PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فرصت های سرمایه گذاری

فرصت
12-26-2012, 18:11
با سلام
در این تاپیک میتوانیم فرصت های مناسب سرمایه گذاری را معرفی نماییم فقط معرفی است و مسولیتی پای کسی نیست

Navid_atabaki
12-27-2012, 00:42
فرصت عزیز کاش یکم بیشتر توضیح میدادید و مثالی هم میآردید
ممنون

فرصت
12-27-2012, 13:52
فرصت عزیز کاش یکم بیشتر توضیح میدادید و مثالی هم میآردید
ممنون
منظورم این است که وقتی فرصت سرمایه گذاری مناسبی از دیگاه شما دیده میشود برای مثال صادرات یک قلام به یک کشور و یا واردات قلمی از یک کشور
حتی خرید و فروش داخلی هم میتواند مد نظر قرار بگیرد
من اکنون صادرات به کشورهای همسایه را بهترین سرمایه گذاری میبینم ارز اوری به کشور در این برهه از زمان هم کمک به کشور است و هم سود افزایشی دارد .

بهزاد
12-28-2012, 18:13
صادرات سیمان به کشورهای حوزه cis
صادرات ظروف چینی (شیشه و بلور) به روسیه (در صورتی که بدونید تا حالا تاجرای روسی بخش عمده ای از ظروفشون رو از چین خریداری میکردن ولی با افزایش دلار به شدت براشون شیشه و بلور ایران جذاب شده)

صادرات کولر به عراق
صادرات بخاری به روسیه

در داخل ایران هم همچنان بخش مسکن پر سود ترینه به نظر من

فرصت
12-28-2012, 23:40
با سلام اقا بهزاد در مورد سیمان اگر حوصله داشتی بیشتر توضیح بده ممنون
در ضمن من بورس را پتانسیل دارتر از مسکن میبینم برای همیشه البته بورس کمی تجربه و دانش میخواهد اگر دوستان تمایل داشتند یک تاپیک در مورد بورس و مسکن هم میزنیم
به اعتقاد من مسکن در ایران حباب مثبت دارد البته خرید در موقعیت مناسب و در مکان مناسب با سود همراه است در تهران هر چه به سمت جلو میرویم از حجم عرضه زمین به هر شکلی کاسته میشود و در مقابل این تقاضا شدت میباشد
ولی این امر در کل کشور صدق نمیکند
ساختار جمعیتی هم از پیک تقاضا مسکن در حال عبور است

بهزاد
12-29-2012, 15:15
فرصت جان همونطور که خودت میدونی سیمان یکی از محصولات پر طرفدار خارجی هاس. کیفیت سیمان ایران خیلی خوبه.

صادرات سیمان ایران در شمال کشور معمولا بازار خوبی در قزاقستان و روسیه داره.
محموله های سیمان از طریق بیشتر بندر امیر آباد (بالای شهرستان نکا) که مخصوص بارهای فله ای هست به بنادر اکتائو در قزاقستان، بندر استراخان در روسیه حمل میشه.

شرکت های سیمان شاهرود، مازنداران، پیوند گلستان و شرکت سیمان فیروز کوه بزرگترین عرضه کننده های سیمان به شمار می رن. شرکت سیمان خزر هم هست که البته بیشتر سیمانش رو از طریق انزلی میفرسته.

اسم سیمان صادراتی ایران به m500 معروف شده که منظور از اون درجه سختیشه. سیمان داخل ایران سختیش روی 250 تا 300 هست ولی سختی سیمان صادراتی روی 450 تا 550 هست. خارجی ها هم دنبال این تیپ سیمان هستن و سیمان معمولی رو نمیخرن.

علاوه بر سیمان، کلینگر هم طرفدار زیادی داره که معمولا به قزاقستان صادر میشه.

رقیب ایران در حوزه سی ای اس هم کشور ترکیه هست. اما الان به دلیل افزایش قیمت دلار، ایران دارای مزیت نسبی نسبت به ترکیه شده.

