PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعوت به همکاری در یک طرح بی نظیر و ارزشمند

sfa0731
09-03-2015, 15:57
یک سال است که از تولد ایده باران ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) میگذرد.مجموعه ای با اهداف بزرگ و ارزشمند که هر روز قدمی در جهت نیل به اهداف خود بر می دارد.

در این مدت توانسته ایم شبکه ای از علاقمندان به کارافرینی شامل افراد خلاقی که ایده ای جدید دارند,صاحبان سرمایه و علاقمندان همکاری در ایده تشکیل دهیم.و حال زمان تقویت هر چه بیشتر این گروه است.
هدف اصلی,تشکیل مجموعه ای از صاحبان سرمایه+صاحبان ایده+علاقمندان کارافرینی است تا در قالب یک گروه قدرتمند به همکاری و کار گروهی در کشور بپردازند.
در همین راستا به دنبال تشکیل و تقویت گروههای شهری هستیم تا ستون ها و پایه های این گروه برای اجرای برنامه ها محکم تر شود.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
گروههای شهری چه فعالیتی خواهند کرد؟
در هر شهر یک گروه با همان نام تشکیل خواهد شد که مرکز مدیریت برنامه ها و طرح ها در شهر مذکور خواهد بود.تمامی برنامه ها و طرحها توسط گروه شهر مورد نظر پیش خواهد رفت.

همکاری های گروه در قالب دو دسته خواهد بود.
دسته اول: شامل طرحها و برنامه های گروه ایده باران است که گروه های شهری مدیریت ان را بر عهده خواهند داشت.
چند مثال:
جلسات ایده باران:جلساتی برای گردهمایی اعضای ایده باران هر شهر, برای اشنایی و طرح ایده ها و فراهم نمودن مقدمات همکاری.
رویداد ایده باران:رویدادی با سبک جدید و خلاقانه در جهت کسب وکار و کارافرینی و اجرای ایده ها
بنگاه ایده باران:محلی برای خرید و فروش ایده ها و طرحهای کسب و کار
و طرحهای دیگری مانند:مجله ایده باران,اکادمی ایده باران,مرکز رشد و…
دسته دوم: شامل طرح ها و ایده هایی است که از دل جلسات و رویداد ایده باران بیرون خواهد امد و پس از بازارسنجی و تحقیقات اجرا خواهند شد.در طرحهایی که به صورت تیمی اجرا خواهد شد نمایندگی ها پیشبرد در شهر را در اختیار خواهند گرفت.لازم به ذکر است که با تشکیل این گروهها این امکان فراهم میشود که یک طرح به صورت همزمان در تمامی شهرها استارت زده شود و این به اجرای موفقیت امیز طرح منجر خواهد شد.

از تمامی کسانی که علاقمند همکاری در این طرح ارزشمند هستند دعوت میکنیم که با ایمیل گروه ایده بارانinfo@ideabaran.ir ارتباط برقرار نمایند تا ضمن توضیحات بیشتر طرح شرایط همکاری نیز اعلام شود.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

امید است هم مسیر شدن با علاقمندان کارافرینی منجر به تشکیل مجموعه ای بزرگ در جهت اجرای ایده ها و طرح ها شود و در کنار دست آوردهای مادی که برای گروه ایجاد خواهد کرد شاهد منافع معنوی طرح و پیشرفت کشور عزیزمان باشیم.

با تشکر
سعید احمدی
گروه ایده باران

مجتبی کلوانی
17-03-2015, 15:15
با سلام
بنده در این مورد حاضرم باشما همکاری کنم،
ساکن شیراز هستم
یک مدرک ثبت اختراع دارم وپر از ایده های جدید هستم وچند دستگاه در زمینه شغل خودم ابتکاری ساختم و دارم ازش استفاده میکنم
Kalavanimojtaba@yahoo.com
کلوانی09173007154
موفق باشید
لطفا پاسخ را به ایمیل بدهید

masoud921370
18-05-2015, 22:05
سلام
مسعود معین زاده هستم
فوق لیسانس مهندسی مکانیک - ساکن تهران
خوشحال میشم بتونیم با هم همکاری داشته باشیم
ایمیل بنده : mso.moeinzsdeh@gmail.com
شماره تماس
09128128183

farzansalehi1976
21-05-2015, 13:00
انشااله که کارتون از قالب یه طرح فانتزی در بیاد و تولید کار و ثروت کنه. در اینصورت ارزشمنده والا خیلی از این طرحها نهایتش لوث میشه که باید برای جلوگیری از اون برنامه دقیق و کاربردی داشته باشین.

هلالع
31-07-2015, 02:09
سلام منم هستم

mamalirani
31-07-2015, 12:56
سلام منم هستم فقط بیشتر توضیح دهید

tabari.mohammad1@gmail.com
ساکن استان مازندران وشهر بابل وقائمشهر

mamalirani
02-08-2015, 22:45
:goatee::cap::shades::mad::mellow::whistle::cigar: :whoow::sick::nervous::graduated::closedeyes::wink ::hair::shades2:

3urena
02-08-2015, 23:06
سلام منم هستم
لطفا بیشتر توضیح بدهید
joudaki.1024@gmail.com

snffmy
16-08-2015, 11:00
سلام ناصری از مشهد
آماده همکاری باسابقه تولید مدیریت واخترام وکارآفرینی چندین ساله
snffmy@gmail.com

bikhodi0833
16-08-2015, 13:01