق داره ولی وقتی 2 ماه لایه برداری بشه و اصطلاحا به دل کوه برسه اصلا هیچ تفاوتی باهم نداره. ما خودمون تو یه معدن کار میکنیم که 6 ساله داریم ازش برداشت میکنیم و هیچ فرقی نکرده
حتی خیلی از قله هایی که در فاصله های 20 کیلومتری این معدن هم هستن تفاوت زیادی ندارن

والله بنده تا جایی که بنده اطلاع دارم و برای گرانیت از اهالی فن سئوال کردیم دو بحث و مشکل اساسی وجود داره یکی سر رگه های سنگ هستش و دیگری مشکل اسلب در ضخامت و مساحتی هستش که اونجا بازار خوبی داره.
اما بنده چیز دیگه ای مد نظرم بود. بنده میگم اصلا تمام مشکلات فنی و طرح و زیبایی و ... هم حل شد. اینکه یک محصولی بصرفه باشه تجارتش شرط لازمه اما نه کافی. خیلی چیزها هستن که تجارتشون بصرفه هست اما عملی نیست.

haman716
03-03-2013, 21:31
والله بنده تا جایی که بنده اطلاع دارم و برای گرانیت از اهالی فن سئوال کردیم دو بحث و مشکل اساسی وجود داره یکی سر رگه های سنگ هستش و دیگری مشکل اسلب در ضخامت و مساحتی هستش که اونجا بازار خوبی داره.
اما بنده چیز دیگه ای مد نظرم بود. بنده میگم اصلا تمام مشکلات فنی و طرح و زیبایی و ... هم حل شد. اینکه یک محصولی بصرفه باشه تجارتش شرط لازمه اما نه کافی. خیلی چیزها هستن که تجارتشون بصرفه هست اما عملی نیست.
بله در مورد به صرفه بودن صد در صد همین طوره ولی در مورد رگه های گرانیت اصلا اینطور نیست و گرانیت از تمام سنگهای دیگه کمتر رگه(یا به اصطلاح لا) داره و به دلیل هزینه فراوری زیادشه که اسلب خیلی توجیه نداره واسه گرانیت ولی الان برای صادرات بیشتر سایز 60*60*2 سانتی متر استفاده میشه

Mehdi-jafari
12-08-2013, 12:36
سلام بزرگوار . من تازه به این سایت ملحق شدم بنابراین بهراهنماییهای شما و سایر دوستان احتیاج دارم. ساکن کانادا هستم و بسیار مشتاق به مقوله تجارت. ممنون میشم اگر راجع به این مورد به صورت کلی و یا راجع به مورد خمیر کاغذ به طور اخص کمی توجیهم بفرمایید . مشتاقانه آماده هر گونه پیگیری در اینجا هستم. ممنون از بذل توجه شما.

haman716
12-08-2013, 13:13
سلام بزرگوار . من تازه به این سایت ملحق شدم بنابراین بهراهنماییهای شما و سایر دوستان احتیاج دارم. ساکن کانادا هستم و بسیار مشتاق به مقوله تجارت. ممنون میشم اگر راجع به این مورد به صورت کلی و یا راجع به مورد خمیر کاغذ به طور اخص کمی توجیهم بفرمایید . مشتاقانه آماده هر گونه پیگیری در اینجا هستم. ممنون از بذل توجه شما.
لطفا سوالتون رو بصورت واضح مطرح کنید چون چیزی متوجه نشدم

azari_sorkhjame
25-11-2013, 16:36

سلام..آقای جعفری یه پیغام خصوصی براتون گذاشتم لطفا بخونید

KORPS
05-12-2013, 09:11
من می توانم محصولات برقی (الکتریکال) از کره بفرستم به کانادا
اگر که مایل بودین تماس بگیرین

شانی
14-02-2014, 17:07
مجموعه ای نفیس از آثار هنری نقاشی و مینا کاری دارم
می توان به کشور کانادا صادر کرد؟

Mohkamfard
21-12-2014, 23:41
سلام دوستان كسي تجربه اي از صادرات خشكبار خصوصا پسته به كانادا داره؟

zarei
22-12-2014, 09:24
سلام دوستان من یکی از نزدیکانمان درکاناد مقیم هست ما روی بحث واردات عدس کار کردیم به خاطر تحریم بودن وقیمت بالا طرف کانادایی نتوانستیم بار رو بیاریم
درمورد ارسال بار به کاناد بهتون بگم که مستقیم نمی شود وباید ازدوبی اقدام شود
درمورد خمیر من حاضر جنستونو به ایران بفرستم چون مشکل مالی هست نزدیک من خودش هم درایران حساب داره وهم در کانادا شما می توانید درایران قرار داد روبندید وپولو واریز نمایید طرف خودش با پول خود از کانادا خرید وارسال بار به دوبی رو دارد
درمورد پسته هم خودمون داریم کار می کنیم ولی با حجم کم چون پسته اونجا موجود هست و گمرگقوی دارده وزیاد ایراد می گیرند به هرحال کسی درخواست خرید از کانادا برای بار داشت کمی از دستم بربیا انجام می دهم
09171552467
زارعی
شرکت بازرگانی چشمه رعنای اقلید

mtostone
22-12-2014, 19:39
سلام دوستان كسي تجربه اي از صادرات خشكبار خصوصا پسته به كانادا داره؟
ما نزدیک به 25 ساله در رابطه با صادرات خرما فعالیت داریم سوالتون در چه زمینه ای هست در خدمتتون هستم.