سیمان معمولا به صورت فله ای در بسته های یک تنی به صروت بیگ بگ در داخل خن کشتی حمل میشه.
معمولا هم یک کشتی 1500 تنی یا 3000 تنی رو بارگیری می کنن. مثلا اگر شما 300 تن سیمان بخواهید صادرات کنید سخته چون کشتی ها معمولا خن رو یکجا کرایه میدن و پیدا کردن کشتی برای 300 تن سخته. حداقل باید هزار تن باشه.
حاشیه سود سیمان البته بالا نیست ولی به دلیل اینکه تناژش بالاس سود خوبی میتونه داشته باشه.

در مورد بارگیری هم دقت باید بشه که کیسه ها حتما دارای عایق باشن که رطوبت نخوره و الا سنگ میشه. این اتفاق افتاده که میگم. همچنین بالا سر کشتی باشید که کیسه ها پاره نشن.
زمان صادرات سیمان هم معمولا از اواخر اسفند هست و تا اواسط پاییز ادامه پیدا میکنه. در فصل سرما وقتی یخبندون میشه ساخت ساز از یه طرف کم میشه و از طرف دیگه به دلیل یخ زدن پورت ها در روسیه، هزینه بارگیری تقریبا 50 درصد گرون میشه.

یک تجربه ای هم که من دارم اینه که حتما حتما حتما باید بالا سر بارگیری باشید یا یه نماینده موقع بارگیری داشته باشید.

از طرف دیگه شرکت های فروشنده معمولا سیمان رو به صورت فوب میفروشن. واسه همین تا زمانی که کیسه ها داخل خن کشتی میره مسئولن و هر کیسه ای که پاره بشه شما میتونید اون رو پس بفرستید. پاره شدن کیسه ها خیلی رایجه و سیمان رو خراب میکنه. کارگرها هم دلشون واسه شما نمیسوزه. واسه همینه که میگم موقع بارگیری رو کشتی باشید.
این چند تا عکس هم مربوط به صادرات سیمان به روسیه در ابتدای فروردین هست که یکی از کیسه ها وسط هوا پاره شد و کاپیتان کشتی بارگیری رو تا تعویض کیسه موقف کرد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Navid_atabaki
12-29-2012, 15:39
اتفاقا بحث جالبی شد
من خودم بعد از سفری که به عراق داشتم پیشنهاد صادرات دستمال کاغذی روبهم دادن و فکرمیکنم در حوزه صادرات فرصت مناسبی برای صادرات هست که منهم روی اون کار میکنم

Fobiran
12-29-2012, 17:52
اتفاقا بحث جالبی شد
من خودم بعد از سفری که به عراق داشتم پیشنهاد صادرات دستمال کاغذی روبهم دادن و فکرمیکنم در حوزه صادرات فرصت مناسبی برای صادرات هست که منهم روی اون کار میکنم

درباره دستمال کاغذی من یک نکته به شما بگم.

ببینید دستمال کاغذی که در داخل ایران تولید میشه فقط 20 درصدش تولید داخل هست. ما کلا سه شرکت بیشتر در زمینه تولید دستمال کاغذی نداریم. یکی حریر خوزستان هست. یکی لطیف که زیر مجموعه حریره و یکی هم نوظهور. اینها تنها شرکت هایی هستند که خمیر سفید شده رو وارد کشور میکنن و اون رو تبدیل به دستمال کاغذی به صورت جامبو رول می کنن. رول های بزرگ با عرض 360 سانتیمتری و یا 420 متری. البته عرض های کوچکتر هم داره مثل 120

بقیه 70 شرکتی که در زمینه تولید دستمال کاغذی بسته بندی شده فعالیت دارند، در واقع این جامبو رول ها رو یا از تولید کنندگان داخلی میخرن و یا واردات میکنن. که بیشترین وارداتش هم از چین، اردن، روسیه هست. بیشترین وارد جامبو رول های دستمال کاغذی از چین صورت میگیره.
در واقع 80 درصد جامبو رول ها وارداتی هستند و 20 درصد تولید داخل داریم.

این جامبو رول ها با استفاده از دستگاه های کاتر برش میخورن و بعد بسته بندی اونها صورت میگیره.

بخش عمده ای از این دستمال کاغذی به کشورهای دورو برمون صادر میشه که عراق و پاکستان، و همچنین ترکمنستان از بازار بسیار خوبی برخوردار هستند.

