PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایشگاه های بین المللی روسیه

businessman_russia
24-06-2012, 14:16
سلام

چند روزی است که ۱۷ همین نمایشگاه بستبندی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) روسیه تمام شد.

۲ شرکت ایرانی رد انجا بودند: ۱ - Padideh-Pars ([Only Registered And Activated Users Can See Links]),
۲ - PDC-Company ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

در سایت نمایشگاه ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) می توانید اطلاعات بیشتر ببینید.

با احترام

businessman_russia
28-06-2012, 11:15
سلام
14 دهمین نمایشگاه بین امللی نفت و گاز ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) روسیه اغاز شده است.
از کشور ایران وزارت نفت و شرکت مابن ([Only Registered And Activated Users Can See Links])ا حضور دارند.

businessman_russia
13-07-2012, 19:45
سلام
نخستین کنفرانس و نمایشگاه همکاری های اقتصادی و صنعتی ایران و روسیه
سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

saye_sh
13-07-2012, 21:15
سلام
نخستین کنفرانس و نمایشگاه همکاری های اقتصادی و صنعتی ایران و روسیه
سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

ببخشید یه سوال از حضورتون داشتم. من تازه شروع به کار واردات کردم و دوست دارم پیش از این که خیلی رو یه کالایی سرمایه گذاری کنم تحقیق کنم. الان روابط ما با روسیه خیلی خوب شده و به نظرم گزینه خوبی برای تجارت هست. دوست دارم در این همایش هم شرکت کنم، به نظرتون با این زمان کمی که مونده آیا امکان شرکت وجود داره و این که شما روسیه رو چطور می بینید و آیا واردات از اون خوب هست یا نه؟

businessman_russia
16-07-2012, 21:00
ببخشید یه سوال از حضورتون داشتم. من تازه شروع به کار واردات کردم و دوست دارم پیش از این که خیلی رو یه کالایی سرمایه گذاری کنم تحقیق کنم. الان روابط ما با روسیه خیلی خوب شده و به نظرم گزینه خوبی برای تجارت هست. دوست دارم در این همایش هم شرکت کنم، به نظرتون با این زمان کمی که مونده آیا امکان شرکت وجود داره و این که شما روسیه رو چطور می بینید و آیا واردات از اون خوب هست یا نه؟

سلام
در حال حاضر حجم صادرات و واردات بین کشورهای ما (روسیه و ایران) ۴ میلیارد دلار می باشد در حالی که باید در حد ۱۰-۱۵ میلیارد باشد
لطفا با برگزار کننده همایش تماس گیرید.
کالاهای صادراتی ایرانی به روسیه: رب گوجه خشک بار سیمان میوجات سبزیجات و کالاهای فصلی
از روسیه: چوب شمش آهن میلگرد گندم و خمیر کاغذ کاغذ روزنامه و غیره صادر می گردد
ایا شما در چه زمینه و با چه مبلغی می خواهید اغاز کنید؟

businessman_russia
18-07-2012, 20:38
سلام

همایش صادرکنندگان ایرانی

saye_sh
19-07-2012, 11:54
سلام
در حال حاضر حجم صادرات و واردات بین کشورهای ما (روسیه و ایران) ۴ میلیارد دلار می باشد در حالی که باید در حد ۱۰-۱۵ میلیارد باشد
لطفا با برگزار کننده همایش تماس گیرید.
کالاهای صادراتی ایرانی به روسیه: رب گوجه خشک بار سیمان میوجات سبزیجات و کالاهای فصلی
از روسیه: چوب شمش آهن میلگرد گندم و خمیر کاغذ کاغذ روزنامه و غیره صادر می گردد
ایا شما در چه زمینه و با چه مبلغی می خواهید اغاز کنید؟

راستش من فقط در حد ایده به ذهنم رسید و زمینه خاصی رو مدنظر نداشتم وبیشتر میخواستم بررسی کنم در کجاها جای کار بیشتر داره. چرا باید در حد 10 - 15 میلیارد باشه؟

businessman_russia
20-07-2012, 13:28
سلام

چند عکس دیگه از همایش
امروز نمایشگاه تمام شده است

businessman_russia
20-07-2012, 13:34
امروز شرکت کنندگان غرفه ها را جمع کردند و مکان نمایشگاه را ترک کردند
اطلاعرسانی در مسکو ضعیف بود و تجاران زیاد مسکو از این نمایشگاه بی خبر بودند.

