PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صادرات خرما به ترکیه

comicer
20-05-2012, 14:49
صادرات خرما به ترکیه
با عرض سلام

به استحضار میرسانم بنده دانشجوی مدیریت بازرگانی هستم ، در حال انجام تحقیقی هستم لطفا به سوالاتی که در زمینه صادرات خرما در ادامه مطرح کرده ام پاسخ دهید:
1.برای کاهش هزینه ها چگونه به تولید کننده دسترسی پیدا کنیم؟
2.میتوانیم جعبه ها را با نام شرکت شخصی طراحی کرد؟ در این صورت چه مطالبی را باید روی جعبه ها ذکر کرد؟
3.چه مجوزهایی را نیاز داریم و از چه منبعی باید تهیه کنیم؟
4. با افزایش گرما در این فصول ایا باید در سردخانه و کانتینر یخچال دار حمل شود؟
5.تا چند روز امکان خرابی ندارد؟
ممنون میشوم این اطلاعات را در اختیار بگذارید.
با کمال تشکر

مرتضی
20-05-2012, 15:19
سلام comicer ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

ما پارسال قصد ورود به صادرات خرما رو داشتیم، البته به روسیه. یکسری اطلاعات اون موقع من بدست آوردم که سعی میکنم با توجه به اونها به سوالاتت جواب بدم. اون موقع من شخصا به شیراز و بوشهر سفر کردم و از نزدیک کارگاهای بسته بندی خرما رو در بوشهر دیدم. فقط میتونم بگم افتضاح بود. واقعا افتضاح بود. اصلا کوچکترین اصول بهداشتی رعایت نشده بود و کار ها به ابتدایی ترین شکل ممکن انجام میشد.
دسترسی به تولید کننده کار سختی نیست و میشه با یه سفر به جنوب ایران با نخلستان دارها از نزدیک دیدار داشت و باهاشون صحبت کرد. فقط یک مسئله مطرح میشه و اونم اینه که؛ آیا اگر مستقیما به باغدار وصل بشی ، خودت میتونی کار جمع اوری و بسته بندی و سورت و پارافین خوراکی رو انجام بدی. خرما مثل سیب نیست که از درخت چیده و در جعبه گذاشته بشه و آماده حمل باشه. تخصص میخواد، پس به نظر من بهتره که به واسطه هایی که این کارها رو انجام میدن وصل بشی.

جعبه ها رو به هر اسمی که بخوایی همون جا میتونن برات تهیه و چاپ کنن. وقتی من به انبارها و کارگاههای بوشهر میرفتم..یادمه کلی کارتن روی هم انبار بود که کاملا نوشته های روسی داشت و مستقمن به روسیه حمل میشد. شما میتونی کارتن ها رو به زبان ترکی و با شماره تماس های خودت ، چاپ کنی. اسم شرکت، شماره های تماس، آدرس وب سایت و پست الکترونیکی، تاریخ تولید و انقصا، آنالیز شیمیایی محصول، نوع خرم...

برای صادرات خرما گواهی بهداشت میخواد که معمولا همون شرکتهای سورت و بسته بندی برات میگیرن

خرما نیاز به یخچال نداره و با گرما فاسد نمیشه. نیازی به حمل با کانتینر یخچالی نیست

تاریخ انقضای خرما رو تا 2 سال هم روی جعبه ها میزنن. که البته کاملا به نوع خرما بستگی داره. خرمای کبکاب چون خرمای پر شیره و با رطوبت بالاست، کمی زود له میشه و شیره میندازه و شکلش رو از دست میده ولی خرمایی مثل پیارم که گرونترین نوع خرمای ایران هست با خرمای ربّی که دقیقا شبیه پیارم هست ولی برعکس خیلی ارزونتر از پیارم، به علت اینکه در صد رطوبت پایینی دارند، شکلشون رو حفظ میکنن و دیرتر خراب میشن.

hkarimpoor2003
20-05-2012, 17:10
آقا مرتضی عزیز لطفا بیشتر توضیح بدید نتیجه کارتون چی شد ؟ به چه مشکلی برخوردید که قضیه رو رها کردید ؟