منتها حاشیه سود دستمال کاغذی پایینه ولی در تناژ بالا توجیه پیدا میکنه.

یک توضیح کلی هم بدم چون در زمینه این صنعت کار کردم. البته بیشتر در زمینه واردات جامبو رول ها فعالیت داشتم.
گراماژ دستمال کاغذی یا همون تیشو 13.5 هست.
گراماژ دستمال توالت 17 هست
گراماژ دستمال سفره 22 هست.
برای واردات تیشو باید استاندارد 627 برای تیشو رعایت بشه.
استاندارد دستمال توالت یا همون دلسی 2420 هست
استاندارد دستمال سفره یا اصطلاحا تاپکین 3594 هست.
این استانداردها رو میتونید از سایت isiri.ir بگیرید. یعنی برای واردات اینها حتما باید این استانداردها رعایت بشه

نکته دیگر اینکه تیشو باید از 100 درصد خمیر چوب درست شده باشه و تیشویی که حتی 1 درصدش از الیاف بازیافتی درست شده باشه به هیچ وجه ترخیص نمیشه.
از نظر زبری باید ماکزیمم 100 درصد باشه
از نظر عرض هم حداقل باید بالای 37 سانتیمتر باشه چون اگر زیر 37 سانتیمتر باشه تعرفه وارداتش میشه 30 درصد ولی بالای عرض 37 تعرفه اش 4 درصده.

خلاصه اگر در این مورد سوالی بود بنده در خدمتتون هستم.

در ضمن من توان تامین دستمال کاغذی در بسته بندی و ابعاد مختلف را جهت صادرات دارم. اگر تمایل داشتید میتونیم با هم همکاری داشته باشیم.
با احترام

فرصت
12-29-2012, 21:59
ممنون اقا بهزاد از اطلاعات عالی و جامع یتان
همچنی جناب foriran اطلاعات شما هم خیلی جالب بود اگر چه من یک سری اطلاعات دیگه هم در مورد کاغذ دارم که قرار میدهم

Navid_atabaki
12-30-2012, 02:26
درباره دستمال کاغذی من یک نکته به شما بگم.

ببینید دستمال کاغذی که در داخل ایران تولید میشه فقط 20 درصدش تولید داخل هست. ما کلا سه شرکت بیشتر در زمینه تولید دستمال کاغذی نداریم. یکی حریر خوزستان هست. یکی لطیف که زیر مجموعه حریره و یکی هم نوظهور. اینها تنها شرکت هایی هستند که خمیر سفید شده رو وارد کشور میکنن و اون رو تبدیل به دستمال کاغذی به صورت جامبو رول می کنن. رول های بزرگ با عرض 360 سانتیمتری و یا 420 متری. البته عرض های کوچکتر هم داره مثل 120

بقیه 70 شرکتی که در زمینه تولید دستمال کاغذی بسته بندی شده فعالیت دارند، در واقع این جامبو رول ها رو یا از تولید کنندگان داخلی میخرن و یا واردات میکنن. که بیشترین وارداتش هم از چین، اردن، روسیه هست. بیشترین وارد جامبو رول های دستمال کاغذی از چین صورت میگیره.
در واقع 80 درصد جامبو رول ها وارداتی هستند و 20 درصد تولید داخل داریم.

این جامبو رول ها با استفاده از دستگاه های کاتر برش میخورن و بعد بسته بندی اونها صورت میگیره.

بخش عمده ای از این دستمال کاغذی به کشورهای دورو برمون صادر میشه که عراق و پاکستان، و همچنین ترکمنستان از بازار بسیار خوبی برخوردار هستند.

منتها حاشیه سود دستمال کاغذی پایینه ولی در تناژ بالا توجیه پیدا میکنه.