businessman_russia
21-07-2012, 14:44
راستش من فقط در حد ایده به ذهنم رسید و زمینه خاصی رو مدنظر نداشتم وبیشتر میخواستم بررسی کنم در کجاها جای کار بیشتر داره. چرا باید در حد 10 - 15 میلیارد باشه؟

سلام
چون که این دو کشور قدرت همکاری تجاری بیشتری دارند نزدیک به هم هستند - فاصله زمینی از مرز ایران (آستارا) تا مرز روسیه (شهر دربند) ۵۶۰ کیلومتر - ارتباط دریایی(از طرف ایران انزلی - نوشهر-امیراباد-فریدون کنار از طرف روسیه استرخان (۳ بندر) ماخاچکالا ( ۱ بندر) ) هم دارند

با احترام

businessman_russia
22-07-2012, 11:54
سلام
شرکت ترانسخیم اکسپارت
نمایشگاه دایمی محصولات شرکت های روسیه را در ایران برگزار می کند.
سایت این شرکت - [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
تلفن تماس در ایران تهران - ۳۵ ۸۸ ۷۵۷ ۰۹۳۷ خانم آنٌا

businessman_russia
05-08-2012, 18:52
سلام
در روسیه سایتی جالب برای تاجران که با ایران کار می کنند راه اندازی شده است
سایت - delovoiiran.ru ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

saye_sh
05-08-2012, 19:39
سلام
در روسیه سایتی جالب برای تاجران که با ایران کار می کنند راه اندازی شده است
سایت - delovoiiran.ru ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

با سلام و تشکر

این سایت متاسفانه به روسی هست و من آیکونی برای انتخاب زبان پیدا نکردم، آیا این سایت به زبان انگلیسی هم داره یا نه؟

businessman_russia
06-08-2012, 21:01
با سلام و تشکر

این سایت متاسفانه به روسی هست و من آیکونی برای انتخاب زبان پیدا نکردم، آیا این سایت به زبان انگلیسی هم داره یا نه؟

سلام
این سایت به زبان روسی می باشد

businessman_russia
16-08-2012, 20:17
سلام
یک ماه دیگر بزرگترین نمایشگاه مواد غذایی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) در مسکو اغاز می شود
شرکت های ایرانی هم در نمایشگاه حضور دارند
سعی می کنم عکس های نمایشگاه را اینجا بگذارم

businessman_russia
23-09-2012, 16:39
سلام بر همگی!

نمایشگاه معروف آلمانی (داما تکس این نمایشگاه از ۱۹۸۹ در آلمان برگزار می شود) در روسیه
امسال اولین بار
DOMOTEX Russia
در مسکو برگزار می گردد
تاریخ نمایشگاه: از ۲۶ تا ۲۸ سپتامبر
فهرست شرکت های ایرانی:

kabir yazd group [Only Registered And Activated Users Can See Links]
KHATEREH KAVIR CARPET CO./IR... [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
kohan textile journal [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
SOLOMON CARPET [Only Registered And Activated Users Can See Links]

سایت نمایشگاه: [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

businessman_russia
27-09-2012, 21:42
سلام
امروز رفتم نمایشگاه
چند تا عکس اینجا می گذارم
622623624626625627628629628

حاجي
27-09-2012, 22:42
جالب بود-تشكر

businessman_russia
01-02-2013, 11:29
سلام

کاربران محترم
از ۲۹ ژانویه تا ۱ فوریه در مسکو نمایشگاه اینتربلاستیک برگزار شد
چند عکس از انجا درج می کنم
790
[
792

793

794

795

businessman_russia
20-02-2013, 13:47
در ایران چند روز دیگه دومبن نمایشگاه Russian HI TECH 2013 برگزار خواهد شد
سایت نمایشگاه - [Only Registered And Activated Users Can See Links]
مکان نمایشگاه - [Only Registered And Activated Users Can See Links]

amir2685
19-09-2015, 12:20
:unsure: سلام ، هزینه حضور و برپایی غرفه در این چنین نمایشگاه برای صنعت ساختمان ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) چقدر است ؟