PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تولید سنگ دکوراتیو صادراتی

Aram Salimi
07-04-2015, 18:14
2917291929202918

با سلام خدمت دوستان
اگر کسی در زمینه صادرات این نوع کالا تجربه دارد لطفا راهنمایی بفرماید:
چگونه مشتری خارجی پیدا کنم؟
چگونه ارتباط بر قرار کنم؟
چگونه مشتری را ترقیب به خرید کنم؟
و برای ارصال بهترین و کم هزینه ترین راه چیست؟
از راهنمایی شما عزیزان متشکرم.

haman716
07-04-2015, 19:21
سنگهای بسیار زیبایی هستند دوست عزیز
میشه یه توضیح بفرمایید در مورد این سنگها که چگونه تهیه میشوند منظور اینه که از سنگهای لاشه طبیعی و چسب هستند و یا کلا مصنوعی هستند؟
اگر طبیعی هستند یک معدن مرمریت پرتقالی بسیار زیبا ما داریم کار میکنیم که از لاشه هاش میتونید خیلی سنگهای قشنگی بسازید.
سایزهای قابل تامین و یه حدود قیمت هم اعلام بفرمایید.
Aram Salimi
07-04-2015, 21:09
درود بر شما
ممنون از لطفتون. سنگها طبیعی هستند. هم از جنس انیکس استفاده میکنیم هم از تراورتن، مرمریت و گرانیت.
ابعاد تا نیم اسلب 100 در 100 قابل تولید هست. وزن هر متر مربع بسته به ابعاد و جنس سنگ از 30 کیلوگرم شروع تا 42 کیلوگرم میرسد.
قابلیت عبور نور را دارا میباشند و با نور پردازی بسیار چشمگیر میشود. مصارف بسیار گسترده ای دارند. به عنوان خیز پله گرفته تا زیر روشویی، دیواید آشپزخانه و سریس بهداشتی و حتی تخت و کمد.

mtostone
08-04-2015, 14:03
2917291929202918

با سلام خدمت دوستان
اگر کسی در زمینه صادرات این نوع کالا تجربه دارد لطفا راهنمایی بفرماید:
چگونه مشتری خارجی پیدا کنم؟
چگونه ارتباط بر قرار کنم؟
چگونه مشتری را ترقیب به خرید کنم؟
و برای ارصال بهترین و کم هزینه ترین راه چیست؟
از راهنمایی شما عزیزان متشکرم.
سلام
واقعیتش مشتری یابی صادراتی و کلا صادرات کار سختیه
به نظرم شما باید اول کمی حوصله داشته باشی و با یه برنامه ریزی دقیق ببینی مشتری هات بیشتر کجا هستن(با توجه به پیشرفت بی نظیر چین در صنعت ساخت و ساز یکیش بی شک چین خواهد بود) و مشتری سنگ کلا مشتری هایی نیستن که از اینترنت بتونی راحت پیداشون کنی حضور در کشور و نمایشگاه های مختلف خیلی موثر می تونه باشه.
اما در مورد ارسال هم باید بگم بستگی به کشور مقصدت داره