PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وضعيت bank of china

amir23
18-09-2012, 19:22
با سلام

من نياز دارم براي نمونه 300 دلار بفرستم bank of china معادل يورويي هم باشه خوبه. كدوم بانك ايراني هنوز تحريم نيست؟؟؟(يادمه قبلا همه بانكا با اين بانك كار مي كردن اما جديدا خيلي ها به من گفتن كه كار نميكنند!!)
اگر صرافي هم ميشناسيد كه حواله كنه خوبه اما اولويت با بانك هست چون كه وجه معامله رو ميخوام از طريق بانك فقط بفرستم.

ممنونم از همكاري دوستان

مرتضی
18-09-2012, 20:19
فکر نمیکنم دیگه در حال حاضر از طریق بانک های داخل کشور بتونید حواله بزنید، البته مطمئن نیستم، چون جدیدا حواله ای از داخل نزدیم، چرا که چین دفتر دارییم و مستقیما پول رو به بانک های چینی واریز میکنیم. از طریق صرافی باید اقدام کنید.

بهزاد
20-09-2012, 10:11
چرا وسترن نمیزنی؟

amir23
20-09-2012, 16:57
خدا عمرتون بده ميدونين كارمزد وسترن چقدر زياده؟؟؟!!! اگر كم باشه كه من از خدامه وسترن بزنم اما خداييش كارمزدشون نجوميه!! 10 هزار دلارو تو چمدون كنم ببرم چين ارزونتر تموم ميشه تا بخوام وسترن بزنم.

حاجي
20-09-2012, 21:47
با سلام

من نياز دارم براي نمونه 300 دلار بفرستم bank of china معادل يورويي هم باشه خوبه. كدوم بانك ايراني هنوز تحريم نيست؟؟؟(يادمه قبلا همه بانكا با اين بانك كار مي كردن اما جديدا خيلي ها به من گفتن كه كار نميكنند!!)
اگر صرافي هم ميشناسيد كه حواله كنه خوبه اما اولويت با بانك هست چون كه وجه معامله رو ميخوام از طريق بانك فقط بفرستم.

ممنونم از همكاري دوستان
صرافي ملت
اينم تلفنشه88209717
ازش بپرسي ضرر نداره

kamran
23-09-2012, 19:06
فقط حواله صرافی

امید فاتحی
24-09-2012, 12:19
با سلام

ممنونم از همكاري دوستان

فکر نمی کنم هیچ صرافی حاضر باشه زیر 10 هزار تا حواله کنه!!!!