PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لیست وارد کننده ها یا توزیع کننده های عمده رو از کجا بیابم؟

01-06-2012, 12:12
سلام بر همه عزیزان
اشخاص یا شرکت ها و...وارد کننده محصولات مختلف ویاتوزیع کننده عمده را
که در تهران هستند ویا شهر های دیگه از کجا میتونم پیدا کنم؟
از کجا میتونم اعتماد کنم ومعتبر ترین شون کدام ها هستند

حاجي
01-06-2012, 13:40
ازطريق كتاب هاي زرد ميتوني -ضمنا ازمحل كسبشون ميتوني به اونها اعتمادكني كه نشون دهنده اينه كه چند ساله سابقه كار دارند

02-06-2012, 01:38
با سلام
کتابهاب زرد چیه تازه شنیدم چجوری تهیه کنم از کجا لینک دانلود داره

حاجي
02-06-2012, 09:35
سلام - اگر واردكنندگان اصلي رو ميخواهي ليست اصلي اونها درسايت ساماندهي شركت هاي بازرگاني در وزارت ارشاديا سايت اصناف قسمت نمايندگي به همراه ادرس وتلفنشون موجوده

صابر عاقلی
07-06-2012, 09:43
با سلام
کتابهاب زرد چیه تازه شنیدم چجوری تهیه کنم از کجا لینک دانلود داره

تو نت سرچ کنید اطلاعاتش کامل موجوده

mm45
12-06-2012, 19:28
تو نت سرچ کنید اطلاعاتش کامل موجودهسرچ کردم اما چیزی دستگیرم نشد . می تونید یه لینک برای کتاب های زرد بهم بدید ...در ضمن تو ساید وزارت ارشاد و اون لیست شرکتهای بازرگانی بود . اما کامل نبود و به درد من نخورد.

hadi2050
13-06-2012, 23:30
من دنبال همچین لیست واطلاعاتی هستم
بسته چیزی وجود نداره تمامی اطلعات توش
باشه اگه به در د بخوره در اکثر صنف ها باشه
بنده خریدارم
مانند
نام سابقه تلفن فکس و آدرس و....میزان معتبر
بودن یا نبودن و...
باتشکر

fakheri
31-07-2012, 08:52
سلام
در چه زمينه اي؟
اگه بخواهيد با ترس و دلهره تجارت كنيد حتما شكست مي خوريد بنا بر گفته يكي از دوستان در تجارت نه خجالت بكش و نه حرف كسي رو باور كن فقط خودت هستي و خودت(اوتانما ،اينانما)هر كسي هم خوب باشه به شانست دراومده

fakheri
31-07-2012, 08:58
شما مي خواهيد 1 شبه رهه صد ساله برين بنا بر 1 ضرب المثل يه نفر نماز كسه ديگه را ... مي خونه هيچ كس اطلاعاتشو به رقيبش نمي ده اگه هم بده غلط مي ده احتمالا كساني پيدا بشن كه بخواهند بفروشند مواظب باشين سرتان كلاه نره

jalal13
20-04-2013, 12:19
با سلام خدمت دوستان عزیز
یعنی واقعا هیچ راهی وجود نداره تا بتونیم مستقیم با واردکننده در ارتباط باشیم و آن را شناسایی کنیم؟

shayanir007
20-04-2013, 14:03
سلام دوست عزیز
از لینک زیر میتونی بر اساس نوع کالا واردکنندگان و نمایندگی های انحصاری برخی محصولات رو پیدا کنی.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

m0hammad
28-05-2014, 02:22
دایرکتوری های زرد معمولا ناقص هستند و ممکنه اطلاعاتشون معتبر نباشه. از اون گذشته اطلاعات دولتی خیلی ناقص تر هست یعنی تعداد افرادی که برند خودشون را در اصناف ثبت کردن نسبت به واردکنندگان واقعی خیلی خیلی کم هست و آنها هم معمولا در شهر های مختلف نماینده و سیستم فروش دارن و مستقیم نمیشه ازشون خرید کرد
چند راه که به ذهنم میرسه :

راه اول ) جنسو بزن توی ایران کد اگر طرف با کارت بازرگانی خودش آورده باشه که تمام , اگر ترخیص کار باشه میتونی ازش بپرسی که برای کی آورده و معمولا برای مشتریاشون مشتری می برن ولی ممکن هست که دندون گرد باشه و بخواد خودش بهتون بفروشه که در این صورت باید از خدا طلب کنی که گیر آدم دندون گرد نیوفتی

راه دوم ) اگر بری توی گمرک مثلا بندر عباس از ترخیص کار ها بپرسی که مثلا چند تا وارد کننده پوشاک سراغ دارید جواب میدن (حتی یک تاکسی بود که بازنشسته بود خیلی آشنا داشت توی بندر)

راه سوم ) دنبال چه جنسی میگردی همین جا اعلام کن تا دوستان راهنمایی کنن

راه چهارم ) با شرکت اصلی در خارج تماس بگیری و لیست نمایندگی های پخشش را بگیری (البته خیلی امیدوار نباش چون معمولا خیلی از جنس های معروف که نمایندگی هم دارند در بازار توسط اشخاص ثالث وارد میشه مثلا محصولات فیلیپس که همه دارند وارد میکنن)

موفق باشید

mostafahf
14-02-2016, 20:26
لینک مناسب و بروز شرکت های وارد کننده و صادرکننده و خدمات بازرگانی: /[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
:cap::cap::cap::cap::cap::cap::cap::cap:

mostafahf
15-02-2016, 00:36
کانال بلگرامی صادرات و واردات : [Only Registered And Activated Users Can See Links]

dorsa-jabarii
02-08-2021, 00:15
کد نویسی اپلیکیشن اندروید ([Only Registered And Activated Users Can See Links])ی برای اینکار نیومده هنوز ؟

يحيي عامري
29-09-2021, 12:36
سلام می تونید از یه سری اپلیکیشن های تخصصی این حوزه کمک بگیرید هر جا هم سوال داشتید بنده در خدمتم
​09112788294

mobiina
12-10-2021, 22:31
درباره راه اندازی کوره تولید زغال لیمو ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) کسی اطلاعات کاملی داره