یک توضیح کلی هم بدم چون در زمینه این صنعت کار کردم. البته بیشتر در زمینه واردات جامبو رول ها فعالیت داشتم.
گراماژ دستمال کاغذی یا همون تیشو 13.5 هست.
گراماژ دستمال توالت 17 هست
گراماژ دستمال سفره 22 هست.
برای واردات تیشو باید استاندارد 627 برای تیشو رعایت بشه.
استاندارد دستمال توالت یا همون دلسی 2420 هست
استاندارد دستمال سفره یا اصطلاحا تاپکین 3594 هست.
این استانداردها رو میتونید از سایت isiri.ir بگیرید. یعنی برای واردات اینها حتما باید این استانداردها رعایت بشه

نکته دیگر اینکه تیشو باید از 100 درصد خمیر چوب درست شده باشه و تیشویی که حتی 1 درصدش از الیاف بازیافتی درست شده باشه به هیچ وجه ترخیص نمیشه.
از نظر زبری باید ماکزیمم 100 درصد باشه
از نظر عرض هم حداقل باید بالای 37 سانتیمتر باشه چون اگر زیر 37 سانتیمتر باشه تعرفه وارداتش میشه 30 درصد ولی بالای عرض 37 تعرفه اش 4 درصده.

خلاصه اگر در این مورد سوالی بود بنده در خدمتتون هستم.

در ضمن من توان تامین دستمال کاغذی در بسته بندی و ابعاد مختلف را جهت صادرات دارم. اگر تمایل داشتید میتونیم با هم همکاری داشته باشیم.
با احترام

دوست عزیز از اطلاعات مفیدی که دادی ممنونم
در مورد دستمال کاغذی صحبتهای اولیه را با یک شرکت درتبریز انجام دادم ولی فعلا به نتیجه ای نرسیدم. البته تیشوهای این شرکت به گفته خودشون ترکیه ای هست.
خیلی خوشحال میشم که از تجربیاتت دراین زمینه استفاده کنم
متاسفانه یا خوشبختانه تجربه اول من هست و میترسم که به مشکل بربخورم
در فرصت مناسب حتما در این زمینه وقتتون رو خواهم گرفت
بازهم ممنون

خشایار
12-30-2012, 20:36
سلام استاد بهزاد بهترین شرایط ها رو توضیح میدین واقعا دستت درد نکنه در زمینه چای اگر اطلاعاتی برای بنده دارید سراپا فراگیرم:sad::sad:
:sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad:
:excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::e xcl::excl::excl::excl::excl::excl::excl:

j.ostovar850
12-30-2012, 22:51
سلام
مرسی از اطلاعات جامعی که به ما دادید. من در جنوب عراق در استان بصره یک دفتر بازرگانی دارم که با چندتا از دوستان عراقیم بصورت شراکت از ایران مصالح ساختمانی و مواد غذایی و خلاصه هر جنسی که اونجا بشه روش کار کرد رو به عراق مفرستیم یکی از کالاهایی که دوست دارم روش کار کنم همین دستمال کاغذی هست. خوشحال میشم اگه اطلاعات کاملتری بهم بدی.

فرصت
01-01-2013, 16:22
جناب fobiran عزیز
در سال های اتی به دلایل مختلفی جهت سرمایه گذاری ها درجایی خواهد بود که بهای تمام شده پایینی داشته باشد حرکت سرمایه های بیشتر ژاپنی ها و امریکایی ها و اروپایی ها به سمت شرق اسیا نشان از این امر داد شرکتی مثل دل بیشتر تولید ات اش در تایپه و چین است جنسی که اروپایی مصرف میکند در بیشتر موارد یا در چین یا هند یا برزیل تولید میشه فراینده جهانی شدن در سال های اتی روند اش تسریع میشود جابجایی این اجناس نیازمند به تاجر دارد شرکت های بزرگ رفته رفته بسیاری از فرایند های کاری خود را برونسپاری میکنند و خوب نتیجه ان در دست گرفتن فروش کالا در دست تجار و نمایندگی ها است
طبق بررسی هایی که انجام شده در سال 2040 از کل محصولات تولیدی در جهان تقرییا 80 درصد از انها در محلی جدا از محل مصرف انها تولید خواهد شد مثلا نایک محصولات جنسی را که در ویتنام یا مالزی تولید میکنه توی اروپا و خاورمیانه مصرف میشود