مرتضی
20-05-2012, 21:13
آقا مرتضی عزیز لطفا بیشتر توضیح بدید نتیجه کارتون چی شد ؟ به چه مشکلی برخوردید که قضیه رو رها کردید ؟

آقای کریم پور عزیز، استراتژی شرکت ما در اون زمان، در واقع متمرکز بر روی یک کشور بود تا یک محصول و در واقع سعی داشتیم بازار روسیه رو که یک بازار مصرفی تمام عیار هست هدف قرار بدیم و با توجه به نیاز بازار هدفمون (روسیه) حرکت کنیم.

خرما هم جزء محصولاتی بود (و هست) که بازار روسیه اون موقع خواهانش بود و ما در صدد بازاریابی و اقدام برای صادراتش بودیم. من یه سفر 4 روزه به جنوب ایران داشتم...از شیراز به سمت جنوب حرکت کردم و در واقع اقدام به جمع آوری اطلاعات در زمینه محصولات کشاورزی جنوب ایران کردم. که خرما هم بین این محصولات بود.

ما اون موقع در گیره پروژه های دیگه شدیم و در واقع مشکل خاصی پیش نیومد و نتونستیم با تمرکز بیشتری رو این پروژه کار کنیم. بخش زیادی از خرمای ایران به روسیه صادر میشه و بازار خوبی برای خرما (و در کل برای محصولات کشاورزی) به حساب میاد.

یکی از درد هایی که گریبان خرمای ایران رو گرفته بسته بندی هست. (که البته معضل بزرگ بخش عظیمی از صادرات ایران). نبود استاندار های لازم و بین المللی برای بسته بندی صادراتی؛ آشنا نبودن با علم روز بسته بندی ؛ اهمیت ندادن به خواست و میل مشتری ؛ نداشتن دید بلند مدت؛ نبود نیروی متخصص و کار بلد؛ و ..... غیره باعث شده خرمای ایران فله فله صادر بشه (در واقع خارج بشه) با کمترین سود و کمترین بازدهی.

Fobiran
22-05-2012, 11:24
یکی از مشکلاتی که محصولاتی مثل خرما و کشمش دارن اینه که شکرک میزنن. برای رفع این مشکل نوع بسته بندی بسیار مهمه. البته خرما کمتر از کشمش شکرک میزنه

nakhaei
24-05-2012, 12:53
با سلام
میخواستم خدمت دوست خوب وعزیز خودم عرض کنم بهترین نوع خرما ،بیشترین تنوع وباکیفیت ترین بسته بندی رو میتوانیم در سریعترین زمان ممکن با دارا بودن تمامی استاندارد های مورد نیاز از طریق شرکت ساحران تجارت کارمانیا که بصورت تخصصی درزمینه صادرات محصولات کشاورزی فعال است دراختیارتون قرار بدیم. فیلد کاری این شرکت صادرات انواع میوه، خشکبار خصوصاً پسته ،خرما و.... بصورت بسته بندی شده وفله میباشد جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره09132429310 تماس ویا از طریق سایت [Only Registered And Activated Users Can See Links] با ما ارتباط برقرار کنید

hkarimpoor2003
24-05-2012, 13:43
با سلام
میخواستم خدمت دوست خوب وعزیز خودم عرض کنم بهترین نوع خرما ،بیشترین تنوع وباکیفیت ترین بسته بندی رو میتوانیم در سریعترین زمان ممکن با دارا بودن تمامی استاندارد های مورد نیاز از طریق شرکت ساحران تجارت کارمانیا که بصورت تخصصی درزمینه صادرات محصولات کشاورزی فعال است دراختیارتون قرار بدیم. فیلد کاری این شرکت صادرات انواع میوه، خشکبار خصوصاً پسته ،خرما و.... بصورت بسته بندی شده وفله میباشد جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره09132429310 تماس ویا از طریق سایت [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) با ما ارتباط برقرار کنید

