ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    27
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Lightbulb راهنمایی ام کنید تا از کارمندی در بیام....

به نام خدا
    سلام

بالاخره سی تا پست شد و تونستم پست بزارم

من سی وچهار سالمه کارمند ساکن قزوین متاهل
    داشته هام:

خدا(هر چی خواستم داده شرمندشم )

کلی انگیزه و اراده
    سرمایه حدود 18 میلیون (نصفش بانکه با 22درصد سود نصفش هم دست کسیه ماهی سه درصد میده)
    ماشین
    خسته از این وضع(تحقیر و مقایسه شدن با بقیه احساس میکنم موندنم اینجا باعث شده ترسو بشم)
    یه اشنا هم دارم تو دبی که گفته اگه چیزی بخوام میتونه برام قاچاق بیاره
    علاقه مندی و اهداف:

...علاقه مند به تجارت
    علاقه مند به پرورش حیوانات
    فقط:
    فقط از شراکت سابق خوبی ندارم دلم میخواد اگه یه جایی باشه مال خودم باشه هر چند یه جعبه کوچیک سیگار فروشی باشه(کاری باشه که مال خودم باشه و تصمیم گیرندش خودم باشم )

نمیدونم چی کار کنم میخوام ازتون کمکم کنید خواهشا
    کسی جایی رو میشناسه برم یاد بگیرم خاکشو بخورم سختیشو ببینم ؟ باور کنید راضیم براشون پادویی کنم و کارهای از پیش افتاده بدون هیچ پولی فقط جایی یا کسی باشه بتونم کار کنم ویاد بگیرم(از بابت حسن رفتار و مطمین بودنم خیالتون راحت خانواده شناخته شده ای هستیم)
    چند ماهه تموم مطالب سایت رو خوندم فیلمها و کتابهایی رو که گفتید رو خوندم اما مثل قطار زنگ زده ای میمونم که نمیتونه راه بیفته.

من الان یک میلیون حقوق میگیرم جایی خوندم تو همین سایت که تجارت 30تا35 درصد سود داره و به ریسکش نمیارزه منظورش تو هر خرید و فروش هست دیگه ؟منظورش سالیانه که نبوده
    به تجات چمدونی هم فکر کردم کلا هر کاری لازم باشه میکنم تا به هدفم برسم بام دعا هم بکنید
    خواهش میکنم راهنماییم کنید واز وقتی که میزارید ممنونم... فکر کنید من هم یه اشناتون
    ویرایش توسط karmand : 26-01-2015 در ساعت 15:38
    40
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    با سلام به جناب کارمند

اول که تبریک ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است
    دوم حتما حتما توکلت به خدا باشه و مطمئن باش اگر وارد این راه بشی بالا و پایین بسیار داره اما اگر به خدا توکل کنی نگرانی نداری
    سوم ببین چه امکاناتی داری از همون شروع کن ، مثلا اگر یه فامیل داری که برنج فروشی داره برو منبع برنج خوب رو پیدا کن بیا پیشش جنس بزار امانی که برات بفروشه
    چهارم وقتی توی یک رشته موفق شدی کم کم کارت رو گسترش بده به فکر صادرات اون باش

یه توصیه شخصی هم از من داشته باش ، هیچ وقت پولت رو توی بانک و یا دست افراد به امید سود بهره ای نده که نه تنها برکت نداره بلکه مشکل هم داره

ارادتمند
    27
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahram51 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    یه توصیه شخصی هم از من داشته باش ، هیچ وقت پولت رو توی بانک و یا دست افراد به امید سود بهره ای نده که نه تنها برکت نداره بلکه مشکل هم داره
    سلام
    ممنون از راهنماییت
    بانک رو که فکر نمیکنم مشکلی باشه به هر حال وقتی میزارم بانک سود هم بده بهتره اما در مورد سود بهره ای نه به اون معنا که شما فکر میکنی یکی از دوستان هست که کار تازه شروع کرده اما کلا حق با شماست
    و یکی از مسائلی که باعث شد به فکر بیفتم همین هست اما ناچار بودم چون زندگیم نمیچرخه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)