PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : واردات ضایعات

javane_pishtaz
25-02-2015, 18:04
با سلام

از دوستان کسی در مورد واردات , ضایعات مس و آلومنیوم ار عراق و ارمنستان اطلاعاتی داره؟؟وارداتش بسیار پرسوده.

اما در مورد مجوزات به مشکل برخوردم .

از اتاق مشترک تو تهران هم استعلام گرفتم و گفتن مانعی نداره ولی به قصد خرید که میری یا تو مرز از این اصطلاح استفاده می کنن ( این کار مافیاییه و دست آدمای بزرگه ) من اینو متوجه نمیشم میشه بیشتر برام توضیح بدین و راهنماییم کنید چکار کنم ؟ ممنون از شما

با تشکر

شرکت پیشگامان
25-02-2015, 18:26
با سلام
از دوستان کسی در مورد واردات , ضایعات مس و آلومنیوم ار عراق و ارمنستان اطلاعاتی داره؟؟وارداتش بسیار پرسوده.
اما در مورد مجوزات به مشکل برخوردم .
از اتاق مشترک تو تهران هم استعلام گرفتم و گفتن مانعی نداره ولی به قصد خرید که میری یا تو مرز از این اصطلاح استفاده می کنن ( این کار مافیاییه و دست آدمای بزرگه ) من اینو متوجه نمیشم میشه بیشتر برام توضیح بدین و راهنماییم کنید چکار کنم ؟ ممنون از شما

با تشکر

سلام
بعضی از کارهای خاص که سود آنچنانی داره برا آقازاده ها و دست بعضی از بزرگان می باشد. تنها راه حل همکاری با این اشخاص میباشد. مثلاً الان یکی از همین اقازاده به ما فرموده اند که هرچی باتری کهنه در ایران هستش برایشان جمع کنیم.
واقعیتش این است که داداش من زورمون هم بهشون هم نمیرسه

oil trader
26-02-2015, 14:59
اونطور که میدونم عراق اصلا مجوز خروج برای ضایعات نمیده.اگر میتونین خارج کنین و خریدارین یا خریدارشو دارین ، ضایعات تناژ بالا تو عراق هست اما باید اول بخرین بعد فروشنده میره دنبال مجوز.

salary
14-07-2015, 16:09
ضايعات اهن موجود هست اگه مشترى دارين تماس بگيرين ٠٩٣٨٤٧١٩٧١٥

Sent from my iPhone using Tapatalk