hamed3300
01-02-2013, 15:07
دوستان در زمینه خرید ، فروش کاغذ اطلاعاتی دارید ممنون میشم در این تاپیک قرار دهید.
منظورم شرایط وارد کردن کاغذ نیست چون هنوز سرمایه اولی برای من موجود نمی باشد.
می خواستم اگر کسی فروشنده و یا وارد کننده دست اول سراغ دارد که قیمت رقابتی میفروشد به من معرفی کند تا بتوانم از ایشون خرید کنم.
ممنون از راهنمای دوستان
یا علی

naseer2263
01-02-2013, 19:33
من از دوستان ممنونم که لطف کردن اطلاعات مفیدی رو در اختیارمون قرار دادند از دوستان تا حالا فردی در زمینه صادرات دستمال کاغذی فعالیت داشته .

naseer2263
01-02-2013, 19:38
میزان خریدتان را بفرمائید تا من یک فردی را که در این زمینه وارد کننده هست خدمتتان معرفی کنم و در ضمن عرض کنم دوستانی که تمایل دارند کاغذ با کیفیت بالا از چین وارد کنن با من در تماس باشن جدیدا با یک شرکت چینی در نمایشگاه بین المللی آشنا شدم که کاغذ با کیفیت بالا و با بسته بندی های زیبا با قیمت 5500 تومان ارائه میده و یک فرصت خوب برای تجارت در ایرانه و جنس کاغذ هاش هم بسیار بالا بود .

مرتضی
01-04-2013, 11:02
جناب fobiran عزیز
در سال های اتی به دلایل مختلفی جهت سرمایه گذاری ها درجایی خواهد بود که بهای تمام شده پایینی داشته باشد حرکت سرمایه های بیشتر ژاپنی ها و امریکایی ها و اروپایی ها به سمت شرق اسیا نشان از این امر داد شرکتی مثل دل بیشتر تولید ات اش در تایپه و چین است جنسی که اروپایی مصرف میکند در بیشتر موارد یا در چین یا هند یا برزیل تولید میشه فراینده جهانی شدن در سال های اتی روند اش تسریع میشود جابجایی این اجناس نیازمند به تاجر دارد شرکت های بزرگ رفته رفته بسیاری از فرایند های کاری خود را برونسپاری میکنند و خوب نتیجه ان در دست گرفتن فروش کالا در دست تجار و نمایندگی ها است
طبق بررسی هایی که انجام شده در سال 2040 از کل محصولات تولیدی در جهان تقرییا 80 درصد از انها در محلی جدا از محل مصرف انها تولید خواهد شد مثلا نایک محصولات جنسی را که در ویتنام یا مالزی تولید میکنه توی اروپا و خاورمیانه مصرف میشود

دقیقا همینطور هست ، به دلیل پایین بودن هزینه تولید در شرق آسیا کارخانه های بسیار بسیار زیادی به این سمت اومدن. تولید در شرق و ارسال اون به تمام نقاط دنیا، هزینه ای بسیار پایینتر از تولید در دیگر نقاط دنیا داره..و از طرفی تراکم جمعیتی در شرق خود به خود یه بازار مصرفی خیلی بزرگ رو ایجاد کرده ( چین ، هند و ویتنام ، تایوان، مالزی و ..مجموعا حدود 3 میلیارد جمعیت ) و این یعنی یه بازار تولیدی و مصرفی بسیار بزرگ...
مخصوصا این پتانسیل در چین بسیار بالاست، به دلیل سیاستهای باز اقتصادی که دولت مردان در این کشور اجرا کردن و میکنن و بستر مناسبی که برای سرمایه گذاریهای خارجی فراهم کردن و رشدی که در این چند سال داشتن...
در هند این مسئله شاید کمی به کندی پیش بره که این هم به دلیل مسائل فرهنگی و اعتقادی میتونه باشه، اصولا مردم هند به تقدیر و اینکه وقتی فقیر به دنیا میایی، پس تقدیر این بوده و نمیتونی یا نباید تغیرش بدی، اعتقاد دارن و این عامل باز دارنده ای برای رشد هست، بر عکس چینی ها که شدیدا دارن تجمل طلب و فراری و لامبورگینی باز میشن.

تمرکز بر روی چین، به عنوان یه بازار مصرفی در هر زمینه ای و یه تولید کننده و تامین کننده قوی در هر زمینه ای میتونه یه سرمایه گذاری مطمئن باشه...