Mohkamfard
26-12-2014, 15:23
ما نزدیک به 25 ساله در رابطه با صادرات خرما فعالیت داریم سوالتون در چه زمینه ای هست در خدمتتون هستم.
من ساكن شهر ونكوور هستم و بازار خوبي براي خشكبار ايراني و حتي خرما دارم در صورت تمايل مي تونيم با هم همكاري كنيم
لطفا شماره تماس بديد
ممنون

شیرزاد
04-01-2015, 23:19
سلام دوستان
میخواستم از ایران و چین ملزومات کفش و دستگاههای مربوط به تولید کفش را به کانادا وارد کنم.
آیا کسی در این زمینه اطلاعاتی داره که منو راهنمایی کنه؟

اسماعیل مصلح ارخودی
05-01-2015, 06:46
با سلام خدمت شما
میخواستم بدونم تو زمینه فروش زعفران هم فعالیت دارین
زعفران اگه عمده بخواهین من در خدمتم esmaeil_mosleh@yahoo.com

من ساكن شهر ونكوور هستم و بازار خوبي براي خشكبار ايراني و حتي خرما دارم در صورت تمايل مي تونيم با هم همكاري كنيم
لطفا شماره تماس بديد
ممنون

miladnouri2
07-01-2015, 23:34
سلام من کسی میشناسم که از طریق ترکیه میتونه این کارو انجام بده خودش هنم تو کانادا درس خونده
اگه میشه تو پیغام خصوصی کمی بهم اطلاعات بدید

mtostone
08-01-2015, 11:12
سلام من کسی میشناسم که از طریق ترکیه میتونه این کارو انجام بده خودش هنم تو کانادا درس خونده
اگه میشه تو پیغام خصوصی کمی بهم اطلاعات بدید
دوست عزیز از طریق مرسین همه این کار رو انجام می دهند متاسفانه فقط برای کالایی مثل پسته توجیه پذیره و برای خرما و کشمش کراس استافینگ از طریق دبی بهتره

miladnouri2
08-01-2015, 12:17
من منظورم واردات خمیر چوب بود

masoud_d
22-01-2015, 09:51
سلام دوستان
من ساکن شهر تورنتو هستم .
و آماده همکاری در زمینه های مختلف تجاری .

ghadimizadeh
22-01-2015, 18:29

سلام
من تازه وارد انجمن شدم
لطفا خصوصیتون رو چک کنید و جواب سوالام رو بدید ممنون.

سالادوس
17-03-2015, 19:44

بنده با کانادا کار نکردم. اما یکی از بهترین محصولاتی که میشه کار کرد با این کشور خمیر چوب سفید شده و سفید نشده هست. این خمیر در صنایع بهداشتی (دستمال کاغذی و نوارهای بهداشتی) و همچنین ساخت کاغذهای فلوتینگ، کرافت، وایت تاپ و سایر کاغذهای افست استفاده فراوان داره.

با احترام
با درودخدمت شما
بنده حاضرم براتون تامین کنم شما شرایطتون رو بفرمایید
موفق باسید منتظر جواب شما هستم

hamedmir1360@gmail.com
08-04-2015, 22:33

با احترام
باسلام لطفا در مورد این کالا بیشتر توضیح بدین و اصطلاح صحیح انگلیسیش رو بگید؛ دوستی بسیار صمیمی اونجا دارم ک احتمالا قادر به تامین باشند. مر30

hamedmir1360@gmail.com
08-04-2015, 22:35
با درود بر اقا بهزاد عزیز
اقا بهزاد دلال پیدا کردی به نرخ روز ما را هم خبر کن :crazy:
جدا از شوخی واقعا بازار خوبی داره توی ایران و مشتری پای ان نشته

باسلام لطفا در مورد این کالا (خمیر چوب ) بیشتر توضیح بدین و اصطلاح صحیح انگلیسیش رو بگید؛ دوستی بسیار صمیمی اونجا دارم ک احتمالا قادر به تامین باشند. مر30

zarei
09-04-2015, 08:11
سلام دوستان
من تو کانادا مشتری دارم برای خرما سفارش داده چگونه ارسال کنم براشون ؟باکشتی صحبت کردم میگه میره دوبی یا جبلعلی از اونجا دوبار جابجا میشه می ترسم بارم رو بکشن بالا چیکار کنم؟
درمورد خمیر کاغذ هم من می توانم از اونجا بیارم ولی تا دوبی بیشتر نمیارمش از اونجا طرف خریدار خودش بره تحویل بگیره؟
از ایران به کانادا و بلعکس فرستادن بار یک سره نمیره من چیکار کنم دوستان فکری دارن بگویند
09171552467
زارعی
zarei301@gmail.com