دوست عزیز به انجمن بازرگانان خوش آمدید
به عنوان برادر کوچکتر عرض میکنم - من به عنوان مخاطب با دیدن این مطلب شما تشویق شدم که روی لینک سایت شما کلیک کنم و از سایت شما بازدید کنم ولی در نهایت چنان ناامید شدم که صفحه را بستم ، این را به قصد خدای نکرده توهین عرض نکردم فقط به عنوان راهنمایی و بر اساس تجربه عرض میکنم شما اگر وارد یک مسیر تبلیغ میشید باید آن روش تبلیغ و مخاطبان را خوب بشناسید وگرنه به قول دکتر سلطانی فر ، اون روش میشه براتون یک ضد تبلیغ ، شما اگر برای تبلیغ و ارتباط با مشتری وب سایت را انتخاب کردید باید قوانین آن را هم اجراء کنید ، وقتی منه نوعی وارد وب سایت شما شده و علاوه بر مشکلات فنی میبینم چیزی جز یه آدرس نیست و 80 درصد لینکها آزمایشی است و ..... مسلما به آن شرکت اعتماد نکرده و برای خرید تشویق نمیشوم این قانون اینترنت هست که اگر در بازدید اول نتونید بیشتر از 60 درصد مخاطب را جذب کنید آن را برای همیشه از دست خواهید داد. دقیقا مثل یک رستوران میمونه ، شما اگر برای اولین بار وارد یک رستوران شدید و از بهداشت یا دکوراسیون یا طرز برخورد کارکنان خوشتان نیامد احتمال برگشت شما به آن رستوران نزدیک به صفر هست حالا اگر در آینده صاحب رستوران بگه که آقا اول کاره بود ، آزمایشی بود ، بعدا دکوراسیون را عوض میکنیم و و و .... دیگه فایده ای نداره و به سختی میتونید مشتری برگردونید .
پس در کل توصیه میکنم وب سایتتون را تا بطور کامل طراحی نکرده و محتوای آن را بطور کامل تامین نکرده و آزمایش نکرده اید آن را در معرض عموم قرار ندهید. یک وب سایت فقط ظاهر زیبا نیست بلکه محتوی و به روز بودن و تعاملی بودن مهم است در دراز مدت ، مثلا همین سایت مثقال خودمون ، از لحاظ طراحی ظاهری جیز خاصی نداره ولی به روز بودن آن باعث شده به شهرت و اعتبار برسه .

hkarimpoor2003
24-05-2012, 13:46
از یک شرکت صادراتی معتبر در دنیای امروزی انتظار میره که در زمینه تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی خیلی قوی عمل کنه ، چون شما به کشور خودمون نگاه نکن ، بیشتر مشتریان خارج کشور شما میزان اعتبار و صداقت و کیفیت کالای شما رو از روی وب سایت شما ارزیابی میکنند .

چون همشهری بودید این همه نوشتم و سرتونو درد آووردم ........ انشالله موفق باشید:cowboy:

Chalak Trading
23-11-2012, 16:07
با سلام
میخواستم خدمت دوست خوب وعزیز خودم عرض کنم بهترین نوع خرما ،بیشترین تنوع وباکیفیت ترین بسته بندی رو میتوانیم در سریعترین زمان ممکن با دارا بودن تمامی استاندارد های مورد نیاز از طریق شرکت ساحران تجارت کارمانیا که بصورت تخصصی درزمینه صادرات محصولات کشاورزی فعال است دراختیارتون قرار بدیم. فیلد کاری این شرکت صادرات انواع میوه، خشکبار خصوصاً پسته ،خرما و.... بصورت بسته بندی شده وفله میباشد جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره09132429310 تماس ویا از طریق سایت [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) با ما ارتباط برقرار کنید
با سلام
ايميلي به شما ارسال شد
درخواست ليست قيمت و محصولات را دارم . ما در تهران با قناديها و خشكباريها كار ميكينم
با سپاس
اميد چالاك

