ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 99

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط haman716 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    از باقی کالاها که مطمئن بودم که مشکلی نداره و دیگه ارزش نداشت فقط برای پاورها که کلا 3000 دلار بود بازرسی انجام بشه ولی برای قرارداد کاملا حق با شماست و اشتباه کردم
    چون شرکتشون تو شهر گوانگجو هم بود باید با شما هماهنگ میکردم یه قرارداد ببندین ولی انشالله دفعه های بعدی.
    تجربه ای شد.
    شرکتهای ایرانی تو دبی هزینه ای حدود 2 میلیون میگن برای تحویل گرفتن از لنج و ترخیص و اینکه دوباره بدن به لنج دیگه که ته لنجی بیاره. ولی ترخیصکارای بندر عباس میگن 1.5 درصد پروفرما رو دبی میگیره یعنی حدود 150 هزار تومن (و البته هزینه انجام کار)
    شما میتونید کار تحویل و ترخیص دبی و تحویل مجدد به لنج دیگه رو انجام بدین؟؟ و هزینه ها چطوره؟
    اگر شرکتتون در دبی هم انجام میده این کار رو لطف کن شماره رو بفرست باهاشون تماس بگیرم و مدارک ارسال کنم
    ممنون
    میدونی ، برای صرفه جویی و پایین آوردن هزینه ها باید خیلی دقیق کار کرد و همه جوانب رو سنجید ، داشتن یک نماینده بالا سر کار و بارگیری و مراحل خرید و قرارداد اصلا هزینه نیست، ایمن سازی و بیمه کردن کار هست. ما مشتری هایی داریم که خودشون میان چین در حضور ما با کارخانه صحبت میکنن و تمام کارها رو هم خودشون انجام میدن ولی بعد از اینکه برمیگردن ، ما نماینده اون هستیم بالا سر کار، انگار که خودش حضور داره و کارها طبق روال انجام میشه.
    ولی به هر حال شده دیگه ، :) امیدوارم حل بشه. با شرکت تماس بگیر راهنماییت میکنن.
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان عزیز
    من میخوام کارمو با صادرات زرشک و زعفران شروع کنم لطفا راهنماییم کنین که ایا واسه ایران صادرات امکان پذیره شنیدم که واسه دریافت پول تاجرا مشکل دارن و یا با ایران وارد معامله نمیشن میخوام ببینم صحت داره و دنبال مشتری تو چین و یا کشور های همسایه هستم چه جوری باید پیدا کنم
    ویرایش توسط ali3noghte : 15-10-2014 در ساعت 00:52
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    سلام دوستان
    این تاپیک رو برای سوال و جواب در مورد تجارت با چین ایجاد کردم. لطفا همکاری کنید تا تاپیک مسیر درست خودش رو طی بکنه تا به درد همه بخوره. سوالات مربوط به تجارت با چین رو فقط در این تاپیک مطرح کنید. ممنون :)
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام من دنبال شرکتی توچین هستم که کارهای تجاریموسریع ترانجام بده
    باتشکرمدیرعامل شرکت بازرگانی تجاری ایل یارکاسپین
    شماره تماس:09114214819
    ایمیل:omidfarzin999999@gmail.com
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط ilyarcaspian.co [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام من دنبال شرکتی توچین هستم که کارهای تجاریموسریع ترانجام بده
    باتشکرمدیرعامل شرکت بازرگانی تجاری ایل یارکاسپین
    شماره تماس:09114214819
    ایمیل:omidfarzin999999@gmail.com
    سلام و عرض ادب ، عذرخواهی میکنم برای تاخیر در پاسخ ، به علت مشغله کاری زیاد هست . شرکت ما در چین با پرسنل مجرب چینی (تحصیلات بازرگانی ) در حال حاضر خدمات بازرگانی و تجاری بسیاری از شرکت ها رو انجام میده ، از خدمات بسیار معمولی و کوچیک در حد ارسال و جمع آوری خرده بارهای چند کیلویی ، تا پروژه های بزرگ نظارتی و بازرسی و خرید های کانتینری . در صورت تمایل میتونید با ما تماس بگیرید .
    امیدوارم که بتونبم کمکتون بکنیم .
    اطلاعات تماس من در پروفایل من در همین تاجربانک موجود هست.
    پیروز باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع