PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تهیه و ارسال پوشاک ساخت ترکیه به کشور عراق

ARASH EHTEMAEI
31-03-2018, 17:29
سلام بر شما.
آرش هستم مقیم کشور ترکیه هستم. 3 سال است که در زمینه تهیه خرید و ارسال پوشاک فعالیت دارم.
به دلیل مشکلاتی که در گمرک ایران وجود دارد و متاسفانه هر روز هم بیشتر میشود قصد شروع مراودات کاری با بازار عراق را دارم.

کشور ترکیه به عنوان قطب تولید پوشاک در منطقه تولید کنند انواع پوشاک با کیفیت و مرغوب است. بسیاری از برندهای مشهور دنیا نیز تحت لایسنس در این کشور تولید میشود.
خرید و تهیه و ارسال انواع لباس و پوشاک از ترکیه به عراق را برای شما انجام میدهم. کارمزد من بین 6 تا 10 درصد کل مبلغ خرید است. هزینه ارسال و گمرک مطابق تعرفه ها با مشتری محترم است.

انواع لباس نوزاد و پوشاک بچه گانه / انواع لباس مجلسی زنانه ترک / لباس مردانه پوشاک برند / مدل های محتلف لباس راحتی و تو خونه ای / انوع حوله و تنپوش حوله و ... متعلق به برندهای معروف ترکیه مانند ماوی - کوتون - دفاکتو - ال سی وایکیکی - کالینز - رودیجینز و ... قابل تهیه و ارسال است.
خرید از سایتهای حراجی ترکیه که فاقد فروشگاه فیزیکی هستند مانند سایت حراجی ترندیول - مارکافونی - مورهیپو و ... انجام خواهد شد.

جهت مشاهده برندها و مارکها و قیمتها لطفا به وبسایت "ترک جامه استانبول ([Only Registered And Activated Users Can See Links])" مراجعه بفرمایید.
دقت داشته باشید که کار من خرید تهیه اجناس شما و ارسال است و هیچ کدام از اجناس موجود در وبسایت برای من نیست و متعلق به من نیست. نمایندگی هیچ برند یا شرکتی نیز نیستم.

بی صبرانه منتظر تماس شما جهت آغاز کار با تجار و کسبه محترم فعال در کشور عراق هستم.
راههای تماس با من:
شماره تلفن بین الملل: 0013312481256
تلگرام: 0013312481256
شماره موبایل: 00905318147743

وب سایت:
خرید مستقیم لباس از ترکیه | ترک جامه استانبول ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
ارادتمند شما: آرش