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

movs123
05-05-2015, 12:00
اهم فعالیت های شرکت حمل و نقل بین المللی ما به شرح ذیل می باشد:

1- حمل و نقل انواع کالاهای صادراتی و وارداتی ترانزیت به کشورهای آسیای میانه(کشورهایCIS ( فغانستان و کشورهای اروپایی و حمل و نقل دریائی فله و کانتینر به بنادر قزاقستان و آستاراخان و کشورهای حاشیه جنوب خلیج فارس
2- دارای نمایندگی در تمام بنادر و استان های کشور
3- فعالیت گسترده در مناطق ویژه آزاد و تجاری کشور
4- ارائه سرویس های زمینی, دریائی , ریلی, هوایی و چند وجهی
5- قبول خدمات گمرکی و انبار داری و ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور
6- حق العمل کاری– انبارداری و ترخیص و مشاوره در امور گمرکی با رعایت کلیه موارد در چارچوب آئین نامه ها و قوانین مربوط با قیمت های رقابتی و استاندارد بین المللی

لطفا برای همکاری مشخصات بارتون رو ایمیل بزنید و یا با شماره 09383102662 تماس بگیرید . email: sogol.moovs@yahoo.com

شهیدی
31-05-2015, 20:24
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
سلام
شرکت پرنیان تجارت بوشهر
معدن سنگ دولومیت مخصوص صادرات در استان بوشهر با 42 ماشین سنگین .... 3 عدد سنگ شکن بزرگ وسفارشی و در 35 کیلومتری معدن اسکله خصوصی و 5 عدد شناور مخصوص جهت صادرات به تمام کشور های جهان اعلام امادگی مینماید
در دو 3 کشور جهان.چین.دبی.کویت دفاتری از شرکت میباشد
حوالجات سنگین سیمان برای صادرات هم انجام میدهیم
business5262@gmail.com

DR.Khashayar
07-06-2015, 03:31
سلام دوستان ميخواستم بدونم كه بازار حبوبات در كانادا چطور است؟؟
آيا صادراتش به صرفه هست؟؟
ممنون:shades:

سالادوس
25-06-2015, 00:07

با احترام

سلام دوست عزیز بنده میتونم تامین کنم ایا شما مایل به خرید هستید؟

سالادوس
25-06-2015, 00:16

با احترام

سلام دوست عزیز بنده میتونم تامین کنم ایا شما مایل به خرید هستید؟

سالادوس
25-06-2015, 00:20

با احترام
سلام دوست عزیز بنده میتونم براتون وارد کنم اگه مایل به خرید هستید پیغام بذارید

Mehdi-Canada
06-08-2015, 14:15
سلام و ارادت. باعث افتخار منه که خدمت عزیزان با همت و فرهیخته هستم. مطلبتونو راجع به خمیر کاغذ خوندم. امکان تهیه برای من فراهم است. لطفا حدود و صغور سفارش خود و جدول زمانی مورد نظرتونو بفرمایید. در خدمتم.

Mehdi-Canada
06-08-2015, 14:18

با احترام

------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام و ارادت. باعث افتخار منه که خدمت عزیزان با همت و فرهیخته هستم. مطلبتونو راجع به خمیر کاغذ خوندم. امکان تهیه برای من فراهم است. لطفا حدود و صغور سفارش خود و جدول زمانی مورد نظرتونو بفرمایید. در خدمتم.

Mehdi-Canada
06-08-2015, 14:29

مهرشاد
11-08-2015, 01:29
سلام دوستان گلم.من تو کار تابلو فرش هستم تو ایران. میخوام تو امریکا یا کانادا مشتری تابلو فرش دستباف پیدا کنم به نظرتون راحت ترین راه چه هست

md1.akbari
11-08-2015, 13:48
سلام دوست عزيز در صورت وارد نمودن بنده هم خريدار هستم
٠٩٢١٣٩٦٥٩٣٧

Sent from my iPhone using Tapatalk

md1.akbari
11-08-2015, 13:49
با عرض پوزش منظورم خمير چوب بود

md1.akbari
11-08-2015, 13:50
بنده هم مايل به خريدم
٠٩٢١٣٩٦٥٩٣٧
با ارسال جامع مشخصات و بها كالا

md1.akbari
11-08-2015, 13:56
دوستان بنده هم توليد كننده و صادركننده شمش سرب و روى هستم و همچنين مواد معدنى و شيميايى هم خريد مى كنم با توجه باينكه قريب به ٦٠ كارخونه توليدى در رديف و ارتباط كارى و حرفه اى با ما هستند مى تونم هر نوع نيازى درينخصوص باشه رو به قيمت روز براتون تامين و در صورتيكه در كار معدنى يا شيميايى هستيد اعلام خريد مى كنم ٠٩٢١٣٩٦٥٩٣٧

