PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید از تائوبائو

ahmadfa
29-06-2016, 00:09
درود
من چجوری میتونم از سایت لوکال چین بنام تائوبائو که اجناسش خیلی قیمت مناسبه خرید کنم؟
از یک سایت که اینکارو انجام میداد تخمین قیمت گرفتم خیلی کارمزدشون بالا بود و اصلا برام بصرفه نبود لطفا اگه کسی میدونه باید چکار کنم راهنمایی کنه خیلی ضروریه
ممنونم ازتون

مرتضی
29-06-2016, 07:07
سلام دوست عزیز / خرید از سایت تائو بائو از طریق اکانت علی پی انجام میشه . ما میتونیم این کار رو برای شما انجام بدیم همونطور که برای بسیاری از مشتریانمون داریم انجام میدیم . کارمزد خرید از سایت های انلاین مثل تائوبائو یا تیمال یا علی اکسپرس بستگی به تعداد فروشنده های انتخابی شما داره .
خرید 100 قلم جنس از 5 فروشنده بسیار ساده تر از خرید 50 قلم جنس از 20 فروشنده هست . این رو از این بابت عرض میکنم که کارمزد بستگی به میزان زحمت و کاری داره که پروژه نیاز داره .
به هر حال در خدمت شما و تمام دوستانی که خرید از سایت های انلاین در چین دارند هستیم .

با ما میتنید از این طریق در تماس باشید :

تلفن دفتر ایران :

021-88541083-4
وب سایت :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

تلفن دفتر چین :

0086-20-87623826-8003

ایمیل :

cheraghi@parschina.com
china@parschina.com

تلفن همراه :

0086-18620294929

Telegram , WhatsApp , Wechat , Viber ,

QQ: 18793782

ahmadfa
29-06-2016, 10:49
ممنون از پاسخ شما, من نتونستم از طریق سایت شما ( پارس چاینا) عکس های لینک هامو ارسال کنم و همش ارور میداد که تخمین قیمت بزنم, به تلگرامتونم پیام دادم جواب ندادید میشه به تلگوامتون بفرستم عکسها و لینک هارو برای تخمین قیمت؟

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

mohammadx
02-01-2017, 16:03
سلام دوستان،
میخواستم از یک تجربه تلخ خودم براتون بگم
شرکت ما از یک فروشگاه در چین خرید کرد و برای ارسال و ترخیصش به ایران بار رو تجویل بازرگانی به نام صارش دادیم. که ای کاش نمیدادیم. این شرکت کلاهبردار به ما قول داد که بار رو طی دو هفته در ایران تحویلمون بده و نصف هزینه رو هم ازمون گرفت. ولی نه تنها بار رو به موقع تحویل نداد بلکه دو هفته تبدیل به دو ماه شد و البته با هزینه خیلی بیشتر از چیزی که طی کرده بود. مدیر این شرکت به شدت بی مسئولیت و دروغگو هست. خواستم بابت اطلاع رسانی بهتون بگم. ضمن اینکه خرید از چین اصلا کار سختی نیست و متاسفانه بیشتر مشکلات واردات در برخورد با شرکت های ایرانی پیش میاد چون اصلا صداقت ندارند.