فرصت
01-04-2013, 13:46
سلام اقا مرتضی
جالب توی دنیا برای هر سرمایه گذار برای تولید الویت اول چین است این کشور در فراهم نمودن شرایط اقتصادی مطلوب عالی عمل نموده و همانظور که فرمودید چین و شاید بخش بزرگی از شرق اسیا یک کارگاه بزرگ جهانی شده که کل مواد اولیه از سراسز جهان به سمت ان سرازیز میشود و محصولات متنوع از ان خارج میشود
البته به نظر من چین تک بعدی رشد نموده و هنوز مشکلات ساختاری زیادی در حوزه اجتماعی دارد هنوز بخش زیادی از مردم فقط پس انداز کننده دولت هستند ولی شاید روزی مثل کره جنوبی شود اما هنوز مسیر زیادی باقی مانده
ای کاش ما هم میتوانستم حداقل در حوزه اقتصادی رویه چین را الگو قرار دهیم افسوس که فساد حاکم در اقتصاد ما مجال برنامه ریزی و بنچ مارکیتنگ را نمی دهد

مرتضی
01-04-2013, 14:06
سلام اقا مرتضی
جالب توی دنیا برای هر سرمایه گذار برای تولید الویت اول چین است این کشور در فراهم نمودن شرایط اقتصادی مطلوب عالی عمل نموده و همانظور که فرمودید چین و شاید بخش بزرگی از شرق اسیا یک کارگاه بزرگ جهانی شده که کل مواد اولیه از سراسز جهان به سمت ان سرازیز میشود و محصولات متنوع از ان خارج میشود
البته به نظر من چین تک بعدی رشد نموده و هنوز مشکلات ساختاری زیادی در حوزه اجتماعی دارد هنوز بخش زیادی از مردم فقط پس انداز کننده دولت هستند ولی شاید روزی مثل کره جنوبی شود اما هنوز مسیر زیادی باقی مانده
ای کاش ما هم میتوانستم حداقل در حوزه اقتصادی رویه چین را الگو قرار دهیم افسوس که فساد حاکم در اقتصاد ما مجال برنامه ریزی و بنچ مارکیتنگ را نمی دهد

سلام جناب فرصت

چین دیرتر از کره جنوبی به خودش اومد، کره بعد از رهایی از دست ژاپن و پایان جنگ 3 ساله با کره شمالی، به خودش اومد، جایی خوندم، که رهبر اون موقع کره، ( که اسمش رو الان به خاطر نمیارم) هر روز صبح خطاب به مردم کره سخرانی میکرده، هر روز بلا استثنا، که باید رشد کنیم و ما میتونیم و هر کس در جای خودش با تمام توانش کار کنه و این همراه با یه مدیریت و برنامه ریزی دقیق، کره جنوبی امروز رو ساخته، شاید اگر کره جمعیت و گستردگی چین رو داشت الان قدرت اول و بلامنازع دنیا بود. ولی چین هم داره خوب رشد میکنه . در واقع یکی از مشکلاتشون دقیقا همین موردی بود که شما گفتین: مردم فقط پس انداز کننده دولت هستند. این معضل رو دارن حل میکنن و شدیدن به بخش مصرف داخلی دارن توجه میکنن. خود چین بزرگترین بازار مصرفی برای خودش میتونه باشه. شدیدا دارن مردم رو ترغیب به مصرف میکنن ، به تفریح و لذت بردن از زندگی و این بعد داره کم کم حل میشه

فرصت
01-04-2013, 14:16
درود بر اقا مرتضی
فکر میکنم شما بهتر از همه چین را میشناسید و صحبت شما کاملا صحیح میباشد
:graduated:

مرتضی
01-04-2013, 14:35
درود بر اقا مرتضی
فکر میکنم شما بهتر از همه چین را میشناسید و صحبت شما کاملا صحیح میباشد