فرصت
03-12-2012, 14:58
دوستان روی کیوی هم کار کنید برای صادارت به ترکیه خریدارهای خوبی داره اینجا هم که توی شمال هم عشق صادرات هستند سردخونه ها را فول میکنند البته محصوالات کشاورزی کمی دقت میخاهد

luckyguy
03-09-2013, 11:41
سلام دوستان بنده تولید کننده و بسته بندی کننده خرما هستم و فقط هم خرمای کبکاب کار میکنم. با هر تناژ و هر نوع بسته بندی ای آماده همکاری هستم. خوشحال میشم که با هم در تماس باشیم.
09125705922

mahmoudkarimi
09-06-2014, 00:45
سلام دوستان.
من تو منطقه ایی زندگی میکنم(حاجی آباد هرمزگان)که بهترین و گران ترین خرمای ایران یعنی پیارم به عمل میاد.و چون تا حالا من حتی یک هزار تومنی هم با کسی معامله نکردم میخواستم اگر ممکنه کمکم کنید تا بدونم چجوری میشه این نوع خرما یا هر نوع دیگرش رو نه به خارج از کشور بلکه به استانهای دیگه بتونم بفرستم و بفروشم.یا حتی اگر کسی رو میشناسید به من معرفی کنید تا بتونم ازش کمک بگیرم.

miladahz
18-07-2014, 01:52
خرمای کبکاب در بسته بندیهای 10 کیلویی مخصوص صادرات با قیمتی بسیاررررررر مناسب
09172380509 - 07712523167 حسینی

iranimpex1@gmail.com
05-08-2014, 23:48
محمود خان سلام
اگه لطف کنی اطلاعات بیشتری از میزان تأمین و قیمت و نوع بسته بندی برام ایمیل کنی شاید بتونم کمک کنم.

قربان شما
علی iranimpex1@gmail.com

Emranrajaee
07-10-2014, 15:24
با سلام. دوستان کسی هست که خرما رو به روسیه فرستاده باشه؟ چه نوع بسته بندی برا اونجا مشتری داره و بازار پسنده؟
تجاری که تمایل دارند میتونن نوع بسته بندی خودشونو سفارش بدن.

TKT
10-10-2014, 10:58
با من تماس بگیرین-------09144106754-----------

موسوی بینا
18-02-2015, 15:01
با سلام و خسته نباشید
صادرات و تکمیل فرایند بسته بندی خرمای سایر (استعمران) و کبکاب در استان خوزستان
تناژ و بسته بندیهای مختلف!
موسوی بینا09169415013
مدیر شرکت صادرات و واردات دهکده تجارت - استان خوزستان( از آبادان تا بوشهر!)

mahdavi-m
23-02-2015, 00:00
سلام به همگی دوستان بنده به دنبال گروه یا شرکتی هستم که بتونه برای صادرات خرما و خشکبار با بسته بندی مناسب به کشور ترکیه با من همکاری کنه هر کدوم از دوستان که می تونند با بنده تماس بگیرند یا نمونه کارها رو از طریق وایبر یا واتس آ÷ برام بفرستند .ممنون.09108590337 . مهدوی

parsmive
24-02-2015, 11:39
سلام به همگی دوستان بنده به دنبال گروه یا شرکتی هستم که بتونه برای صادرات خرما و خشکبار با بسته بندی مناسب به کشور ترکیه با من همکاری کنه هر کدوم از دوستان که می تونند با بنده تماس بگیرند یا نمونه کارها رو از طریق وایبر یا واتس آ÷ برام بفرستند .ممنون.09108590337 . مهدوی
با سلام
در خدمتتون هستم شرکت میوه خشک پارس آدرس سایت در امضا هست

FARAHMA
26-05-2015, 03:13
با سلام

در ترکیه هستم و خواهان واردات خرما برای ماه مبارک رمضان. لطفا با این شماره تماس بگیرید:
00905398168654

