PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی نحوه شروع به کار

yahyaaaa
12-07-2015, 15:47
با سلام وعرض خسته نباشید خدمت همه اعضا، بنده حقیر یه شرکت ثبت کردم که حدود 6ماه هست بدلیل عدم همکاری شرکا غیر فعال میباشد وحال تصمیم دارم خودم دست بکار شم چون عاشق کار تجارتم حتی به اسم شرکت کارت بازرگانی گرفتم میخواستم اگه ممکنه بایه شرکت که توزمینه تجارت داخلی و خارجی فعالیت داشته باشه یه مدتی کار کنم تا روش کارشو یاد بگیرم و اینکه با چند نفر در این زمینه اشنا شم اگه دوستان تمایل به همکاری هم داشته باشن خدمتشون هستم واگه ممکنه تو این زمینه بنده حقیر رو راهنمایی بفرمائید خیلی از لطفتان متشکر :banana:

yahyaaaa
21-07-2015, 21:28
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

yahyaaaa
24-07-2015, 17:38
فکر میکنم همه به این سایت سر میزنن جز تجار وبازرگانان با تجربه!!!!!!!!! یکی نیست بخاطر خدا هم که شده یه راهنمایی بکنه

yahyaaaa
26-07-2015, 16:35
نبود یه بنده خدا

بهزاد
26-07-2015, 20:32
سوالتون بسیار خام هست.
انتظار دارید چه کمکی به شما بشه؟

yahyaaaa
27-07-2015, 22:58
خدمت مدیرمحترم ۱-شرکت ثبت کردم اما غیر فعاله۲-کارت بازرگانی دارم میخوام برای شروع کار راهنمایی بفرمایید یا اگه کسی یا شرکتی بخواد باهاش همکاری کنم برای کسب تجربه

d4lton
29-07-2015, 11:49
یک سوال دارم خدمت دوستان من اگر بخوام از ترکیه ماشین دسته دوم وارد کنم امکانش هست ؟

3 سال پیش مجلس تصویب کرده بود آیا الان هم میشه ؟

اگر بیاد گمرک چقدر و چگونه است ؟

مرسی اگر جواب بدید ؟

mahammadbaidmeshki
11-04-2017, 16:19
سلام میشه توضیح بدید به چه صورت کارت بازرگانی اخذ کردید دوست من

یمالسایمالسا
13-04-2017, 15:21
با عرض سلام خدمت شما، من تازه ثبت نام کردم، نحوه کار با این سایت بلد نیستم، چطوری می تونم با تجار نایلون وسلفون ارتباط برقرار کنم؟

دیجی
14-04-2017, 21:52
یه پیشنهاد خوب برای تجار و بازرگانان: توانایی ثبت رایگان و مشاهده درخواستهای تجاری بازرگانی ومزایده و مناقصه بین المللی و داخلی در لینک سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
دیجی سیلک رود: [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

تجارت بین الملل و تامین مواد اولیه ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

mahammadbaidmeshki
16-04-2017, 10:55
سلام من هم به کار بازرگانی علاقه زیادی
دارم اگر مایل هستید باهم دیگه همکاری داشته باشیم دوست عزیز