Antipode Globale
16-10-2015, 05:04
سلام دوستان.
بنده در صنعت واردات و صادرات در کشور کانادا هستم و بصورت تخصصی با بازار این کشور آشنا هستم. قوانین گمرکی در کانادا بسیار پیچیده و نیاز به مطالعه قبل از انجام هر کاری هست. در این کشور همه چیز بنا بر اعتماد هست و اگر به شما شک کنند تمام مدارک شما بازبینی و جرایم سنگینی در نظر گرفته خواهد شد.
کانادا کشوری دو زبانه است و در سه استان زبان فرانسه و انگلیسی در مکالمات استفاده می شود.
برای اطلاعات بیشتر با شماره 0014389937730 تماس بگیرید
سعید

moghadam59
05-12-2015, 17:43
سلام دوستان
من در مورد صادرات عرقیات گیاهی میتونم در خدمت باشم
شماره تلگرام 9364969112

Sent from my LG-P715 using Tapatalk

heroboy
10-01-2016, 22:29
سلام دوستان من یکی از نزدیکانمان درکاناد مقیم هست ما روی بحث واردات عدس کار کردیم به خاطر تحریم بودن وقیمت بالا طرف کانادایی نتوانستیم بار رو بیاریم
درمورد ارسال بار به کاناد بهتون بگم که مستقیم نمی شود وباید ازدوبی اقدام شود
درمورد خمیر من حاضر جنستونو به ایران بفرستم چون مشکل مالی هست نزدیک من خودش هم درایران حساب داره وهم در کانادا شما می توانید درایران قرار داد روبندید وپولو واریز نمایید طرف خودش با پول خود از کانادا خرید وارسال بار به دوبی رو دارد
درمورد پسته هم خودمون داریم کار می کنیم ولی با حجم کم چون پسته اونجا موجود هست و گمرگقوی دارده وزیاد ایراد می گیرند به هرحال کسی درخواست خرید از کانادا برای بار داشت کمی از دستم بربیا انجام می دهم
09171552467
زارعی
شرکت بازرگانی چشمه رعنای اقلید

سلام جناب زارعي
بنده براي واردات و فروش زعفران ايران در كانادا بالاخص تورنتو ، قصد فعاليت دارم. آيا شما اطلاعات از بازار اين محصول در اينجا و قوانين و تعرفه كمرگي كانادا داريد؟

ehsanbuloor
11-01-2016, 14:11
سلام
احسان بلور هستم از باربران ایران
ما یک شرکت فورواردر هستیم که شما می تونید بار خودتون را به ما برای حمل به هر جای دنیا و از هرجای دنیا به ایران بسپارید.
البته این امکان با در نظر گرفتن رقبا انجام می پذیرد
حمل بار هوایی، زمینی و دریایی انجام می گیرد.
ehsanbuloor@gmail.com , :.: Welcome to the barbaran iran Official Website :.: ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
09038959177

mhsamadi
19-04-2016, 18:03
سلام و دورود. چناب بهزاد خان. محمد هستم ساکن کانادا چنانچه تمایل دارید اطلاعات دقیقتری از خمیر چوب مورد درخواست رابفرمایید تا پیگیری نمایم

صالحی اصفهان
30-04-2016, 11:29
با سلام
به منظور عرضه ی مستقیم محصولات صنایع دستی ایرانی,گروهی از تولید کنندگان مجرب امادگی خود را جهت پذیرش سفارشات داخلی و خارجی از جمله کانادا اعلام می کنندجهت همکاری و خرید محصولات با قیمت مستقیم ویا معرفی بازار با ما تماس بگیرید
emai: handcraftiranian@gmal.com (handcraftiranian@gmal.com)
whats app :09103989704

alexi
30-04-2016, 12:27
با درود و وقتبخیر
محصول ما :
دستگاه زباله خرد كن خانگي زير سينك آشپزخانه نصب مي شود ومي تواند تمامي زباله هاي تر، پسماند غذا ، ميوه ، تفاله چاي
و... را به راحتي خرد كرده و به كوچكتر از ٢ ميليمتر به فاضلاب هدايت مي كند.
اين دستگاه از بهترين موتورهاي القايي با طول عمر بالا استفاده شده است و داراي استانداردهاي CE ، ISO9001 از اتحاديه اروپا و تحت ليسانس CELAB ايتاليا می باشد.