FARAHMA
26-05-2015, 03:20
با درود

خریدار خرمای ایران در ترکیه هستم (فقط برای ماه مبارک رمضان ):
00905398168654

دشتستانی 92
05-07-2015, 01:47
فرشنده رطب وخرما وفراورده های ان از بوشهر هستم (خرید مستقیم از باغدار) اینم شمارم 09172710981-09377990116

khosrou
06-09-2015, 16:39
سلام دوست عزیز .ممکنه توضیح کاملتری بدی چه نوع خرمایی بیشتر اونجا خریدار داره .من باغدار خرما هستم در منطقه بم و بلوچستان 09151242051 درخوش ...ایمیل من k.dorkhosh@gmail.com لطفا جزئیات رو برام ایمیل کن .
ممنون

xsport
11-09-2015, 10:00
با سلام وخسته نباشید
من امکان صادرات محصولات زیر را به کشورهای مختلف از جمله ارمنستان و آذربایجان و ترکیه و عراق دارم .در صورت نیاز تماس بگیرید.
عسل درجه 1 دامنه سبلان اردبیل
سیب زمینی درجه 1 اردبیل
تخمه آفتابگردان درجه 1 مخصوص خوی
خرما و ....
09300905096
xsport_2006@yahoo.com
توتلگرام هستم

khosrou
19-09-2015, 19:31
سلام دوست عزیز ممنون از لطفتون اگر زحمتی نیست یه لیست بدید چه خرمایی جهت مصرف بیشترین خرید داره که باهاتون تماس بگیرم جهت هماهنگی بیشتر .ممنون

باباطاهری
29-10-2015, 16:40
دوستان سلام

چنانچه کنسانتره و پوره میوه ( کلیه میوه ها ) و یا خرما سابر آبادان درجه 1و2و3 آماده مورد نیاز شد آماده کمک و ارائه خدمات می باشم . باباطاهری 09148938830

farazarghamyazd
03-11-2015, 12:44
با سلام
امکان تامین انواع محصولات اعم از پسته ٰ خرماٰ زعفران و ... جهت صادرات فراهم می باشد.09133511688

esmail
03-02-2016, 08:40
سلام دوستان.
من تو منطقه ایی زندگی میکنم(حاجی آباد هرمزگان)که بهترین و گران ترین خرمای ایران یعنی پیارم به عمل میاد.و چون تا حالا من حتی یک هزار تومنی هم با کسی معامله نکردم میخواستم اگر ممکنه کمکم کنید تا بدونم چجوری میشه این نوع خرما یا هر نوع دیگرش رو نه به خارج از کشور بلکه به استانهای دیگه بتونم بفرستم و بفروشم.یا حتی اگر کسی رو میشناسید به من معرفی کنید تا بتونم ازش کمک بگیرم.
با سلام و احترام . آقای کریمی ، آیا شما تولید کننده خرما هستید ( مزرعه دارید ) ؟ لطفا شماره تماس بگذارید . با تشکر . آقای ترکمانی esmail201557@gmail.com

aref
05-03-2016, 18:54
با عرض سلام .

کارگاه داره خرما هستم .آماده همکارد با تجار و صادرکننذگان./////03966524080عارف

مشکانی
09-05-2016, 17:38
سلام
خرماهای خشک احتیاج به یخچال نداره وگرنه خرماهایی مثل مضافتی احتیاج به یخچال دارد.

faryam
19-09-2016, 12:47
سلام دوستان
من از استان فارس هستم
محصول تولیدیمون خرمای زاهدی هست که بدلیل خشک بودن و مزه خوبش از پرطرفدارترین خرماها برای صادرات هست
هرسال توی ماه مهر و آبان تعداد زیادی تاجر از پاکستان میایند و محصولات رو خریداری میکنند
اگر تاجری هست که بتونه پول نقد پرداخت کند ، میتونم بین 10 تا 50 تن خرما براش خریداری کنم
من نمیتونم زیاد ب اینجا سر بزنم پس خوشحال میشم برام ایمیل بفرستین ebrahimi.frzd@yahoo.com

mahdavi-m
19-09-2016, 15:23
تامین انواع خرمای مضافتی برای صادرات و فروش داخل
مهدوی
لطفا تماس از تلگرام
09108590337

esimolla
08-06-2017, 13:46
سلام دوستان
من از بلوچستان(سراوان و سیب و سوران) هستم.

