PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قابل توجه علاقه مندان و فعالان صادرات . فرصتی استثنایی برای کسب سود عالی

stable.rock90
10-05-2015, 09:17
سم الله الرحمن الرحیم

به اطلاع عموم صادر کنندگان و فعالان , علاقه مندان حرفه صادرات در کشورهای مختلف جهان میرساند

شرکت پارس تجارت آسیا صاحب امتیازکمپانی بزرگ پیمکس تولید کننده تیغ و خودتراش از کشور سوئد در نظر دارد برای تکمیل شبکه فروش خود در قاره آسیا و اروپا اقدام به جذب نمایندگی از کشورهای مختلف نماید .
به همین منظور از شرکت های فعال در کشورهای مختلف که توانایی دریافت نمایندگی را دارند دعوت به عمل می آید .

اطلاعات و ویژگی محصول :

1- تیغ و خودتراش یکبار مصرف و سیستمی با طرح های مختلف
2- تمام ورقه های خودتراش محصول کشور سوئد هستند .
3- تمام خود تراش ها دارای سختی 610N می باشند ( سختی شرکت ژیلت 625N)
3- تمام ورق های تولید شده با شفافیت کمتر از 15 می باشند ( شفافیت کمپانی ژیلت کمتر از 14 )
4- بسته بندی در فرمت های :
الف : پفکی 5 عددی
ب : کارتی 24 عددی
ج : کارتی 4 عددی ( بیلستر کارت )
5- تولید در فرمت :
الف : دو تیغ ساده و صابون دار ( نوار روان کننده )
ب : سه تیغ صابون دار
ج : چهار تیغ صابون دار
د : پنج تیغ صابون دار
و : سه تیغ صابن دارسیستمی + یدک
ه : چهار تیغ صابون دار سیستمی + یدک
ی: پنج تیغ صابون دار سیستمی + یدک

6-از ویژگی منحصر به فرد محصولات کمپانی یمکی استفاده از روغن آلوئه ورا و ویتامین E در تمام محصولات هست . هر فرد با اصلاح صورت خود بلافاصله ویتامین e و آلوئه ورای موجود در تیغ را به صورت خود انتقال میدهد که باعث لطافت پوست و جوان سازی پوست صورت میشود

امتیازات کمپانی پیمکس جهت تقویت فروش در نمایندگی های اعطایی :

1- امکان فروش در کانتینر های 20 فوت و 40 فوت و کمتر از آن
2- تحویل کانتنیر در محل بندر مقصد CIF
(پرداخت هزینه بارگیری وهزینه ترخیص و هزینه حمل کشتی به مقصد مشتری)
3 - پرداخت بیمه عمومی و ویژه برای هر کانتینر به مقصد کشور هدف
4 - ارائه طرح های ویژه تبلیغاتی مانند تبلیغات پارتیزانی برای ورود به بازار مقصد
5 - ارائه نمایندگی انحصاری کمپانی بزرگ PIMAX برای کشور هدف
6 - معاف از مالیات بودن تمام مشتریان 7-بسیاری طرح های دیگر

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کاتالوگ

لطفا رزمه و سابقه فعالیت و اطلاعات خود را پیغام خصوصی و یا به ایمیل زیر ارسال کنید تا مشاوران شرکت پارس تجارت آسیا با شما تماس بگیرند .

Email : Asiaptco@gmail.com

([Only Registered And Activated Users Can See Links])site :. Asia Pars Trade Co ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

دیار
10-05-2015, 09:47
من هفته پیش یه بسته ژیلت خریدم تولید کشور سوئد انداختمش دور اصلا تیغاش کندو تیز نیودن

stable.rock90
10-05-2015, 19:05
به نام خدا

دوست گرامی

بسیاری از تولید هایی که متاسفانه با نام ساخت سوئد ارائه میشوند تقلبی هستند . کشور سوئد به دلیل پیشرفت صنعتی که در بحث ساخت و تولید فلزهای مربوط به تیغ و یا چاقو داشته همیشه مورد توجه تولید کنندگان و فروشندگان این اقلام کالا بوده .

با بررسی تیم تحقیق کمپانی پیمکس انجام شده مشخص شد که بسیاری از تیغ هایی که با نام ساخت سوئد به بازار ارائه میشوند ساخت چین هستند و تیغ آنها از کشورهای هند و یا پاکستان وارد میشود . که با اندازه گیری های دستگاه های ما از نظر سختی ( hardness ) و یا شفافیت ( sharpness) مشخص شد که هیچ شباهتی به تیغ ها و محصولات کشور سوئد ندارد .

