PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صادرات پای مرغ

amirhosein
16-05-2012, 00:09
سلام بر شما عزیزان امیدوارم این کوچکتر رو در جمع خودتون بپذیرید

ما از واردات محصولات نورپردازی ، لامپ های led ، تلویزیون های شهری ، تابلوهای led و.... می خواهیم وارد صادرات پای مرغ هم بشویم از دوستان عزیزم می خوام اگر اطلاعاتی تو این زمینه دارن راهنمایی ام کنند.

شاد و سلامت باشید :smile:

متین
16-05-2012, 10:09
میگم اینکه چطور شد که تصمیم گرفتید از تابلوهای ال ای دی وارد فاز صادرات پای مرغ بشید برای من واقعا سواله :unsure::unsure:

بهزاد
16-05-2012, 10:25
بزرگترین بازار صادراتی پای مرغ کشور چین و ویتنام هستند. چند وقت پیش خبری میخوندم که بیش از 200 تن پای مرغ به کشور چین در سال گذشته صادر شده. الان هم شرکت هایی هستند که پای مرغ رو به صورت فوب بندر عباس به فروش میرسونن. اگر در اون کشورها مشتری دارید میتونید مستقیما با همینها وارد مذاکره بشید.

جهت صادرات پاي مرغ بايد اطلاعات ذيل را تكميل و روي CD و يا فلاش در يك فايل Word تحويل سازمان دامپزشکی کشور بکنید تا تاییدیه های لازم رو به شما ارائه بدن.

1-Consignor

1-1-Name:

1-2-Address:

2-Consignee

2-1-Name:

2-2-Address:

3-Related performa invoice No:

4-Registration/Approval Number of establishment of origin:

5-Place of Loading:

6-Means of transport:

7- Total Quantity (Net weight): kg

8-Type of packages:

9-Nature of Commodity:

10- Number of packages: Cartons

11- Temperature of product:

12- Commodity Certified for: Human Consumption

13- Identification of containers/Seals Numbers:

مرتضی
16-05-2012, 11:49
پای مرغ برای ما ایرانی ها جذابیت غذایی کمی داره و خیلی خیلی کم ازش استفاده میشه. ولی بر عکس در چین خیلی زیاد استفاده میشه و در واقع ، یک غذا به حساب میاد که طرفدار هم زیاد داره...با بسته بندیهای مختلف و شکیل عرضه میشه. خوب میشه روش کار کرد.

a1e
16-05-2012, 12:39
جناب بهزاد یه دونه ای!

amirhosein
16-05-2012, 22:48
ممنون از توجه شما دوستان عزیز
در پاسخ به سوال آقا متین باید بگم که از این طریق دیگه به مشکل حواله ارز بر نمی خوریم.
موفق باشید

مرتضی
17-05-2012, 16:18
ممنون از توجه شما دوستان عزیز
در پاسخ به سوال آقا متین باید بگم که از این طریق دیگه به مشکل حواله ارز بر نمی خوریم.
موفق باشید

سلام دوست عزیز
میشه لطفا این مطلب رو گفتین کمی باز کنین و بیشتر توضیح بدین. یعنی راحت میتونین حواله بزنین؟ چطور؟ ممنون

Nasi
30-10-2012, 15:13
سلام آقای بهزاد،
مثل اینکه شما در این زمینه تجربه دارید. خیلی ممنون میشم اگه من رو هم راهنمایی کنید. من یک خریدار از چین دارم و کارخانه پای مرغ هم میشناسم. فقط نمیدونم پروسه کاریش چطور هستش چون اولین بار هست که این کار را انجام میدم. در واقع کارخانه تولید کننده پای مرغ را به من میفروشه و من باید صادر کنم. اگه بشه که راهنمایی بفرمایید ممنون خواهم شد. مرسی.

Navid_atabaki
30-10-2012, 22:47
با سلام

دوست عزیز اتفاقا کار بسیار خوبی هست من قبلا بایکیآشنا شده بودم که پدرش تو تبریز تو همین کار بود وپای مرغ رو خریداری بعد از بسته بندی به ویتنام صادر میکرد و وضع مالیش هم خیلی خوب بود
امیدوارم که موفق باشی...

حاجي
31-10-2012, 07:28
به همين سادگي كه اقا بهزاد نوشته هم نيست-غير از مجوز دامپزشكي "مجوز اداره بهداشت هم لازمه كه اونهم بايد هفت خوان رستم رد كني

mahziar3025
29-04-2013, 02:49
من تو تايلند مي بينم كه تو خيلي از غذاها استفاده ميشه و فروش بالايي در فروشگاها داره. قيمت تمام شده بدين فكنم اينجا بشه بازاريابي كرد

erfan
06-08-2013, 11:01
کسی از دوستان هست که بتونه بیشتر راهنمایی کنه؟
نمدونیم دوستمون موفق شدن صادر کنن یا نه....

