PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به شریک کاری جهت ایده عالی

emertat
13-07-2016, 11:09
با سلام.دوستان من تازه این پیجو دیدم و بد ندیدم تو این پیج این مشکلو مطرح کنم پیدا کردن شریک کاری
یکی از ایده های من تاسیس سایتی بود که تو اون بشه شریک کاری پیدا کرد ،چون عقیده و اعتقاد من اینکه که هیچ کس از افراد موفق و ثروتمند به تنهایی موفق نشدند ،البته شریک باید خیلی خصوصیات داشته باشد تا بشه در کنارش به موفقیت رسید.یک کم از خودم بگم :
32 سالم هست.از سال 87 کارمو شروع کردم بعد از 1سال کار به اصطلاح کارمندی و فروش شروع به کار مستقل کردم .شرکتمو سال 88 تاسیس کردم با 2 نفر و با سرمایه واقعیه 20 میلیون تومان .از واردات شروع کردم ، پیمانکاری ساختمان و اجرایی انجام دادم . سال 91 کارگاه تولیدی تو شهرک صنعتی با 15 نفر کارگر و پرسنل اداری زدم ،( و در اون زمان دفترمون هم تقریبا 15 نفر پرسنل اداری داشتم ) ، وارد کسب و کار اینترنتی شدم . و همه اینها رو تو این سالها تجربه کردم و موفقیت خوبی هم توشون داشتم که الان همشون مشغول به کار هستند ولی به علت رکود بازار با حجم و ابعاد بسیار کوچک تر.
اینها رو گفتم که بدونید پیشنهادی که میدم الکی نیست ، علاقه به ایجاد کار آفرینی و کسب درامد نجومی دارم !!!!
ولی متاسفانه نقطه ضعف بزرگم اینه که برای شروع کاری احتیاج به استارتر دارم.و شدیدا به کار گروهی اعتقاد دارم.
حالا برای چند تا ایده جدیدم نیاز به شریک کاری دارم که مشخصات زیر رو داشته باشه.لطفا هر دوست عزیزی که مشخصات زیر رو داره پیغام بدهد.
خصوصیات فرد مورد نظر
1-ساکن تهران باشد.
2- جوان و با انگیزه باشد ( جاه طلب و دنبال پیشرفت مالی باشد)زیر 30 سال
3- آشنایی با تجارت الکترونیک و فروش اینترنتی داشته باشد.
4- روابط عمومی خوب داشته باشد.
5- اگر مسلط به برنامه نویسی باشد که بهتر است ولی الزامی نیست
6- حداقل 40 میلیون تومان سرمایه که در حین کار تزریق می شود.
7-دارای شغل مناسب و تجربه کافی در کار
8- خلاق و دارای ایده
9- منظم و منطقی
10- و از همه مهم تر دنبال کار پشت میز نشینی نباشه.چون این ایده 100 درصد جواب میده فقط مثل هر کار دیگه ای خاک خوری خودشو داره.
اگر این خصوصیات زیاد شد ،بای این هست که سری قبل دوستانی تماس گرفته بودند که شاید واجد یکی از شرایط بالا هم نبودند و.فقط فکر می کردند که دارند .

به ایمیل زیر یا شماره زیر پیغام بدهید
info@emertat-co.com
09190914543

صرافی سفته
13-07-2016, 11:24
کلیه خدمات حوالجات ارزی- حواله ارزی سوئیفت - حواله ارزی وسترن یونیون - خدمات پرداخت اینترنتی - خرید و فروش ارزهای الکترونیک پی پال - پرفکت مانی - اسکریل - پی زا – اگو پی – اکی پی – بیت کوین - وبمانی و ...- خدمات ویزا ومستر کارت فیزیکی و مجازی
پرداخت هزینه ثبت مقالات وکنرفانس های بین المللی
پرداخت هزینه آزمون های بین المللی تافل و آیلتس
رزرو آنلاین هتل های خارجی
رزرو مستقیم پروازهای خارجی
پرداخت هزینه خریدهای آنلاین از سایتهای خارجی
و.......
صرافی آنلاین سفته مالزی | حواله ارزی و وسترن یونیون | پرداخت آنلاین ارزی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
پرداخت آنلاین سفته | پیپال - اسکریل - پرفکت مانی - ویزاکارت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
پرداخت آنلاین ارزی سفته:پی پال|پرفکت مانی|اسکریل|ویزا ومسترکارت فیزیکی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

صرافی سفته
16-07-2016, 10:12
[ کلیه خدمات حوالجات ارزی- حواله ارزی سوئیفت - حواله ارزی وسترن یونیون - خدمات پرداخت اینترنتی - خرید و فروش ارزهای الکترونیک پی پال - پرفکت مانی - اسکریل - پی زا – اگو پی – اکی پی – بیت کوین - وبمانی و ...- خدمات ویزا ومستر کارت فیزیکی و مجازی
پرداخت هزینه ثبت مقالات وکنرفانس های بین المللی
پرداخت هزینه آزمون های بین المللی تافل و آیلتس
رزرو آنلاین هتل های خارجی
رزرو مستقیم پروازهای خارجی
پرداخت هزینه خریدهای آنلاین از سایتهای خارجی
و.......
صرافی آنلاین سفته مالزی | حواله ارزی و وسترن یونیون | پرداخت آنلاین ارزی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
پرداخت آنلاین سفته | پیپال - اسکریل - پرفکت مانی - ویزاکارت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
پرداخت آنلاین ارزی سفته:پی پال|پرفکت مانی|اسکریل|ویزا ومسترکارت فیزیکی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])