محصول اصلی تولیدیمون خرمای مضافتی درجه یک هست که بدلیل مزه خوبش و خواص فراوانش از پرطرفدارترین خرماها برای صادرات هست.
هرسال تعداد زیادی تاجر از داخل کشور و پاکستان میایند و محصولات رو خریداری میکنند. به دلیل نبود امکانات و عدم شناخت منطقه و نبود کارتن سازی در منطقه خرمای ما بعضا با کارتن بم یا اسامی بدون هویت به فروش میرسه که تجار بزرگ از این موضوع کاملا آگاه هستن.
اگر تاجری هست که بتونه پول نقد پرداخت کند ، میتونم تا هر سقف خرما و با هر کیفیت براش خریداری کنم.

من نمیتونم زیاد ب اینجا سر بزنم پس خوشحال میشم از طریق تلگرام در ارتباط باشیم :09158475061

ایوب محمدی طوره
02-08-2017, 13:25
با سلام در جهت حمل بار از ترکیه به ایران در خدمت دوستان میباشم با قیمت بسیاز مناسب09034740484

Maryam11
28-11-2018, 02:36
سلام، میشه راهنمایی کنید که چطور میتونم قیمت خرما و پسته رو در ترکیه برای صادرات و برای خرید عادی پیدا کنم؟ مرسی

salah_khodaee
24-12-2018, 14:00
با عرض سلام .من میخام از ایران برنج هندی به ترکیه صادر کنم.میخاستم از دوستانی که شرایطش رو میدونن راهنماییم کنن.در صورت توانایی هرکسی به تمام کردن تمامی مراحل صادرات به ترکیه میتونم شراکتی هم کار کنم...

فرستاده شده از SM-J530Fِ من با Tapatalk

دیار
24-12-2018, 15:10
سلام
چه برنجی میخوایی بفرسی؟
09148344599

salah_khodaee
24-12-2018, 15:26
برنج هندی.مشتریشو دارم.فقط راه صادراتشو میخاستم دقیقا بدونم

salah_khodaee
24-12-2018, 15:27
که چه مراحلی رو باید طی کنه و هزینش چقدر میشه.یه کانتینر میخام واسه بار اول بفرستم

دیار
24-12-2018, 16:05
یه شماره تماس بزارین
بیایین واتس ٱپ
صحبت کنیم
09148344599

salah_khodaee
24-12-2018, 17:09
۰۹۱۴۷۲۸۴۷۸۵ ممنون میشم جواب بدین

salah_khodaee
17-01-2019, 03:03
با سلام من از رشته مدیریت بازرگانی فارغ التحصیل شدم و راجع به کارت بازرگانی چندان اطلاعاتی ندارم و بجای طولانی کردن بحث سوالاتم رو مطرح میکنم با این امید من رو راهنمایی کنید.۱_من که قبلا کاری نداشتم و دانشجو بودم مکانی رو ندارم که عنوان کنم در این مکان کار میکنم و میخام در این زمینه به تجارت بپردازم،آیا میتونم بدون عنوان کردن مکان کار، کارت بازرگانی بگیرم؟اگرجوابتان بله باشد،که هیچ ولی اگر نه،چرا؟کمی توضیح دهید.

۲_اگر برفرض مثال من یک مغازه کوچک بگیرم که در آن کار خشکبار انجام دهم،و در درخواست خودم برای کارت بازرگانی اعلام کنم میخام در زمینه خشکبار تجارت کنم از لحاظ کوچک بودن مغازه به مشکل برنمیخورم؟

۳_ایا در کنار کاری مثل خشکبار که برفرض مثال میشود کاری که من درآن فقط مشغول بکار هستم،میتوانم در زمینه دیگری هم فعالیت تجاری داشته باشم؟اگر جوابتان بله است،کمی بیشتر توصیح دهید..برای مثال در چند دسته ی دیگر میتوانم کار کنم؟

۴_آیا اگر من کارت بازرگانی بگیرم و در طی یک سال نتوانم معامله ای انجام دهم،باز هم باید مالیات بدهم؟

۵_سوال آخر،آیا ثبت شرکت برای کار بازرگانی، برای من که یک شخص حقیقی به شمار می آیم ضروری است؟اگر جوابتان بله باشد،لطفآ کمی بیشتر توضیح دهید.