از دوستانیکه میتونن همکاری کنن لطفا به من در تلگرام پیام بدن یا ایمیل بزنند.
با تشگر
تلگرام : saeedjaafary@
موبایل: 09354027175

mahdi farizade
05-05-2016, 12:52
بنده دنبال صادرات فرش دستباف هستم
اگه میتونید کمک بفرمایید

montazeri
27-05-2016, 16:59
سلام دوست عزیز من در زمینه صادرات خشکبار وزعفران از ایران به کانادا می خواهم فعالیتم را شروع کنم آیا شما تمایل به همکاری دارید

montazeri
27-05-2016, 17:01
با سلام خدمت کلیه دوستان ساکن کانادا وعلاقه مند به تجارت در صورت تمایل به کار بازرگانی لطفا به گروه تجارت با کانادا ملحق شوید

كاوه
25-07-2016, 18:36
دوست عزيز سنك صادرات داره و به خيلي از كشورها هم داره ميره كانادا اكه مشتري داري واقعا خريدار باشه سود خوبي برأت داره اكه خواستي راهنمايي بيشتر تماس بگير در خدمتم من خيلي ارسال كردم

09194815776

كاوه
25-07-2016, 20:18

با احترام

سلام آقا بهزاد خوبين
بنده از كانادا أين محصول را ميتونم راحت وارد كنم چنانچه مشتري افر واقعي داشته باشه
اناليز دقيق مواد مورد نيازش را ارائه تا قيمت اعلام كنم
ضمنا سافت وود ميخواهيد. در صورت اطلاعات بيشتر تماس بفرماييد در خدمتم
09194815776

كاوه
26-07-2016, 11:23
سلام دوست عزيز
اگر مشتري خوب داري ميتونم بصورت مستقيم از كانادا براتون
وارد كنم فقط اناليز دقيق بدين درخواست كتبي قيمت و شرايط اعلام ميكنم
09194815776/شركت توسعه اعتماد خاتم

Mojarad
30-07-2016, 18:50
من در زمینه ی صادرات فرش دستباف و یکسری صنایع دستی کار میکنم. چطور میشه در کانادا یه خریدار برای این محصولات پیدا کرد ؟ لطفا بهم ایمیل دهید
sapc.co.ir@gmail.com

babak5105
17-10-2016, 04:49
salam dustan man raje be saderat laminate az canada be iran moshtagham ke etelat dashte basham , age doosti inja etelaei dare ya age midune az che canali jens bayad vared iran beshe mamnon misham

فیاض
10-11-2016, 20:17
سلام دوستان اگر در زمینه لباس نوزاد وکودک در ایران فعالیت دارید بنده آمادگی دارم بر اساس تقاضا کلیه برندهای آمریکایی وکانادایی را برای شما ارسال کنم.
همچنین آمادگی برای دریافت سفارش هر نوع کالای دیگری را از کانادا به ایران یا دبی دارا میباشم .
لطفا از طریق ایمیل hosseinfayazfar@gmail.com با من تماس حاصل فرمایید.

erfan007
11-11-2016, 18:06
سلام.ایا میتوانید زعفران را در کشور ها خارج ایران بازاریابی کنید ما درجه یک ترین زعفران را برای صادرات داریم

فرستاده شده از SM-G900Fِ من با Tapatalk

erfan007
11-11-2016, 18:20
لطفا شماره تماس بديد
ممنون
سلام.نظری هستم.درجه یک ترین زعفران ایران را برای صادرات داریم09159116645

فرستاده شده از SM-G900Fِ من با Tapatalk

سفته
12-11-2016, 16:17
حواله وسترن یونیون
یک ساعته و سریع
صرافی مالزی|حواله ارزی و بازرگانی سفته|حواله دلار,رینگیت,یوان,لیر,یورو ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

rashidiali507
09-03-2017, 02:32
✍با عرض سلام و احترام
✍خدمات ترخیص کالا از پیش فاکتور تا تحویل کالا نزد مشتری
✍مشاوره امور گمرکی و کلیه امور بازرگانی
✍خدمات در گمرکات جنوب کشور و گمرکات تهران
✍10 سال سابقه ترخیص قطعات صنعتی و ماشین آلات صنعتی
✍دارای دفاتر در تهران و بندرعباس
✍شماره تماس:09179550093 علی رشیدی

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

دياناديانا
20-05-2017, 15:40
سلام
ما توليدكننده محصولات چرمي ( كيف، كلاه، دستكش، كمربند و...) براي خانم ها و آقايان با كيفيت عالي هستيم و به دنبال صادرات محصول خود به كشورهاي ديگر هستيم در صورت امكان خوشحال ميشيم بتونيم باهم همكاري داشته باشيم.
email: dianaco2016@yahoo.com