ممنون و سپاس از حسن توجه شما

golder
10-05-2015, 19:15
سلام من نمایندگی یه برند چینی رو تو زابل دارم ولی خب بازم دنبال تیغ های اصلاح خوب میگردم قیمت رو اعلام کنید تا با هم همکاری داشته باشیم.
karkoe.bestcompany(@)gmail.com

stable.rock90
11-05-2015, 11:12
لیست قیمت برای شما دوست عزیز ارسال گردید .

از توجه شما سپاس گذارم

golder
11-05-2015, 11:44
لیست قیمت ها رو گرفتم ممنون ولی چون برای داخل میخوام لطفا به ریال یا تومان برایم بفرستید.

stable.rock90
11-05-2015, 12:54
دوست عزیز قیمت های جدید به ایمیل شما ارسال گردید

با تشکر و سپاس

golder
11-05-2015, 13:15
ممنون بابت ارسال ایمیل قیمت های شما یک مقدار بالاست که شاید بخاطر کیفیت بهتر نسبت به مشابه چینی باشه ودر بالاتر بودنش شکی نیست اما اینجا فروش خوبی نخواهد داشت چون اکثرا دنبال برندهای ارزان تر هستند مثلا تیغ اصلاح پنج عددی دورکو که اینجا جا افتاده بسته ای هزار وپونصد در سوپرمارکت های فروش میرود برند هاوارد که پخشش را هم من دارم هم همین حول وحوش قیمت داره.به هرحال امیدوارم در آینده همکاری چه درباره این محصول وپچه محصولات دیگر باشیم.

stable.rock90
11-05-2015, 13:25
ممنون بابت ارسال ایمیل قیمت های شما یک مقدار بالاست که شاید بخاطر کیفیت بهتر نسبت به مشابه چینی باشه ودر بالاتر بودنش شکی نیست اما اینجا فروش خوبی نخواهد داشت چون اکثرا دنبال برندهای ارزان تر هستند مثلا تیغ اصلاح پنج عددی دورکو که اینجا جا افتاده بسته ای هزار وپونصد در سوپرمارکت های فروش میرود برند هاوارد که پخشش را هم من دارم هم همین حول وحوش قیمت داره.به هرحال امیدوارم در آینده همکاری چه درباره این محصول وپچه محصولات دیگر باشیم.

از حسن توجه شما سپاس گذارم

ورق های تولید ی ما محصول کشور سوئد هست . دورکو و هاوارد که هردو در کشور چین هستند متاسفانه از ورق های کربنی و سختی 350 چینی استفاده میکند که به هیچ وجه در مقایسه با برند و محصولات کمپانی پیمکس قابل رقابت با این کمپانی نیستند .

در تمام کشور ها و در تمام شهرها تمام سلیقه ها وجود دارند . برخی ها دنبال کیفیت هستند و برخی ها دنبال قیمت .

علاوه بر کیفیت بسیار عالی محصولات کمپانی پیمکس
تمام خودتراش های ما حاوی ویتامین e و آلوئه ورا هستند که وجود این دو عنصر باعث فروش بیشتر و رقابت پذیر بودن محصولات ما میشود

از خداوند بزرک برای شما شادی آرزو مندم

اد باشید

stable.rock90
21-05-2015, 09:52
به خصوصی ارسال شد

farzansalehi1976
21-05-2015, 12:39
برین تو گروه gem آگهی تبلیغ تلوزیونی بدین(گروه gem نه بقیه شبکه های ماهواره ای بی کلاس). هزینه ش کمتر از یک صدم رسانه ملی خودمون در میاد.تو آگهی هم محصولتون تبلیغ میشه هم درخواست جذب نمایندگی. اینجوری هم نمایندگیهای باسابقه تر میان سراغتون هم اینکه فروشتون بیشتر میشه که هر دو هم مکمل همدیگه هستن. یکی دو هفته پیش تو روزنامه های خودمون خوندم تهیه کننده فیلم آقای مصطفی کیایی از پخش تیزرش تو این شبکه خیلی راضی بود.

stable.rock90
25-05-2015, 18:25
برین تو گروه gem آگهی تبلیغ تلوزیونی بدین(گروه gem نه بقیه شبکه های ماهواره ای بی کلاس). هزینه ش کمتر از یک صدم رسانه ملی خودمون در میاد.تو آگهی هم محصولتون تبلیغ میشه هم درخواست جذب نمایندگی. اینجوری هم نمایندگیهای باسابقه تر میان سراغتون هم اینکه فروشتون بیشتر میشه که هر دو هم مکمل همدیگه هستن. یکی دو هفته پیش تو روزنامه های خودمون خوندم تهیه کننده فیلم آقای مصطفی کیایی از پخش تیزرش تو این شبکه خیلی راضی بود.

