PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طرح شبنم برای پوشاک

Hesam
06-06-2012, 17:30
سلام به دوستان عزیز
در مورد طرح شبنم برای پوشاک کسی چیزی شنیده یا میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم اگه اطلاعی دارید اینجا بیان کنید

Fobiran
06-06-2012, 21:45
منظورتون چه اطلاعاتی هست؟
والا هنوز که خیلی تق و لقه
بعد از قانونی که از 1/2/91 وضع شده الان ثبت سفارش به شدت با مشکل مواجه شده. اول باید بری کد رهگیری بگیری، کارای ایران کد رو انجام بدی و بعد وارد هفت خوان استاندارد بشی.

کد شبنم البته هنوز الزامی نشده اما از تیر ماه قراره که برای تمامی کالاهای وارداتی الزامی بشه.

هنوز همه دارن گیج میزنن. خیلی از کالاها برای مثال در استاندارد به مشکل خوردن و چند بار شده که ترخیص کار به من گفته خودت برو پیگیر شو. خیلی ها ختی ترخیص کار از قواعد جدید آشنایی ندارن. برای همین این مشکل که ابهام دارید فقط مشکل شما نیست.
اون نرم افزاری هم که گفتن رو موبایل ها نصب کنید هنوز معلوم نیست حتی باید از کجا دانلود کرد.

برای این منظور وزارت صنعت معدن و تجارت یه کارگاه های آموزشی رو در مورد کد شبنم، ایران کد و استاندارد اجباری میخواد برگزار کنه. برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید برید توی سایت ثبتارش که اطلاعیه اش رو زدن
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

اقا اگه میخواید شرکت کنید بدوید داره پر میشه دوره ها

anoosh_j
14-07-2013, 00:49
اگر با ثبت سفارش پوشاک با مشکل مواجه هستید من میتونم بهتون کمک کنم

accidentboy
24-04-2014, 00:41
یه سوال دارم درباره پوشاک
شرایط پرداخت عوارض گمرکی واسه پوشاک چجوریه؟
بر اساس تعداد هست یا وزنی؟

یه مدت شنیده بودم ممنوع وارداتش.

بهزاد
24-04-2014, 09:02
یه سوال دارم درباره پوشاک
شرایط پرداخت عوارض گمرکی واسه پوشاک چجوریه؟
بر اساس تعداد هست یا وزنی؟

یه مدت شنیده بودم ممنوع وارداتش.
پوشاک اولویت ده هست. الانم تعرفه اش خیلی بالاست. کلا الان قاچاق میشه.
ولی گمرکیش وزنیه.

javane_pishtaz
27-12-2014, 18:04
سلام

چه وزنی برای واردات پوشاک شامل گمرک نمیشه؟؟!

meysam_b
29-04-2017, 14:47
سلام . اطلاع رسانی ثبت سفارشات خرید و فروش انلاین ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
به صورت رایگان با امکان رویت ار طریق تلگرام در وب سایت وب سایت مشاهده سفارشات مزایده و مناقصات تجاری ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
.