PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استخدام بازاریاب

باربد1
04-05-2015, 02:11
دوستان عزیز اینجانب به دنبال استخدام بازاریاب با پورسانت عالی هستم دوستانی که تمایل به همکاری دارند با ایمیل زیر مکاتبه فرمایید
Abarbad@yahoo.com

sorin
04-05-2015, 08:24
سلام میتونید توضیح بدید کارش چیه همه مطلع بشن

باربد1
19-05-2015, 21:06
سلام میتونید توضیح بدید کارش چیه همه مطلع بشن
سلام دوست عزیز کار من طراحی دکوراسیون وساخت وسایل دکوراسیونه اخیرا یک سری کابینت بسیار زیبا وجمع وجور دردست ساخت دارم که برای استفاده در دفاتر تجاری،مغازه،محل کار وحتی در اتاق خصوصی بسیار مناسب میباشد اگرمایل به همکاری هستید لطفا ایمیل خودرا بفرستید تا عکس وشرایط همکاری را به شما عرض کنم

باربد1
19-05-2015, 21:09
[QUOTE=aming;34558]ممنون میشیم توضیح بیشتر بدید منتظریم[/QUOTE ]
سلام دوست عزیز کار من طراحی دکوراسیون وساخت وسایل دکوراسیونه اخیرا یک سری کابینت بسیار زیبا وجمع وجور دردست ساخت دارم که برای استفاده در دفاتر تجاری،مغازه،محل کار وحتی در اتاق خصوصی بسیار مناسب میباشد اگرمایل به همکاری هستید لطفا ایمیل خودرا بفرستید تا عکس وشرایط همکاری را به شما عرض کنم

باربد1
19-05-2015, 21:15
[QUOTE=aming;34558]ممنون میشیم توضیح بیشتر بدید منتظریم[/QUOTE ]