ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
    86
    کاربر جدید
    کاربر جدید

خیار صادراتی

با سلام
    خیار صادراتی را دوستان از کدوم شهر میشه با قیمت کف تهیه کرد؟ و اینکه چند مدل خیار داریم؟ و زمان ماندگاری اون چقدره؟
    و اینکه ایا انالیز خاصی مثل باقیمانده سموم تو گمرگ کشور هدف انجام میشه؟ مثلا روسیه سختگیریه خاصی داره؟
    130
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط babak316i [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام
    خیار صادراتی را دوستان از کدوم شهر میشه با قیمت کف تهیه کرد؟ و اینکه چند مدل خیار داریم؟ و زمان ماندگاری اون چقدره؟
    و اینکه ایا انالیز خاصی مثل باقیمانده سموم تو گمرگ کشور هدف انجام میشه؟ مثلا روسیه سختگیریه خاصی داره؟
    با سلام..
    بنده در سمنان گلخونه دارم.میتونم تامین کننده خیار مورد نیاز شما باشم.همه به فکر ارزون خریدن ار کشاورز بدبختن.بابا یکم دلتون بسوزه..تا اونجایی ک بنده اطلاع دارم 1 خیار ممتاز داریم {خیار درجه 1 داخل کشور}1 نوع خیار خاردار داریم.و 1 نوع خیار کشیده و طویل تر از خیار های معمولی.
    زمان نگهداریش در جای خنک و بسته بندی مناسب 1 ماه بیشتر میمونه.
    در مورد انالیز هم فکر نکنم اینقد گیر باشن.
    دانشمند
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط babak316i [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام
    عرض ادب ٬ خیار ؟ روسیه ؟ تو این فصل بعید میدونم بارت رد بشه اگه سفارش داری اول پول بگیر . اگرم علاقه داری به این کار گوجه بادمجان سبزی ببر ریسک نداره . فرم سرتیفیکیت فتوسنتز همراه بارنامه تهیه کنید ٬ آنالیزش همونه . موفق باشید .
    86
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط دانشمند [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    عرض ادب ٬ خیار ؟ روسیه ؟ تو این فصل بعید میدونم بارت رد بشه اگه سفارش داری اول پول بگیر . اگرم علاقه داری به این کار گوجه بادمجان سبزی ببر ریسک نداره . فرم سرتیفیکیت فتوسنتز همراه بارنامه تهیه کنید ٬ آنالیزش همونه . موفق باشید .
    دوست من میشه بفرمایید مشکل خیار تو این فصل چیه؟
    البته مشتریم کلاهبردار از کار دراومد
    دانشمند
    مهمان
    خیار فقط تو ایران و عراق به عنوان میوه مصرف میشه و توی روسیه واروپا مصرف سالادی داره که توی زمستون با توجه به سرمای شدید مصرفش میاد پایین ٬ سبزی هم فقط شوید جعفری گشنیز با کلم برگ چون مصرف سوپی داره و تو زمستون نایاب و البته بازارش رونق داره قیمتش هم میره بالا تا کیلویی ۱۵ دلار میرسه ولی دو تا مسئله رو کلا تو صادرات تره بار در نظر بگیرید اول روسها بد قول و مافیا هستند دوم بارتون باید جور باشه مثل ترکها . اگه توی ترانزیت یخچالدار به مقصد روسیه ۲ تن خیار بار بزنید آخر سر ۵۰۰ کیلوش رو باید فی سبیل الله بدی دست خلق الله روسی !. ضمن اینکه مشکل عمده شما کانتین یخچالداره که درش فقط از عقب باز میشه ولی حسن چادر دار اینه که میدون که رسیدی چادر بغل رو میدی کنار هم بارت تو معرض نمایش هست هم هوا میخوره . اضافه کنم حتی خیار تولید اسراییل هم که از نظر علم کشاورزی وانبار داری و بسته بندی حرف اول رو در منطقه میزنه یک ماه ماندگاری نداره حتی اگه نانو هم بهش بزنید سر دو هفته خودش رو ول میکنه که با احتساب رقبای شما که بارشون هرروز میرسه کار نگه داری میوه با نانو خنده دار هستش ! . مخاطبان شما در روسیه والبته در زمستان بیشتردنبال خیار خاردار هستند . موفق باشید .
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]خیار خاردار وکوجه موجود است09171552467
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    توضیحات دوست عزیزمون دانشمند خیلی کامل بود فقط این نکته رو اضافه کنم بسته بندی هم خیلی مهمه...
    کارتون موزی
    کارتون مارک دار گلخونه
    کیسه ایی
    دانشمند
    مهمان
    با توجه به چندین پیام و ایمیلی که در رابطه با تره بار و میوه داشتم و به دلیل اینکه اکثر سئوالات تکراری هستند و مشکل کشاورزی ایران رو با توجه به سابقه تحصیلی و شغلی خودم که بیش از ۱۲ سال سابقه کار تولیدی و در کناراون پیمانکاراجرای چندین واحد کشاورزی ودامداری بودم کاملا زیرساختی میدونم وصد البته بر این عقیده هستم که چاره بیش از ۷۰ درصد این مشکلات بدست بخش خصوصی می باشد .
    در صورتیکه این متن مورد پسند بیش از ۱۰ نفر از اعضای سایت قرار بگیرد تایپیک جدیدی ایجاد میکنم که در آن به طور مشروح به مشکلات و توانایی ها وعلل عدم توفیق بخش کشاورزی ایران را مورد بررسی قرار دهیم . در غیر این صورت با ۲ روز تاخیر پاسخ کلیه پیام های خصوصی را خواهم داد.
    دانشمند
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahimnejad [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    توضیحات دوست عزیزمون دانشمند خیلی کامل بود فقط این نکته رو اضافه کنم بسته بندی هم خیلی مهمه...
    کارتون موزی
    کارتون مارک دار گلخونه
    کیسه ایی
    عرض خدمتتون که بهترین بسته بندی سبدهای پلاستیکی مواد اول ۸ کلویی هستش که محصول اول درپلاستیک سپس در کاغذ سفید جای میگیره کارتن موزی که کلا قیمت محصول رو میاره پایین وکارتن های دیگه هم باتوجه به نمی که خیار پس میده شکل وزیبیایی خودش رو از دست میده ضمن اینکه بارکف کامل از بین میره و موقع جابجایی هم که احتمال اینکه پاره بشه زیاده .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)