فکر میکنم این مطلب شما مربوط به این تایپیک نباشه

farzansalehi1976
25-05-2015, 18:44
چرا اتفاقا مربوط به همین تایپیک هستش. دوستمون داشتن طریقه جذب نمایندگی تیغشون رو میگفتن راجع به اون عرض کردم

محمد m
16-08-2015, 14:34
درود. روی محصولتون چقدر بازاریابی شده؟

اطمینان
16-08-2015, 22:09
ضمن سلام خدمت همه دوستان عزیزم

فروش ، ترخیص و صادرات انواع مواد اولیه پتروشیمی - تحویل در مقصد

با تشکر یوسفی 09351786219 09126884491

mohamad_ghr
31-10-2015, 18:19
با سلام
لطفا در صورت امکان قیمت ها رو ارسال فرمایید تا بررسی شود
با تشکر

stable.rock90
13-01-2016, 11:23
لطفا آدرس ایمیل خود را ارسال فرمایید

ایران-روسیه
03-05-2016, 16:38
:excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::e xcl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl: قابل توجه بازرگانان و تاجران محترم!!! :excl:
:excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::e xcl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl:

دور دوم نشست تجاری ایران و روسیه با هدف افزایش سهم صادرات ایران به بازار روسیه در تاریخ 24 خرداد ماه برگزار خواهد شد
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد گروههای کالایی و شرکتهای روس حاضر در نشست با شماره همراه 09363789889 تماس بگیرید
زمانی

برخی از گزوه های کالایی:
مواد غذایی
خشکبار
میوه،سبزیجات و صیفی جات تازه و خشک
صنایع دستی و فرش
پتروشیمی و مشتفات نفتی
آهن و فلزات
چوب و مواد اولیه
سیمان
و ...

alexi
03-05-2016, 17:21
با درود و وقتبخیر
محصول ما :
دستگاه زباله خرد كن خانگي زير سينك آشپزخانه نصب مي شود ومي تواند تمامي زباله هاي تر، پسماند غذا ، ميوه ، تفاله چاي
و... را به راحتي خرد كرده و به كوچكتر از ٢ ميليمتر به فاضلاب هدايت مي كند.
اين دستگاه از بهترين موتورهاي القايي با طول عمر بالا استفاده شده است و داراي استانداردهاي CE ، ISO9001 از اتحاديه اروپا و تحت ليسانس CELAB ايتاليا می باشد.
تمام کاتالوگها آماده هست

از دوستانیکه میتونن همکاری کنن لطفا به من در تلگرام پیام بدن یا ایمیل بزنند.
با تشگر
تلگرام : saeedjaafary@
موبایل: 09354027175

kamran2000
30-12-2016, 14:52
سلام به همه دوستان
یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری
دوستانی که تمایل دارند در امر تولید کنسانتره مس و صادرات مستقیم به چین من تمام موارد را آماذه دارم شامل سنگ مس سولفوری و کارخانه فراوری که به صورت دستمزدی کار کنه و حتی مشتری چینی که آماده پیش خرید کنسانتره مس تولیدی موجود است .
به دلیل پیش پرداخت مشتری چینی با نصف سرمایه مورد نیاز میشه کار پیش برد.
دوستانی که تمایل به ورود به این عرصه را دارند میتوانند با من هرچه زودتر تماس بگیرند. سود بسیار مناسبی داره در حدود ۳۰ ٪ در زمان ۲ ماهه
۰۹۲۱۱۳۲۸۶۵۶ هاشمی

سفته
31-12-2016, 12:06
ارسال حواله وسترن یونیون در کمتر از یکساعت
تضمین بهترین نرخ و کمترین کارمزد
دفتر هماهنگی تهران : خیابان گاندی جنوبی - خیابان سی ونهم - پلاک 22 - طبقه سوم

شماره تماس : 88205542 موبایل ایران : 09128959116 تماس از ساعت 10 صبح تا 4 عصر
صرافی مالزی چین |حواله ارزی و بازرگانی سفته|حواله دلار,رینگیت,یوان,لیر,یورو ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

orahmani
16-07-2017, 12:42
سلام
بنده جهت شروع سیستم همکاری در فروش از طریق شبکه های اجتماعی به دنبال شریک هستم.
09203939301 رحمانی

محمد رهام
16-07-2017, 16:22
کلیه عزیزانی که میتونن که تو صادرات و فروش و بازریابی زعفران درجه یک با سود مشارکت عالی همکاری داشته باشن تماس بگیرن ...09151580179 خاکی