PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد خرید و ترخیص برنج از پاکستان

lejeuner
04-06-2012, 12:49
دوستان سلام من یک فروشنده پیدا کردم از پاکستان که برنج فروشه میخوام حدود 2 تن ازش برنج بخرم ایشون آماده ارسال نمونه هست اما موضوع اصلی اینه چون معامله غیر حضوری انجام میشه نمیخوام مغایرتی بین نمونه و خود محموله باشه برای همین کمی نگرانم.گفتم کسی راهی سراغ داره که جایی باشه که چک کنه نمونه و خود محموله یکی هست؟ شنیده بودم که برای چین همچین شرکت بازرسی هست که چک میکنه تا خیال خریدار راحت باشه میخوام بدونم این موضوع برای پاکستان هم وجود داره؟ اگر آره چطور من میتونم اقدام کنم؟ و اسمش و رسمش چیه؟ موشوع بعدی که سوال منه وارد کردنشه که برای هر تن واردات برنج از پاکستان چه مقدار گمرکی میگیرن؟ و هزینه حدودی برای حملش چه مقداره؟>

حاجي
04-06-2012, 14:11
براي 2تن ميشه باlc واردكرد؟

lejeuner
04-06-2012, 15:50
چه مشکلی داره که نشه؟

حاجي
05-06-2012, 09:01
معمولابارهاي كمتر از 20 تن رو براي ال سي قبول نميكنن حالا اگه ايشون قبول كرده امري است جداگانه

lejeuner
05-06-2012, 09:45
نمیدونم فعلا که ایشون قبول کرده.اگر کسی جواب سوالاتم رو میدونه ممنون میشم پاسخ بده

Fobiran
05-06-2012, 10:41
من تصور نمیکنم روی دو تن ارزش ریسکی کردن داشته باشه.

کالاهایی مثل محصولات کشاورزی به خودی خودشون ریسک بالایی دارن، چه برسه به اینکه طرفتون رو نشناسید. هزینه های بازرسی کالا هم برای دو تن توجیه نداره. به نظرم خیلی حواستون جمع باشه. و براورد کنید ببینید اصلا براتون میصرفه یا نه.

انواع برنج(شلتوک، خرده برنج یا برنج سفید و نیمه سفید) همگی تعرفه شون 45 درصده و 5 درصد هم مالیات حساب کنید.جمعا هزینه های گمرکی 50 درصد میشه.
به این هزینه باید هزینه خود کالا، حمل و نقل تا ایران و حمل داخل ایران رو به اضافه هزینه های دیگر گمرکی مثل دستمزد حق العملکار رو اضافه کنید.

در هر نوعی من تصور نمیکنم واردات 2 تن گندم براتون به صرفه باشه. اصلا شما تو حملش از پاکستان به مشکل میخوری. خیلی گرون حساب میکنن. مطمئن باش.

sharp
05-06-2012, 10:49
شرکت های معتبر بازرسی در واردات و صادرات رو از اینجا می تونی پیدا کنی
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

binalood2
03-01-2014, 13:22
چطور طرف 2تن برنج حاظر شده بده
اونم ز پاکستان بیاره 2تن برنج برای ایران
شاید تو زاهدان یا یکی از شهرهای ایران داره بارشو
داداش هیچ تاجری روی 2تنمیده بار رو

salar
09-10-2014, 23:22
سلام
این مقدار برنج را برای اینکه هزینه کمتری پرداخت کنی باید از طریق بازارچه مرزی (میرجاوه) وارد کنی اما باید در استان سیستان و بلوچستان مصرف بشه یا تقسیم بندی بکنی و به استانهای دیگر ببری

cpu_666
16-04-2016, 15:36
سلام ،میخواستم بدونم نرخ و هزینه گمرک ب،ای واردات برنج چقدر هست از پاکستان ، میخواستم وارد کنم ...

Sent from my HTC_D820u using Tapatalk