ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 36
    3
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    • سالهاست که من برروی صادرات به روسیه و کشورهای cis کار کرده ام.هم تجار روس را میشناسم و هم ارتباطات خوبی در کشورهای دیگر cis دارم..
      من مدتی با معاونت همکاریهای ریاست جمهوری در بخش توسع صادرات به روسیه همکاری کرده ام به عنوان بازاریاب روسیه. همینطور دوستان در بخش اقتصادی سفارت ایران در مسکو و آستاراخان من را بواسطه مراودات کاری می شناسند.با شرکت ،که شرکت صادراتی خصوصی وای وابسه به مدیران معاونت بود هم همکاری کرده ام باز هم برای روسیه.مدتی در بعنوان مسئول خرید شرکت روسی در ایران بودم که عمدتا میوه و تره بار و ماهی و میگو بود.
      و هم با شرکتهایی مثل آلاتجارت بین الملل بعنوان مدیر صادرات به روسیه همکاری کرده ام..
      بیشترین توانایی من در روسیه و منطقه cis است اما در کشورهای چین،ویتنامومالزی،آلمان،ان گلیس و همینطور کشورهای همسایه و حوزه خلیج فارس هم ارتباطات خوبی دارم.
      بیشترین مورد کاری من؛مواد عذایی و میوه جات برای صادرات بوده است.امکان نزدیکی به هایپر مارکتها و اراِیه پیشنهاد فروش محصول به آنها را دارم.
      اما در زمینه هایی مثل کاشی و سرامیک،و محصولات دیگر هم کارو تحقیق در بازار روسیه داشته ام.افراد بسیار زادی در امر صادرات مواد غذایی من را در ایران میشناسند.از یزدو اهواز و اصفهان گرفته تا ارومیه و مشهد و کاشمر برای صادرات میوه مرا میشناسند.
      همینطور کارخانه های زیادی در ایران یا با من همکاری کرده اند یا از من مشاوره گرفته اند.
      در حال حاضر،من با هیچ شرکتی قرارداد ندارم و بدنبال شرکتی هستم که توانایی مالی مناسبی داشته باشد و علاقمند به امر صادرات یا محصولات پالایشگاهی باشد ، و البته علاقمند به همکاری با من و استخدام من. یا سرمایه گزارانی که علاقمند به تاسیس شرکتهای صادراتی داشته باشند.

من علاقمند به همکاری دایمی با شرکتها یا کارخانه ها هستم و دیگر علاقمندی به کارهای موردی را از دست داده ام.
      بزرگوارانی که علاقمند به داشتن همکاری، با من را دارند ( فقط همکاریهای مدتدار،نه موردی)،تقاضا میکنم که یا با بنده تماس بگیرند یا پیام کوتاه بفرستید تا من خودم حضورتان تماس بگیرم. شماره تماس و واتس آپ: ۰۹۲۱۱۳۲۸۶۵۶ و شماره دوم : ۰۹۱۳۶۲۲۵۷۰۱ سید کامران هاشمی
      email :kamranhashemi۱۹۷۵@gmail.com :SKYPE ID: hashemi۱۴۴ :

ویرایش پست پاسخ پاسخ با نقل قول
      افزودن این مطلب به وبلاگ

0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام، بنده توليد كننده چيپس و ميوه خشك هستم و دنبال صادرات اين محصول به روسيه.
    karimamid@gmail.com
    ویرایش توسط زرين : 23-12-2018 در ساعت 11:45
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط terminator2731 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    کسی اینجا سابقه واردات شکلات و بیسکوییت رو از روسیه داره ؟
    من شکلات روسی میخوام
    09353415445 . داعی هستم
    تو تلگرام پیام بدین
    شکلات روسی با ذایقه ایرانی همخوانی نداره.فکر نکنم اینجا جواب بده
    21
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    تاجران و علاقه مندان به تجارت با روسیه با توجه به اینکه روسیه واردات میوه را از کشورهای اتحادیه اروپا ، آمریکا ، کانادا ، استرالیا و ...... ممنوع کرده و این کشورها سهم زیادی در تامین میوه روسیه داشته اند فرصت بسیار مناسبی است که تاجران ایرانی دست به دست هم دهند و بتوانند از فرصت پیش آمده بهترین استفاده را ببرند .
    شرکت میماز ثبت شده در روسیه که اولین شرکت پخش روسی با سهامداران ایرانی میباشد و فعال در زمینه میوه و سبزیجات و مواد غذایی ابزارآلات ساختمانی و صنعتی و نیز دارای چندین قرارداد با فروشگاه های زنجیره ای و شرکتهای پخش معتبر روسی آماده هرگونه همکاری برای ارسال و فروش محصولات شما به کشور روسیه میباشد .
    حتی دوستانی که مایل نیستند با ما همکاری داشته باشند و میخواهند خود به تنهایی وارد عمل شوند میتوانند با تماس با ما از مشاوره رایگان و راهنمایی های ما که ناشی از چند سال تجربه در زمینه صادرات به روسیه است بهره ببرند . زیرا برای ما افتخار است که به جای صادر کنندگان دیگر کشورها هموطنانمان سهمی در این بازار پر سود داشته باشند و برند و کالای ایرانی را بهتر به بازار و مردم روسیه معرفی نماییم .
    شماره تماس روسیه :9253407851(7+) واتساپ
    شماره تماس دفتر ایران تهران : 88106064 -88719405-88719549
    ایمیل :abouzar.pirayesh@gmail.com
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام میناکاری های زیبای اصفهان رو با قیمتی مناسب برای صادرات ارائه میدیم
    کسی میتونه خارج از کشور بازاریابی کنه؟

لطفا در تلگرام پیام بدید یا تماس بگیرید: 09369203564
    [][Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...][/]
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط عباسی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوست محترم. در زمینه میوه و تره بار، در خدمت شما هستیم. ما در روسیه شرکت ثبت شده و انبار داریم و میتونیم اگه خدمتی ازمون بربیاد، با حضور شما هم فعالیت خودمون رو گسترش بدیم و هم به صادرات محصولات شما کمک کنیم.
    سلام بنده کار تولید پوشاک(تمام اقسام بجز پاپوش ها) انجام میدم میخواستم بدونم شما در زمینه صادرات پوشاک هم فعالیت دارید یا خیر
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    فروش شلاکه خرسک گندله پوسته اکسید اشکه خاکه گندله و... بدونه واسطه مستقیم در هر تناژی

آمادگی عقد قرارداد با شرکت ها و کارخانجات

تمامی ضایعات با بهترین درصد و بهترین قیمت ارائه میشود

شماره تماس

09225071512

Sent from my HTC Desire 728 dual sim using Tapatalk
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    شرکت گرین لند ثبت شده در فدراسیون روسیه، آماده ارایه هرگونه خدمات در این کشور می باشد.
    از سایت ما دیدن بفرمایید.
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام. ما شرکت فرش هستیم اگر در این زمینه مایل به همکاری هستید لزفا تماس بگیرید تا بتوانیم فرش ماشینی صادر نماییم.ممنون
    09035676264
    rezaei.rooh@gmail.com
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    عیوضی هستم از گروه سنگ ذوالفقار . ما در زمینه تولید و فراوری مرمریت فعالیت داریم 09120049870
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)