Mehdi1975
21-06-2017, 08:12
سلام
من يك شركت تجاري در كانادا ( ثبت فدرال و ثبت استان كبك ) دارم .
در صورتي كه هر گونه پيشنهادي در زمينه واردات و يا صادرات بين كانادا و هر كشور ديگري داشته باشيد خوشحال ميشم در ايميلم پيغام بگذاريد تا با هم بحث و تبادل نظر كنيم .
خريدارهاي عدس سبز و قرمز ، خمير كاغذ و يا قطعات يدكي و صنعتي و هر پيشنهاد ديگري مي توانند با من در تماس باشند.
tejarat.ca@gmail.com

saeedgolestani6401
06-01-2018, 11:56
سلام
در صورتي كه هر گونه پيشنهادي در زمينه واردات و يا صادرات بين كانادا و هر كشور ديگري داشته باشيد خوشحال ميشم در ايميلم پيغام بگذاريد تا با هم بحث و تبادل نظر كنيم .
خريدارهاي عدس سبز و قرمز ، خمير كاغذ و يا قطعات يدكي و صنعتي و هر پيشنهاد ديگري مي توانند با من در تماس باشند.
tejarat.ca@gmail.com

سلام
شما عدس سبز كانادايي رو ميتونيد در ايران تحويل بدهيد؟ قيمت و شرايط

اکسیرمن
06-03-2018, 16:43
با سلام و احترام
.شرکت اکسیرگل قمصرکاشان برند اکسیرمن پیشردر تولید فراورده های گیاهی در خصوص صادرات به کانادا امادگی لازم با تجار و همکاران محترم را دارد .این مجموعه توانسته صادرات به کشورآلمان..اطریش..اوکراین..ب لژیک..داشته باشد امید به اینکه همکاری با شما دوستان عزیز باعث رشد و پیشرفت محصولات کشورمان وتولید ملی شود.باتشکر ناصرهاشم زاده
تلفن تماس: ناصرهاشم زاده00989132613255
تلفن بازرگانی:00989130133255
تلفن شرکت:00983155277532
سایت:اکسیر من ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

maleki777
19-06-2018, 10:38
سلام دوستم احوال شما
ما تامین کننده زعفران و پسته و کشمش با قیمت و کیفیت فوق العاده در ایران هستیم
چطور میتونم باهاتون همکاری کنم در ضمن من خودم سالی یکبار به ونکوور میام

maleki777
19-06-2018, 10:44
لطفا شماره تماس بديد
ممنون

سلام من تامین کننده زعفران و پسته و کشمش هستم و ساکن ایران ولی سالی دو سه بار به ونکوور میام به دلیل کار اگر مقدور هست شماره تلفن بدید یا ایمیل تا تماس داشتع باشیم
09196454185

رحمان بهیار
19-06-2018, 15:59
سلام بنده هم توانایی صادرات برنج ایرانی به هر میزان که بخواهید را دارم
بهیار 09188636608

xni98
04-10-2018, 17:38
وقت سفارت کانادا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) / وقت سفارت ایتالیا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) / وقت سفارت یونان ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

rezareza1200
27-11-2018, 13:35
سلام

وقت بخیر

ببخشید در سایت یک موسسه اعزام دانشجو که اسمش موسسه اندیشه فردا بود مقاله ای در مورد اقامت دائم کانادا خوندم .

یک سوالی برای من پیش اومده بود اینکه اگر من در کانادا تجارتی راه اندازی کنم می تونم اقامت دائم کانادا رو داشته باشم ؟؟

hafez_maku
25-12-2018, 13:07
تاجران و مدیران محترم

شرکت بازرگانی نصرالله زاده فعال در کشورهای اروپایی با سابقه ی چندین ساله.

حوزه ی فعالیت :
واردات و صادرات انواع کالاها
ترخیص کالا از گمرک بازرگان
واردات تخصصی موز زیر قیمت بازار ایران و تحویل سریع یک فرصت ویژه برای شرکت های پخش میوه جات که به دنبال سود بیشتر و رقابت کمتر هستند.

راههای ارتباطی :
شماره تلفن : 09142788013 - 09120127332
ایدی تلگرام : Telegram: Contact @banana_import ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

علی شهباز
10-02-2019, 03:56
سلام . من در زمبنه فروش صنایع دستی گلیم وَرنی فعالیت دارم . دوستانی که امکان صادرات براشون هست لطفا با من در تماس باشند
آدرس اینستاگزام : aras_varny _rugs
تلفن : 09142391254

علی شهباز
10-02-2019, 03:59
سلام . من در زمبنه فروش صنایع دستی گلیم وَرنی فعالیت دارم . دوستانی که امکان صادرات براشون هست لطفا با من در تماس باشند
آدرس اینستاگزام : aras_varny _rugs
تلفن : 09142391254