mey-sam
06-08-2013, 18:43
۸۰ درصد پای مرغ استحصال شده از کشتار روزانه به عنوان محصولی پر مصرف به کشور چین و تایوان صادر می شود و کشور آلمان نیز بزرگترین خریدار روده گوسفندی ایران برای تهیه سوسیس است؛ در صورتی که این محصولات در کشورمان به عنوان ضایعات کشتار دام و طیور تلقی می شود اما طی سالهای اخیر درآمدزایی خوبی برای کشتارگاهها و کشور به همراه داشته است.
نهایتا ۱۰ تا ۱۵ درصد پای مرغ در بازار داخل مصرف می شود و بقیه ی آن در کشورمان مشتری ندارد، طی چند سال اخیر این محصول پس از فرآوری و بسته بندی از طریق هنگ کنگ وارد بازار چین و تایوان می شود که ارز آوری خوبی برای کشور و درآمد مناسبی برای کشتارگاه ها داشته است.
* به گفته ی حمید رحیمی نژاد دبیر انجمن صنفی کشتارگاه های صنعتی طیور هر کیلو پای مرغ تقریبا به ارزش یک دلار صادر می شود.
* پکیج های بسته بندی : 2 ، 5 ، 10 ، 20 کیلو
* سخترین کارتون هم مجوز گرفتن از دامپزشکی است که بهزاد عزیز شرایطش رو اعلام کرد ( گیر بازار دامپزشکی هم به خاطر درخواست تایوان بوده که خواستار کنترل بیشتری رو صادرات پای مرغ از ایران بودند )

gfius
06-08-2013, 23:51
سلام
شرکتی که توش کار میکردم چندین ساله که کار اصلیش صادرات پای مرغه
بعد که مرغداری زدم متوجه شدم موقع کشتار کشتارگاه پای مرغ رو برای خودش بر میداره و در واقع براش مجانی تموم میشه
فرآوریش هم آسونه فقط بوی خیلی بدی داره
اونطور که من اطلاع دارم کار خیلی پر درآمدیه، خیلی

erfan
07-08-2013, 11:24
درواقع کسی عملا اینجا کار صادرتشو انجام نداده؟
همه در حد اطلاعات میدونن؟
من میخوام کسی که واقعا این کارروی انجام داده بیاد یه کم اطلاعات بده
کسی نیست؟

همراهان
28-08-2014, 21:47
اساتید عزام

خدمتتون عرض کنم که صادرات پای مرغ کار هر کسی نیست و گروههای کاری بسیار قوی در این کار فعالیت می کنند که سالانه پا را نه از تولید کننده و نه از کشتارگاه بلکه از فراوری ( بله فرآوری نام واحد بسته بندی رسمی گوشت می باشد که شما شناختی به آن ندارید ) به صورت پیش پرداخت با پرداخت های بالای 500 میلیون قراردادی fix deposite پرداخت می کنند و از ب بسم ا... تا ن آخر کاره سختیه .توصیه می کنم اگر سرمایه کافی ندارید وقتتون رو هدر ندهید ، در ضمن اگر هم سرمایه داشته باشید پا مرغ پیدا نمی کنید .

بهزاد
07-10-2014, 10:46
اساتید عزام

خدمتتون عرض کنم که صادرات پای مرغ کار هر کسی نیست و گروههای کاری بسیار قوی در این کار فعالیت می کنند که سالانه پا را نه از تولید کننده و نه از کشتارگاه بلکه از فراوری ( بله فرآوری نام واحد بسته بندی رسمی گوشت می باشد که شما شناختی به آن ندارید ) به صورت پیش پرداخت با پرداخت های بالای 500 میلیون قراردادی fix deposite پرداخت می کنند و از ب بسم ا... تا ن آخر کاره سختیه .توصیه می کنم اگر سرمایه کافی ندارید وقتتون رو هدر ندهید ، در ضمن اگر هم سرمایه داشته باشید پا مرغ پیدا نمی کنید .

من هم صحبت های شما رو تایید میکنم.

jihatkaran
07-10-2014, 13:22
سلام خدمت شما دوست عزیز شرکت بار اندازان خلیج با پشتوانه 15 ساله در امر ترخیص کالا در تمامی بنادر جنوب کشور آماده هرگونه همکاری با شما می باشد Jihatkaran@gmail.com 09131374637 معتمدی
09177711236

binalood2
07-10-2014, 16:33
دقيقن همينطوره الان 2_3تا گروه خيلي قوي دارن تو كشور كار ميكنن تقريبن انحصاري كردن كارشونو و بيشتر فروش هم به چين هستش و بين ماه هاي فروردين تا خرداد هم صادرات ميشه تو بقيه فصل ذخيره سازي ميشه تا به فروردين برسيم
ميگن توي چين فقط 2_3ماه بيشتر حق واردات نميدن براي پاي مرغ

中国人
11-03-2017, 10:31
خريداره پاي مرغ از چين هستم به صورت فراوري شده با كيفيتهA&B قسمت مناسب. Emale jashin.MD

中国人
11-03-2017, 10:32
خريداره پاي مرغ از چين هستم به صورت فراوري شده با كيفيتهA&B قسمت مناسب. Emale jashin.MD@yahoo.com

Mohammad_reza
28-07-2017, 19:12
​با سلام و خسته نباشيد در حال حاضر خريد پاي مرغ داريد؟
در صورت نياز در خدمتون هستم ٠٠٩٨٩١٧١٠٠٧١٧٧