:cap: شما لطف دارین

naseer2263
01-04-2013, 23:40
اگه از دوستان در زمینه صادرات دستی در کار دارند .بنده در زمینه فروش کشمش های زرد خوراکی محصول استان تاکستان با بسته بندی های زیبا در خدمتم واگه از دوستان کسی بتونه کمکی کنه میتونم نمونه محصول را خدمتشون ارائه بدم فقط دوستان لطف کنن در صورتی که توانائی انجام این کار را دارید اعلام همکاری نمائید. تا خدای ناکرده ناراحتی پیش نیاد.

shayanir007
04-16-2013, 15:10
سلام ناصر جان من از زنجان مزاحمت میشم، ممنون میشم اگه اطلاعات بیشتری در مورد واردات و تامین کاغذ مرغوب برام به ایمیل shayanir007@yahoo.com ارسال کنی.

mrajabiun
07-20-2013, 09:42
با سلام خدمت دوستان
شرکت ما در زمینه تولید کود کامل و آلی ارگانیک فعالیت میکند .
شرکت آلتین توپراق از دوستانی که در زمینه فروش و صادرات میتوانند با ما همکاری کنند کمال تشکر و قدردانی را دارد .
با تشکر
محمد رجبیون
mrajabiun@yahoo.com

aminweb
07-31-2013, 13:36
شرکت ژاله نوش ( نماینده انحصاری آبمیوه خارجی ژاله در ایران) جهت تولید آبمیوه و کره پاستوریزه در داخل کشور ایران نیازمند به سرمایه گزار میباشد.

09123341294 Info@jalenoosh.ir [Only Registered And Activated Users Can See Links]

1851

gfius
08-01-2013, 01:02
سلام خدمت دوستان / کسی در زمینه ی صادرات ماشین آلات ساختمانی از قبیل بلوک زن و بالابر و ... به عراق اطلاعاتی داره؟! پیشاپیش از راهنماییتون متشکرم

s0or
08-27-2013, 15:41
سلام خدمت دوستان / کسی در زمینه ی صادرات ماشین آلات ساختمانی از قبیل بلوک زن و بالابر و ... به عراق اطلاعاتی داره؟! پیشاپیش از راهنماییتون متشکرم
تا خودت نری نمیشه...
یا یه بازاریاب پیدا کن
فردا کرکوکم اگه بخای با مصالح فروشا صحبت می کنم

s0or
08-27-2013, 15:46
سلام ناصر جان من از زنجان مزاحمت میشم، ممنون میشم اگه اطلاعات بیشتری در مورد واردات و تامین کاغذ مرغوب برام به ایمیل shayanir007@yahoo.com ارسال کنی.

کاغذ رو اکثرا از کره جنوبی و بعضا چین میارن
اگه سوالی داشتید در خدمتم

s0or
08-27-2013, 16:17
اگه از دوستان در زمینه صادرات دستی در کار دارند .بنده در زمینه فروش کشمش های زرد خوراکی محصول استان تاکستان با بسته بندی های زیبا در خدمتم واگه از دوستان کسی بتونه کمکی کنه میتونم نمونه محصول را خدمتشون ارائه بدم فقط دوستان لطف کنن در صورتی که توانائی انجام این کار را دارید اعلام همکاری نمائید. تا خدای ناکرده ناراحتی پیش نیاد.
در صورت امکان عکس محصول با کیفیت بالا و همینطور قیمت تمام شده رو برام ایمیل کنید تا بعدا" در مورد قیمت نهایی توافق کنیم
aminebazar@yahoo.com

haman716
08-27-2013, 16:20
من قبل از عید قصد واردات کاغذ a4 داشتم و زیاد تحقیق کردم
بیشترین کاغذ از اندونزی و چین و تایلند به ایران وارد میشه و هند هم چند کارخونه تولیدی بزرگ داره که قیمتاشون هم مناسبه. ارزونترین کاغذ نسبت به کیفیت رو اندونزی داره ولی کرایه حمل از اندونزی تا ایران زیاده و الان بهترین جا برای واردات کاغذ چین هستش.
اگر هم کاغذای با کیفیت خیلی بالا میخوای تایلند بهترین گزینه است و مارک DOUBLE A

s0or
08-27-2013, 16:50
من از دوستان ممنونم که لطف کردن اطلاعات مفیدی رو در اختیارمون قرار دادند از دوستان تا حالا فردی در زمینه صادرات دستمال کاغذی فعالیت داشته .

