PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند یاری شما هستیم .....

mehdi98
23-04-2015, 17:06
سلام خدمت همه دوستان تاجر بانکی
مهدی هستم 20 سالمه از ساری دانشجوی نرم افزارم ولی زیاد علاقه ای ندارم از دوم دبیرستان پاره وقت کار کردم 3 سال تو خدمات کامپوتری و الان 2 ساله تو مشاور املاک مشغولم / خیلی به تجارت و ساخت و ساز علاقه دارم چند وقتیه دارم مطالعه میکنم ولی الان نیاز دارم تو یه شرکت بازرگانی یا برای یه شخص کار کنم حتی رایگان برای کسب تجربه .
از شما دوستان خواهش میکنم اگه کاری میشناسین بهم کمک کنین لطفا
زبان انگیلیسیم خوبه با کامپیوتر اشنام کاملا روابط عمومیم خوبه
هر کجای کشور در صورت تامین جای خواب و هزینه خورد و خوراک حاضرم بیام . این ترم از دانشگاه به دلیلی مجبور شدم مرخصی بگیرم پس وقتم کامل ازاده.

فقط یه نکته : نگین سنت کمه که من فک میکنم الانشم خیلی دیره

بهزاد
24-04-2015, 01:22
سلام خدمت همه دوستان تاجر بانکی
مهدی هستم 20 سالمه از ساری دانشجوی نرم افزارم ولی زیاد علاقه ای ندارم از دوم دبیرستان پاره وقت کار کردم 3 سال تو خدمات کامپوتری و الان 2 ساله تو مشاور املاک مشغولم / خیلی به تجارت و ساخت و ساز علاقه دارم چند وقتیه دارم مطالعه میکنم ولی الان نیاز دارم تو یه شرکت بازرگانی یا برای یه شخص کار کنم حتی رایگان برای کسب تجربه .
از شما دوستان خواهش میکنم اگه کاری میشناسین بهم کمک کنین لطفا
زبان انگیلیسیم خوبه با کامپیوتر اشنام کاملا روابط عمومیم خوبه
هر کجای کشور در صورت تامین جای خواب و هزینه خورد و خوراک حاضرم بیام . این ترم از دانشگاه به دلیلی مجبور شدم مرخصی بگیرم پس وقتم کامل ازاده.

فقط یه نکته : نگین سنت کمه که من فک میکنم الانشم خیلی دیره
اقا همین جای خواب و خورد و خوراک تو تهران یه دو تومنی میشه ها!!!!!

mehdi98
24-04-2015, 10:12
اقا همین جای خواب و خورد و خوراک تو تهران یه دو تومنی میشه ها!!!!!

حالا 2 تومنم نمیشه ، ما به کم قانعیم . شما میگی چیکار کنم ؟ مفتی میخوایم کار کنیمم نمیشه

بقیه دوستان هم اگه پیشنهادی دارن ممنون میشم درمیون بزارن.

REZA.A.T
24-04-2015, 12:50
با سلام.من میخواستم چادر مشکی وارد بازار ایران بخصوص تبریز بکنم.دوستان چه اطلاعاتی راجب خرید و فروش و قیمت و از کدوم کشور صلاحه بخرم اطلاعاتی بدن.ممنون میشم.اینو هم عرض کنم که تا حالا پارچه وارد نکردم واصلا اطلاعاتی ندارم.ایمیل بنده هم ph_reza2011@yahoo.com

shahram51
24-04-2015, 12:58
با سلام.من میخواستم چادر مشکی وارد بازار ایران بخصوص تبریز بکنم.دوستان چه اطلاعاتی راجب خرید و فروش و قیمت و از کدوم کشور صلاحه بخرم اطلاعاتی بدن.ممنون میشم.اینو هم عرض کنم که تا حالا پارچه وارد نکردم واصلا اطلاعاتی ندارم.ایمیل بنده هم ph_reza2011@yahoo.com

با سلام

ظاهرا اینطور که من شنیدم چادر مشکی کالای استراتژیکه و یه چیزی است مثل نفت که هر کسی رو راه نمی دن توی این تجارت ، البته شاید من اشتباه کنم :)