Shwan
10-03-2019, 02:59

نسخه ی جدید تاجربانک به صورت آزمایشی فعال شد
تاجربانک

انجمن تخصصی بازرگانان ایران

تنظیمات
نوشتهها
پروفایل
خروج
قوانین و اساسنامه انجمن
بیشتر
نمایش نتایج: از شماره ۳۱۱ تا ۳۱۲ , از مجموع ۳۱۲
موضوع: نسخه ی جدید تاجربانک به صورت آزمایشی فعال شد
نمایش اولین پست خوانده نشده
ابزارهای موضوع
جستجو موضوع
امتیاز به این موضوع
نحوه نمایش موضوع
دیروز, ۱۳:۰۹ #۳۱۱
تشکر ها
۰

bankketab
کاربر جدید
بانک کتاب
فروش تلفنی کتاب
فروش اینترنتی کتاب
امروز, ۰۱:۵۶ #۳۱۲
تشکر ها
۰

Shwan
کاربر جدید
سلام، فرمودین تجربه صادرات خرما به کانادا دارین، من کانادا مشتری جدی خرما دارم، لطفا شماره تماس بدین، شماره من ۰۹۱۲۵۱۴۲۷۸۴

آهویی
16-06-2019, 03:07
سلام دوستان

سلام در زمینه گل رز و گیاه زینتی میش اونجا کاری کرد ،، بازار داره 09182509078 امیر آهویی با تشکر

danti91
09-07-2019, 19:47
سلام, سنگ مس هم خرید دارین؟

saeedshams
12-07-2019, 03:58
سلام خسته نباشید
masoud_d
یه شماره واتساپ لطف میکنین

saeedshams
12-07-2019, 04:23
سلام دوست عزیز بنده میتونم براتون وارد کنم اگه مایل به خرید هستید پیغام بذارید

سلام و درود
شماره واتساپ لطف کنین برای تماس

saeedshams
12-07-2019, 04:28
سلام دوستان

سلام
یه شماره واسه ارتباط لطف کن

arash.hassanzade
12-08-2019, 19:11
با سلام ، ساکن کانادا و آمریکا هستم ، آماده همکاری تجاری هستم

aramon
07-10-2019, 12:44
با عرض سلام خدمت همکاران بزرگوار

ما تولید کننده پوشاک هستیم و مایل به ورود به بازار صادرات
دوستانی که مایل به همکاری هستند با من در ارتباط باشند
09221963199

Baroj
07-10-2019, 15:40
با سلام

خدمت شما همکار گرامی

ما یک برند صادراتی کاشی و سرامیک هستیم که به کشورهای حاشیه خلیج فارس در حال صادرات هستیم در حال حاضر تمایل داریم سهم بیشتری از بازار بدست بیاوریم لذا خواهشمند است در صورت تمایل به همکاری با اینجانب تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس ۲۲۵۰۶۰۵۰ ۰۲۱ ۵۰۱۰۱۵۳ ۰۹۰۲

Baroj
07-10-2019, 15:58
با سلام ، ساکن کانادا و آمریکا هستم ، آماده همکاری تجاری هستم

با سلام

خدمت شما همکار گرامی

ما یک برند صادراتی کاشی و سرامیک هستیم که به کشورهای حاشیه خلیج فارس در حال صادرات هستیم در حال حاضر تمایل داریم سهم بیشتری از بازار بدست بیاوریم لذا خواهشمند است در صورت تمایل به همکاری با اینجانب تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس ۲۲۵۰۶۰۵۰ ۰۲۱ ۵۰۱۰۱۵۳ ۰۹۰۲

arash.hassanzade
07-10-2019, 17:30
با سلام ،
از دوستانی که مایل به صادرات و ثبت برند و مارکتینگ و اخذ مجوزهای لازم از ادارات کانادایی و ایجاد مسیر فروش و سرمایه گذاری در این زمینه باشند دعوت به همکاری مینماییم ، تیم ما با گروهی مجرب در کشور کانادا آماده همکاری و عقد قرارداد کاری هم در داخل ایران و هم در کشور کانادا میباشد
+16475752134
حسن زاده

Hma
10-10-2019, 18:54
سلام به همه دوستانی که قصد دارند تو حوزه تجارت داخلی یا صادراتی وارد بشن یا خریدار و مشتری صادراتی پیدا کنند
بهترین راه جذب مشتری صادراتی تهیه سایت هایی که به زبان های مختلف داخلش تبلیغات انجام میشه و مشتری از هر جای دنیا بتونه شما رو پیدا گنه
مجموعه ما در زمینه افزایش فروش داخلی و صادراتی تخصص داره و هر هفته همایش رایگانی در تهران برگزار میشه
اگر علاقمند هستین با من در ارتباط باشین
حسین محمدی 09117431944

artasepidar
13-10-2019, 15:06
سلام. شرکت آرتا سپیدار تولید کننده انواع سبد گل و سبدهای حصیری از جمله سبد رخت و سبد بهداشتی و سبد نان و... و همچنین اکسسوری اتاق کودک و انواع سیسمونی آماده همکاری می باشد ۰۹۱۸۸۵۱۴۹۴۲

sajjad0211
13-10-2019, 19:00
سلام کسانی که میتوانند در فروش محصول تابلو فرش کمک کنند با این شماره تماس بگیرید ممنون 09133645874

nik952148
14-10-2019, 11:41
خرید نوار نقاله و یا تسمه نقاله
نوار نقاله ها در ابعاد و انواع مختلفی موجود می باشند که با توجه به کاربرد آنها کاملا از یکدیگر متفاوت می باشند ، نوار نقاله ها بیشتر در صنایع تولیدی و کارگاه ها جهت جابجایی بار استفاده می شود.