دستمال کاغذی ساده ترین محصول تولیدی کشوره
هر کی بخاد تو چند کلمه خلاصش می کنم .
aminebazar@yahoo.com

redrose
08-28-2013, 18:07
من از دبی کاغذ وارد می کنم اگر همچنان خریدار هستید نوع و برند مورد نظر را بگید تا قیمت بدهم

hamsafar00
02-07-2014, 00:54
سلام خدمت همه دوستان و اساتید
کسی در مورد صادرات کنجد و روغن کنجد و اناردانه (دانه های انار خشک شده) اطلاعاتی داره !؟

omidtomcat
02-07-2014, 12:26
سلام به تمام دوستان

می خواستم بدونم کسی در مورد صادرات صنایع دستی اطلاعاتی دارد ؟

با تشکر پیشاپیش

meysamt
02-07-2014, 17:32
سلام به تمام دوستان

می خواستم بدونم کسی در مورد صادرات صنایع دستی اطلاعاتی دارد ؟

با تشکر پیشاپیش
با سلام صادر کننده کاشی های سنتی اماکن متبرکه به عراق هستم البته تولید می کنم و دوستان برام می فرستن درخدمتم
m_t137416@yahoo.com
برای همکاری درخدمتم

meysamt
02-07-2014, 17:38
با سلام
در این تاپیک میتوانیم فرصت های مناسب سرمایه گذاری را معرفی نماییم فقط معرفی است و مسولیتی پای کسی نیست
با سلام من تولید کننده کاشی های سنتی (کارشده روی مساجد) نیاز به سرمایه برای گسترش کار دارم m_t137416@yahoo.com

omidtomcat
02-07-2014, 20:32
سلام
میشه در مورد محصولاتت بیشتر توضیح بدی
اگه عکس یا کاتالوگ داری هم چه بهتر

meysamt
02-07-2014, 21:42
بله کاشی کاریهای مساجد رو دیدی که دارای گل و بوته و پرنده هستند من اونا رو نقش می کنم بهد رنگ می کنیم و می فرستیم کوره چندتا عکس می گذارم ببین
یاعلی برای نمایش کیفیت روی عکسها کلیک کنید
2180
2181

www.aht1.ir
05-07-2014, 13:43
salam

mousavi
05-08-2014, 09:11
من از دبی کاغذ وارد می کنم اگر همچنان خریدار هستید نوع و برند مورد نظر را بگید تا قیمت بدهم

Papere One قيمت بديد

binalood2
05-16-2014, 15:58
سلام
كسي اگه سرمايه داره بياد تو بحث سوخت و صادراتش به افغانستان سرمايه گذاري كنه هم سودش عاليه هم برگشت سرمايه خوبه

miramira
05-16-2014, 16:50
دوستان اگر امکان داره کمی هم با جزییات بفرمایید.
مقدار سرمایه کذاری-حاشیه سود-زمان سرمایه گذاری-...؟
سپاس

binalood2
05-16-2014, 17:21
براي خريد يا توليد سوخت حداقل 600_700ميليون ميخواد. اين حداقل كار هستش
اما حاشيه سودش عالي هستش
ريسك كار كم هستش چون هميشه خريدار براي سوخت با كيفيت هم هست
هر چند قبل توليد سوخت ميشه با خريدار قرارداد بست

از نظر زمان هم اتگه بخواين توليد بشه كه پروسه عقد قرارداد با سايت توليدي هستش و خريد مواد اوليه و توليد كه در عرض كمتر از 1ماه راه ميوفته
اگه هم سرمايه گذاري براي خريد از سايت توليدي باشه كه زمان خاصي نداره نهايتن 4_5 روز.

hossein_a
06-01-2014, 13:34
میشه لطف کنیی بیشتر توضیح بدی من یک سرمایه درهمون حدا دارم واقعا نمیدونم باهاش چیکار کنم واقعا درمونده شدم

bitumen
06-01-2014, 14:50
ســلام
سرمایه گذاری روی معدن قیرطبیعی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) رو هم در نظر داشته باشید

9jgm438i934g8jh5