PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست حنا و وسمه

ehsan
07-05-2012, 10:04
سلام

درخواست 10 تن حنا و 10 تن وسمه دارم. از دوستان کسی هست بتونه تامین کنه؟

siavash
07-05-2012, 10:44
سلام

درخواست 10 تن حنا و 10 تن وسمه دارم. از دوستان کسی هست بتونه تامین کنه؟

سلام آقا احسان...تحویل کجا مبخوایین؟ من بنادر جنوبی و شمالی میتونم تحویل بدم. با قیمت توافقی و پایینتر از بازار. البته اگر پرداخت نقد باشه. چه بسته بندی میخوایین؟

ehsan
07-05-2012, 13:10
سلام آقا احسان...تحویل کجا مبخوایین؟ من بنادر جنوبی و شمالی میتونم تحویل بدم. با قیمت توافقی و پایینتر از بازار. البته اگر پرداخت نقد باشه. چه بسته بندی میخوایین؟

بسته بندی فله هستش ، اگر استارا به من تحویل بدین خوبه ، فقط قیمت خوب بدین چون واسه نمونه دارم می فرستم. اگر کیفیت خوب باشه یه قرارداد بلند مدت می بندم با شما

Garsivaz
07-05-2012, 19:07
سلام اقا احسان در صورت تمايل من ميتونم با قيمت مناسب از كشور هند خريدارى به ايران وارد و به شما تحويل بدم

ehsan
12-05-2012, 16:43
سلام اقا احسان در صورت تمايل من ميتونم با قيمت مناسب از كشور هند خريدارى به ايران وارد و به شما تحويل بدم

سلام

نه ممنونم ، راستش این یه سفارش هستش از روسیه که برای اونجا می خوام. بهشون گفتم حنای هندی تمایلی نشون ندادن و ترجیحشون حنای ایرانی هستش. سه تا از دوستان زحمت کشیدن و اعلام آمادگی کردن برای این محموله ، اگر نمونه دوستان تایید نشد حتما مزاحم شما می شم

آقای فخر
15-12-2013, 21:40
با سلام به استحضار می رساند اینجانب تولید کنند حنا می باشم و با توجه به تهیه و توزیع کننده مواد اولیه می توانم درخواست های شما در زمینه حنا و وسمه را با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت به شما تحویل دهم تلفن تماس 09133539993

آقای فخر
27-12-2013, 15:24
با سلام به استحضار می رساند این شرکت مایل به مکاری با شما می باشد برند تبرک