نوار نقاله یا تسمه نقاله
در دنیای امروزی اکثر شرکت ها و کارگاه های تولید برای جابجایی انواع موارد مصرفی و وسایل از نوار نقاله و یا تسمه نقاله استفاده می کنند ، به همین دلیل نوار نقاله از پر مصرف ترین موارد جهت حمل و جابجایی وسایل و اجسام سبک و سنگین می باشند.
همانطور که قبلا هم گفته شد نوار نقاله و تسمه نقاله با توجه به کاربرد دارای انواع مختلفی می باشند که توسط شرکت های مختلفی تولید و فروخته می شوند از جمله مطرح ترین شرکت های فروش نوار نقاله و تسمه نقاله در ایران می توان به شرکت نوار نقاله زرین ، نوار نقاله دنا ، نوار نقاله سهند و نوار نقاله کاله ترکیه اشاره نمود که علاوه بر اینکه می توانید خرید نوار نقاله را با قیمت بسیار مناسب تهیه کنید دارای نوار نقاله و تسمه نقاله هایی با کیفیت بسیار بالا می باشند.
می توانید جهت خرید نوار نقاله به سایت فروشگاه تخصصی بلبرینگ و رولبرینگ مراجعه نمایید که نماینده رسمی فروش نوار نقاله در ایران می باشد.

نوار نقاله,تسمه نقاله,خرید نوارنقاله,فروش نوار نقاله,قیمت نوار نقاله

nik952148
16-12-2019, 14:04
فروش انواع بلبرینگ و یاتاقان و نوار نقاله
فروشگاه بلبرینگ نیک صدرا عرضه کننده انواع بلبرینگ صنعتی ، بلبرینگ شیار عمیق ، بلبرینگ کف گرد ، نوار نقاله ، کاسه نمد ، یاتاقان
همچنین واردات و پخش تخصصی انواع بلبرینگ و رولبرینگ. SKF , FAG, NACHI, MPZ. بلبرینگ خطی.بلبرینگ سوزنی. بلبرینگ mpz بلبرینگ SKF ، بلبرینگ MPZ و نماینده رسمی نوار نقاله زرین ، نوار نقاله کاله ترکیه ، نوار نقاله سهند و نوار نقاله دنا
جهت مشاوره رایگان و همچنین استعلام قیمت بلبرینگ و استعلام قیمت نوار نقاله می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

بلبرینگ,رولبرینگ,نوار نقاله,یاتاقان

mahban98
28-12-2019, 14:21
نوشته اصلی توسط arash.hassanzade با سلام ، ساکن کانادا و آمریکا هستم ، آماده همکاری تجاری هستم

باسلام لطفا شماره تماس اعلام میکنید تا بنوانیم برای همکاری تماس بگیریم .
من در امر واردات و صادرات هستم و مایلم برای صادر کردن میوه های خشک و چیس میوه همکاری کنم.

mahban98
28-12-2019, 14:30
سلام
tejarat.ca@gmail.com

باسلام و احترام
بنده مدیر بازرگانی شرکت واردات و صادارت در ایران هستم و خوشحال میشم کمک کنید برای صادرات میوه خشک و یا چیپس میوه و محصول سنگ نمک و انواع مشتقات نمک خوراکی و دامی و صنعتی و داروئی و حتی برای کلیکسونر دارها سنگ نمک کیماب آبی
ایمیل بنده mahban.oskouyi@gmail.com
َماره تلگرام و واتساپ 09198132598

sepidehqarehbaqi
28-12-2019, 17:10
سلام دوست عزیزما قصد صادرات قیر طبیعی یا گیلسونایت رو داریم معدن دار هستیم .اگر تمایل به همکاری دارید دیتیلها رو ایمیل کنم

arash.hassanzade
28-12-2019, 19:40
نوشته اصلی توسط arash.hassanzade با سلام ، ساکن کانادا و آمریکا هستم ، آماده همکاری تجاری هستم

باسلام لطفا شماره تماس اعلام میکنید تا بنوانیم برای همکاری تماس بگیریم .
من در امر واردات و صادرات هستم و مایلم برای صادر کردن میوه های خشک و چیس میوه همکاری کنم.

سلام و عرض ادب
+16475752134
شماره واتس اپ و موبایل در خدمتتون هستم .