PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طرح های شما برای ۵۰ میلیون تومان سرمایه مهم

lord
08-03-2015, 18:34
با سلام خدمت بازرگانان گرامی

بنده دارای ۵۰ میلیون سرمایه برای ورود به بازار هستم و از شما عزیزان درخواست طرح و راهنمایی داشتم با سرچ بسیار به نتیجه ی مورد نظرم نرسیدم و البته در صورت ارائه ی یک طرح عالی که واقعا بازده داشته باشه جبران میکنم

با تشکر از شما

hossein.behdarvand
08-03-2015, 19:19
اول بگو چجوری جبران میکنی تا طرح برات ارایه کنم :)
گذشته از شوخی دوست عزیز می تونی از دبی کولر اسپلیت وارد کنی با این مبلغ بخاطر شروع فصل گرما و سودش هم بد نیست.فقط یه برند رو انتخاب کنی که بتونی با قیمت خوب خریداری کنی.مثلا سوپر جنرال 30 هزار

lord
08-03-2015, 20:37
ممنونم از طرح خوبتون جبرانشم اگه اون طرح رو انجام دادم یه درصدی تقدیم میکنم چون من تازه کار کامل هستم

milad_bch
08-03-2015, 21:41
درود دوست گرامی
یه گزینه خوب و مناسبه اینه که اگه دوستی ، فامیلی یا ... که مطمئن و دارای ایده هست (ازش مطمئنی که می تونه ایدش رو عملی کنه و پولت رو به سود خوبی برسونه) باهاش شریک شی، این طوری هم اون ایدش عملی میشه سود میکنه و هم شما سود میکنید
.
و هم بابت ایده نابم بنده از شما درصد زیادی میگیرم و سود میکنم :banana::biggrin:
از شوخی گذشته فقط دقت کنید تا اونجایی که میتونید از عملی شدن ایدش مطئمن بشید و حتی به شکل آزمایشی در طرح کوچیک این کار رو انجا بدید که خدایی نکرده سرمایتون از دست نره. اگه نتیجه گرفتید به امید خدا در آینده به شکل تخصصی رو اون پروژه کار کنید :advise:

lord
08-03-2015, 21:42
لطفا دوستان عزیز دیگه هم نظرشونو بگن بهترینش رو اجرا کنم ممنون اگه هم خواستید پیغام خصوصی بفرستین

milad_bch
08-03-2015, 21:43
راستی میتونید به پارک علم و فناوری هم سری بزنید و به عنوان سرمایه گذار با صاحبان ایده همکاری و شراکت کنید

lord
08-03-2015, 21:49
نظر جالب و مفیدی بود آقا میلاد ممنون

hassan_em
29-04-2015, 15:24
خوبه

sorin
04-05-2015, 08:30
من یه ایده ناب دارم خیلیم ناب فقط شما چه تضمینی میذی که اگه بع توافق نرسیدیم ایده منو لو نمیدی؟:excl: