ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 6 از 8 نخست ... 45678 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 79
    33
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    واردات از چین کار سختی نیست مهم بازاریابی و فروش محصوله
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    من کاملا تازه کار هستم.خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید و به سوالهام جواب بدید
    میخوام از سایت dhgate لباس عمده در حجم کم بخرم.
    سه سال پیش دو سری لباس خریدم هربار هم فقط دوعدد لباس بود.بار اول با dhl اومد و بدون گمرک بدستم رسید.بار دوم نمیددنم طرف چینی با چه پستی فرستاد ولی aramex برام اورد و تماس گرفتن که 100تومن برای ترخیص لازمه!درحالیکه ارزش لباسها از سری قبل کمتر بود بعد با چونه زذن اخر 50گرفتن تا تحویل دادن هیچ برگه ای چیزی هم ندادن که معلوم بشه این پول بابت چیه!!!
    حالا با این تجربه سوالم اینه که
    برای وارد کردن تعداد محدود لباس در حد فروش شخصی(ماهی دو سه جین مثلا) گمرکش چقدر میشه؟ارزششو داره اصلا؟
    یکی از اقوام دوبی هستن.اگه بار بره دوبی اونجا گمرک چطوریه؟مثلا ایران زیر 50دلار میگه گمرک نداره.دوبی هم چنین قانونی داره؟بعد بخواد با خودش از دوبی بیاره ایران فرودگاه گیر میدن؟
    از وقتی که گذاشتین ممنونم.منتظر راهنمایی هاتون هستم
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Adrian93 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    من کاملا تازه کار هستم.خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید و به سوالهام جواب بدید
    میخوام از سایت dhgate لباس عمده در حجم کم بخرم.
    سه سال پیش دو سری لباس خریدم هربار هم فقط دوعدد لباس بود.بار اول با dhl اومد و بدون گمرک بدستم رسید.بار دوم نمیددنم طرف چینی با چه پستی فرستاد ولی aramex برام اورد و تماس گرفتن که 100تومن برای ترخیص لازمه!درحالیکه ارزش لباسها از سری قبل کمتر بود بعد با چونه زذن اخر 50گرفتن تا تحویل دادن هیچ برگه ای چیزی هم ندادن که معلوم بشه این پول بابت چیه!!!
    حالا با این تجربه سوالم اینه که
    برای وارد کردن تعداد محدود لباس در حد فروش شخصی(ماهی دو سه جین مثلا) گمرکش چقدر میشه؟ارزششو داره اصلا؟
    یکی از اقوام دوبی هستن.اگه بار بره دوبی اونجا گمرک چطوریه؟مثلا ایران زیر 50دلار میگه گمرک نداره.دوبی هم چنین قانونی داره؟بعد بخواد با خودش از دوبی بیاره ایران فرودگاه گیر میدن؟
    از وقتی که گذاشتین ممنونم.منتظر راهنمایی هاتون هستم
    حقوق گمرکی برای واردات پوشاک در ایران خیلی بالاست و در حدود 100 دردصد است ولی شما میتونید از طریق دوستتون در دبی این کار را راحت انجام بدین.
    بفرستید به دبی و دوستتون تحویل بگیرن و با خودشون بیارن ایران. بسته به شرکت هواچیمایی که باهاش میان از 20 تا 30 کیلو بار مسافری به جریمه نمیخوره و تو گمرک هم معمولا به لباس کاری ندارن.
    ولی اینکه ارزش واردات داره یا نه دیگه به خودتون و بازار فروشتون و هزینه های خرید کالا تا حمل و انتقالش به ایران برمیگرده که دیگه خودتون باید دو دو تا چهار تا بکنید ببینید میصرفه براتون یا خیر
    موفق باشید
    12
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام اقا مرتضی عزیز
    من چند وقتی نبودم و پروفایلم رو چک نکرده بودم، ممنوا بابت مطالب مفیدتون و آرزوی توفیق بخاطر راهنمایی ارزشمندتون. ببخشید اگه دیر ازتون تشکر کردم.
    12
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام اقا مرتضی عزیز
    من چند وقتی نبودم و پروفایلم رو چک نکرده بودم، ممنوا بابت مطالب مفیدتون و آرزوی توفیق بخاطر راهنمایی ارزشمندتون. ببخشید اگه دیر ازتون تشکر کردم.
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام دوستان. محمد هستم و دارای اقامت هنگ کنگ. در زمینه واردات از چین هم فعال هستم. در صورت تمایل به همکاری در زمینه های Sourcing, Marketing, Control, Sale & Purchasing با من تماس بگیرید: 09125082927
    3
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام
    کارخانه ما مشغول فراوری تولید کنسانتره مس از سنگ مس سولفیدی با عیار ۲۴٪ می باشد و ۳۰۰ تن آماده و ماهیانه ۳۰۰ تا ۵۰۰ تن تولید داریم.دوستانی که توان آشنایی ما با شرکتهای مناسب در دبی و یا هرکدام از کشورها همسایه را دارند لطفا با من تماس بگیرند.کمیسیون مناسبی دریافت میکنند.
    ۰۹۲۱۱۳۲۸۶۵۶ هاشمی
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    تاجر فعال در چین مرتبط با مواد پتروشیمی پیغام و یا ایمیل بدید.
    خرید فوری 1500 تن مواد
    پتروشیمی دارم. ممنون
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط دانش بنیان [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    تاجر فعال در چین مرتبط با مواد پتروشیمی پیغام و یا ایمیل بدید.
    خرید فوری 1500 تن مواد
    پتروشیمی دارم. ممنون

سلام دوست عزیز

استرین مونومر دارین؟ برای هند میخواستم. تحویل بندر ناوا شیوا.

تلگرام 09379332502
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام اگه تاجر صادر کننده خشکبار (به چین یا هند یا روسیه)میشناسید یا خودتون در اینکار هستید لطفا به من پیام بدید.جهت صحبت راجع به صادرات انجیر .ممنون
صفحه 6 از 8 نخست ... 45678 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع