PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : واردات محصولات آرایشی بهداشتی به ایران

john.gamini@gmail.com
02-12-2015, 10:08
سلام دوستان. من در یک شرکت بازرگانی در استرالیا کار می کنم و می خواهم بپرسم که آیا برای واردات محصولات آرایشی و بهداشتی مانند کرم و غیره باید از وزارت بهداشت و یا وزارت خانه دیگری مجوز گرفته شود یا خیر و آیا فرایندش قابل اجرا می باشد و یا بیش از حد مافیایی است و به بن بست می رسیم.
با تشکر

amin3564
07-01-2016, 22:33
سلام واردات اینجور محصولات قاچاق محسوب میشه

فرستاده شده از HUAWEI G730-U10ِ من با Tapatalk

iranian0625
09-01-2016, 01:46
سلام واردات اینجور محصولات قاچاق محسوب میشه

فرستاده شده از huawei g730-u10ِ من با tapatalk

سلام
کی گفته واردات لوازم آرایش ممنوعه یا قاچاق محسوب میشه ؟!
بنده خودم از کره حنوبی و آلمان لوازم آرایش وارد میکنم بصورت کاملا قانونی.
این همه لوازم آرایش توی بازار همه ممنوع هستن ؟!
لطفا اگر اطلاعات درستی ندارین و یا حرفی برای گفتن ندارین سکوت کنید. بهتره در پاسخی که به مطالب میدیم بیشتر دقت کنیم.

برای واردات هیچ مافیایی وجود نداره. نیاز به مجوز از سازمان غذا و دارو هست. محصولات qv استرالیایی هستند که خیلی راحت همه جا پیدا میشن مجوز بهداشت یا همون برچسب اصالت هم دارند.
موفق باشید.

حامدی
10-01-2016, 01:57
سلام دوستان. من در یک شرکت بازرگانی در استرالیا کار می کنم و می خواهم بپرسم که آیا برای واردات محصولات آرایشی و بهداشتی مانند کرم و غیره باید از وزارت بهداشت و یا وزارت خانه دیگری مجوز گرفته شود یا خیر و آیا فرایندش قابل اجرا می باشد و یا بیش از حد مافیایی است و به بن بست می رسیم.
با تشکر

سلام شما در زمینه فروش مغز گردو و زعفران هم فعالیت دارین در صورت تمایل به همکاری hamedih18@yahoo.com

Azh
02-05-2016, 09:51
1