ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Post نیاز به مشورت در امر صادرات سوخت

با سلام خدمت دوستان

بنده در پی احداث کارخانه ی بازیافت هستم و محصول تولیدی ما گازوئیل استاندارد و دیگر مشتقات نفتی هست. اخیراً جواز تاسیس هم گرفتم. میخواستم بدونم برای صادرات سوخت تولیدی به افغانستان نیاز به مجوز خاصی هست؟ به چه سازمانی باید مراجعه کنم و چطور میتونم جواز مربوطه رو بگیرم؟

میدونم اینجا بخش عرضه و تقاضا هست و این پست کمی نامربوطه ولی از اونجایی که دوستان در این بخش فعالیت دارن امیدوارم که به من کمک کنند

با تشکر
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza65 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام خدمت دوستان

بنده در پی احداث کارخانه ی بازیافت هستم و محصول تولیدی ما گازوئیل استاندارد و دیگر مشتقات نفتی هست. اخیراً جواز تاسیس هم گرفتم. میخواستم بدونم برای صادرات سوخت تولیدی به افغانستان نیاز به مجوز خاصی هست؟ به چه سازمانی باید مراجعه کنم و چطور میتونم جواز مربوطه رو بگیرم؟

میدونم اینجا بخش عرضه و تقاضا هست و این پست کمی نامربوطه ولی از اونجایی که دوستان در این بخش فعالیت دارن امیدوارم که به من کمک کنند

با تشکر
    سلام
    بايد بريد از اداره استاندارد استاندارد بگيريد براي اناليز گازوييل توليديتون
    استانداردسازي كه كنيد مجوز خاصي نميخواد
    در ضمن قيمت گازوييل اومده پايين شديدن
    بازرگـــــــــانی و کـــــــــــــارگــــــــ ــوی آوا ************************************چیــــــــــــــن*********************************** New Gate To The Future

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    خيلي ممنونم از جوابتون
    سوخت توليدي ما فقط گازوئيل نيست، ديزل و دوده صنعتي هم هست كه قيمت گازوئيل زياد تأثيري نميزاره رو كل طرح
    يعني فقط اتانداردسازي ميخواد؟ آخه يجايي خوندم كه وزارت نفت و سازمان صنعت و معدن و استاندارد بايد برسي كنن سوخت توليدي از مواد يارانه اي نيست، كسي از اين موضوع خبر داره؟
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    خوب اين هم بله
    توي فاكتور منشا هم كه ميديد به داداره استاندارد بيد مشخص باشه مواد اوليتون چيه؟
    اينا رو بايد موقع استانداردسازي ارائه بدين
    بازرگـــــــــانی و کـــــــــــــارگــــــــ ــوی آوا ************************************چیــــــــــــــن*********************************** New Gate To The Future

4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    مواد اولیه ما لاستیک فرسوده هست
    269
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    من پشنهاد میدم تو منطقه آزاد (مانند ارس) انجام بدین. دستتون واسه صادرات بازتره،چون فروش داخل صرف نمیکنه.
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام خدمت دوستان عزیز،
    لطفا کسانی که در مورد تولید و صادرات سوخت فعالیت دارند راهنمایی کنند که خط تولید و احیاناً صادرات سوخت ناشی از بازیافت ضایعات نفتی چگونه است؟ آیا توجیه اقتصادی داره؟ سرمایه چقدر میطلبه؟؟
    آقا رضا شما کارتون به کجا رسوندین انشاءالله تولید میکنید، در صورت کمکتان ممنون خواهم شد.
    ویرایش توسط j-khakzad : 06-05-2015 در ساعت 19:54
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام من در زمینه صادرات گازوئیل و هیدرو کربورها دارای تجربیاتی هستم و چند بازرگان خوش نام افغانستانی در این زمینه را هم آشنا هستم . اگر نیاز به کمک بود با ایمیل t.ghodsi2000@gmail.com یا t.ghodsi@armaghantalaei.com یا touraj.ghodsi@yahoo.com تماس بگیرید
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک

همکاری

سلام دوستان

محمد هستم. با تجربه زندگی در هنگ کنگ و فعال در زمینه واردات از چین. در صورت تمایل به همکاری در زمینه های منبع یابی، کنترل و بازرسی کالا، بازاریابی، خرید و فروش با من در تلگرام تماس حاصل فرمایید:
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام خدمت دوستان
    بنده کمی بی تجربه هستم در بحث صادرات سوخت، میخواستم از تجارب تجار محترم استفاده کنم
    میخواستم بدونم که در مرزی مثل بازرگان گازوئیل به قیمت پلت به فروش میره یا به قیمت لیتری 6000 تومانی که در مرز ایران و ترکیه هست؟
    اگه لیتری 6000 تومان، چرا بیشتر تجار سوخت رو برای صادرات به افغانستان میخوان نه برای ترکیه؟ چرا تجار بیشتری برای صادرات سوخت به سمت ترکیه نمیرن؟
    این رو میدونم که بخاطر اختلاف قیمت سوخت بین ایران و ترکیه در مرز بازرگان، خیلی قاچاق صورت میگیره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)