PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای حمل کالا به صورت مسافر از ترکیه به ایران

دیار
16-11-2015, 01:20
با سلام
از دوستان کسی هست ساکن شهر استانبول ترکیه باشه
وبه صورت مدوام مسافرت کنه به ایران؟
برای حمل کالای خودم درحجم کوچک نیاز به مسافر دارم که از استانبول به ایران رفت وآمد داشته باشه
دوستانی که دراین زمینه هستن اطلاع بدن
با تشکر
دانشوری
09148344599
kanizagros63@gmail.com

دیار
17-11-2015, 20:24
ممنون چناب بهداروند
شما راننده آشنا میشناسین؟

mahdavi-m
18-11-2015, 11:01
زنگ بزنید تعاونی ها بهتون معرفی میکنند.خود دفاتر تعاونی هم انجام میدن.هم تو تهران هم استانبول.

سلام
دوست عزیز شرکای بنده که ترکیه ای هستند و دائما به رفت و آمد به استانبول هستند می تونند شما رو کمک کنند
09108590337
مهدوی

Amir203434
18-11-2015, 17:26
سلام خدمت دوستان بنده در زمینه استراج و تولید و برش سنگ گوهره در استان لرستان فعالیت دارم و محل تحویل سنگ بریده شده در بروجرد است سنگ در درجات زیر تولید می شود
1-ابعاد
2-ممتاز
3-درجه1
و دوستانی مایل به همکاری برای صادرات به عراق می باشند به ایمیل زیر پیام بدید و حتما"در قسمت موضوع جمله صادرات به عراق رو بنویسید حداکثر دوساعت پس از دریافت ایمیل پاسخ داده می شود
parsa10smar (parsa10smart@gmail.com)

pardis
18-11-2015, 19:40
سلام آقای بهداروند در حال حاضر با یه سرمایه بیست یا سی میلیون توخط ترکیه چکار میشه کرد ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

hossein.behdarvand
20-11-2015, 11:12
سلام آقای بهداروند در حال حاضر با یه سرمایه بیست یا سی میلیون توخط ترکیه چکار میشه کرد ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنین
سلام.
تو خط ترکیه فعالیتی ندارم.با چین و دبی کار میکنم
معمولا از ترکیه لوازم ارایشی و پوشاک وارد میکنند.اینها ریسک کمتری دارند برای شروع بخصوص اگر برندهای جا افتاده رو کار کنید

pardis
21-11-2015, 14:38
سلام آقای بهداروند ممنون از شما راستش الان یه جور سردرگمی وجود داره بخاطر قیمت بالای دلار فکر نمیکنین صادرات توجیه بیشتری داشته باشه ؟ اتفاقا چین و عمارات برای شما که فعالیت میکنین برای کار دو طرفه موقعیت خوبیه . من یه موقعیتی در رابطه با زعفران دارم اگه بتونین بستر صادراتیشو فراهم کنین بد نیست .

pardis
21-11-2015, 14:39
سلام آقای بهداروند ممنون از شما راستش الان یه جور سردرگمی وجود داره بخاطر قیمت بالای دلار فکر نمیکنین صادرات توجیه بیشتری داشته باشه ؟ اتفاقا چین و امارات برای شما که فعالیت میکنین برای کار دو طرفه موقعیت خوبیه . من یه موقعیتی در رابطه با زعفران دارم اگه بتونین بستر صادراتیشو فراهم کنین بد نیست .

hossein.behdarvand
22-11-2015, 20:30
دوست گرامی در زمینه خشکبار هیچگونه اطلاعات و تخصصی ندارم.چند روز قبل دوستی صادرات کشمش به کویت داشت که فقط حمل و ترخیصش رو از گناوه بعهده گرفتم.مشتریش در کویت مشخص بود.مشتری اونجا پیدا کنید مراحل حمل و ترخیص در کشور مقصد رو میتونم براتون انجام بدم.

سيامك
24-11-2015, 20:58
سلام دوستان چنانچه در مورد كالاي وارداتي خود از أقصي نقاط جهان با مشكل مواجه هستيد شركت ما در امارات متحده عربي در كمترين زمان و حداقل هزينه اماده همكاري با همكاران گرامي ميباشد٠٠٩٧١٥٢٣٩٥٦٩٠٧ و٠٠٩٧١٥٦٣٦١٨٢٨٠ و ايران ٠٩١٢٥٩٤٠٠٤٠ تلگرام و واتساپ در خدمتم دوستان چنانچه در گروهـاي تجاري عضو هستند لطف كنند و بنده رو هم اد بفرمايند ممنونم

Sent from my iPhone using Tapatalk

saee
26-11-2015, 00:17
لایک