ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید

فروش آهن ضایعاتی

فروش ضایعات آهن:

1- محموله شماره 1:
    تناژ: 45هزار تن /محل دپو: محدوده استان بوشهر /نوع بار: ورق های کشتی ( آلمانی و ایرانی) /نوع مالکیت: ارگان دولتی

2- محموله شماره 2:
    تناژ: 35هزار تن /محل دپو: محدوده استان تهران/ نوع بار:ورقهای برش خورده اکراینی/ نوع مالکیت: شخص حقیقی

3- محموله شماره 3:
    یک بار ضایعات تناژ بالا جهت صادرات موجود است.

""" جهت دریافت جزییات هر محموله: ابتدا درخواست خرید خود را در صورتی که خریدار شرکت می باشد در سربرگ شرکت و مهر شده و با امضای مقام تصمیم گیرنده و درصورتی که خریدار شخص حقیقی می باشد اطلاعات هویتی همراه با فونت مالی یا BCLمالی به شماره فکس 02189772675 و یا آدرس ایمیل sa.fatemian@gmail.com ارسال نمایید. لطفا اشخاص حقیقی فقط در صورت داشتن تاییدیه مالی تماس بگیرند.
    /// تلفن تماس: 8130 - 431 - 921 فاطمیان///

از آنجایی که جزییات کامل محموله و نحوه قرارداد به طور مشخص و مکتوب اعلام می گردد، فرض بر این است که خریدار قطعا توان و تصمیم بر خرید دارد. برای این منظور قبل از رویت بار، از سوی خریدار یک فقره چک تضمین شده بانکی به مبلغ 500،000،000 ریال (پانصد میلیون ریال ) در یکی از دفاتر رسمی تعهد می گردد. چنانچه پس از رویت محموله خریدار به دلایل واهی از انعقاد قرارداد امتناع ورزد چک مذکور به نفع فروشنده ضبط می گردد و چنانچه جزییات ارسال شده به دلایل واقعی و منطقی با محموله رویت شده مطابقت نداشت چک مذکور به خریدار عودت می گردد. قرارداد فروش در یکی از دفاتر رسمی منعقد میگردد. چنانچه خریدار مایل به بارگیری تمام محموله در یک پارت باشد مبلغ کل قرارداد تسویه نقدی میگردد. در صورت بارگیری طی چند مرحله، 20%مبلغ قرارداد به صورت پیش دریافت در هنگام انعقاد قرارداد دریافت میگردد و طی هر مرحله بارگیری، مبلغ اقلام بارگیری شده تسویه می شود و 20% مبلغ پیش دریافتی با اخرین پارت ارسالی تسویه حساب می شود. در صورت بارگیری طی چندپارت، انبار به نام خریدار میگردد و یک امین انبار به انتخاب ایشان تعیین میگردد. حداکثر مهلت بارگیری برای خریدار یک ماه است.

قابل توجه بروکرهای محترم: به هیچ عنوان اطلاعات در اختیار بروکرها قرار داده نمی شود. جزییات بار فقط به کسانی که درخواست کتبی خود را ارسال نموده و توان مالی شان تایید گردد داده می شود.
    ویرایش توسط Fatemian : 08-10-2014 در ساعت 15:21
    alpai
    مهمان
    با سلام
    دوست عزيز هيچ خريدار واقعي كه توان خريد همچين بارهايي رو داشته باشه وقت چك كردن آگهي هاي فروش اينترنتي رو نداره كه خودش با شما در تماس باشه.
    و همه دوستاني كه اينجا هستند واسطه هستند مثل خود شما و نه خريدار و فروشنده اصلي
    در ضمن هيچ خريدار واقعي بدون اطلاع از نوع بار-قيمت بار-شرايط فروش- مجوزات لازم و ... اقدام به ارسال درخواست رسمي و فونت مالي نميكنه.
    بنده برا بار گزينه 3 شما خريدار خارجي دارم اگر بارتون واقعي باشه اما نه با اين شرايط كه ميفرمائيد
    با تشكر- احمدي
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط alpai [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام
    دوست عزيز هيچ خريدار واقعي كه توان خريد همچين بارهايي رو داشته باشه وقت چك كردن آگهي هاي فروش اينترنتي رو نداره كه خودش با شما در تماس باشه.
    و همه دوستاني كه اينجا هستند واسطه هستند مثل خود شما و نه خريدار و فروشنده اصلي
    در ضمن هيچ خريدار واقعي بدون اطلاع از نوع بار-قيمت بار-شرايط فروش- مجوزات لازم و ... اقدام به ارسال درخواست رسمي و فونت مالي نميكنه.
    بنده برا بار گزينه 3 شما خريدار خارجي دارم اگر بارتون واقعي باشه اما نه با اين شرايط كه ميفرمائيد
    با تشكر- احمدي
    جناب احمدی ممنون از یادآوری تان. این کار من هم حتما علتی داره. در ضمن شما هم طبق تجربه ایی که نمیدونم چقدر است باید بدونید اطلاعات یک بار را بدون دونستن اینکه چه شخصی متقاضی است فاش نمی کنن. روش کار من این هست. اگر مایل بودید در خدمتم.
    اوقات خوشی داشته باشید.
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad59 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست گرامی چرا چک ضرر و زیان فقط تو شرایط شما باید خریدار بذاره پس شما چی میذارید؟ امدیم بار مدارکش مورد داشت یا این ضایعات پوسیدگی بیش از اندازه بود و هزاران یای دیگر....................

آقای محمد، بعد از اینکه هویت و توان مالی خریدار تایید بشه مدارک بار همراه با جزییات کاملش بهشون داده میشه. گذشته از اون، مگه بارهایی که من گفتم قوطی هست که جلوی آفتاب مانده باشه پوسیدگی پیدا کنه.ورق کشتی به خاطر آلیاژش به این زودی ها پوسیده نمیشه. در مورد بارهای دیگه هم من چه میدونم بار با این تناژ پوسیدگی داره یا نه. اسمش روش هست :ضایعات.هرچند باری که سندبلاست شده است قید شده.اگر خریدار واقعا تمایل به خرید داشت میتونه بیاد و بار رو ببینه. چک ضرر و زیان به این دلیل هست که اگر خریدار قصدش جدی نیست بیخودی وقت مارو نگیره. در کلیت ماجرا؛ خریدار اگر
    واقعا خریدار باشه و تصمیم گیرنده نهایی هم خودش باشه؛برای بارهای تناژ بالا، خودش میاد بار را چک میکنه و از این بابت هم نمیگه ضرر و زیان می خوام. ما فقط در صورتی ضرر و زیان پرداخت می کنیم که خریدار رو برای رویت بار ببریم ولی باری در کار نباشه. زمانی که خریدار برای رویت بار چک تضمینی در محضرخانه تعهد می کنه فروشنده هم چک ضمانت خودش را مبنی بر وجود واقعی بار تضمین میکنه.
    کسانی که واقعا فروشنده و خریدار باشن فرصت سر دواندن طرف دیگر رو ندارن.

اوقات خوشی داشته باشید.
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad59 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست گرامی.من خریدار واقعی تو دستم هست ولی با این شرایطی که شما میگید اون خرید نمیکنه.چند روزپیش هم یه بار واسش معرفی کردم و اون اومد بار رویت کرد و قرارداد بست
    دوست عزیز توان مالی خریدار باید تایید بشه که بتونیم بار را نشونش بدیم. اینکه یه خرید یک تن و پنج تن از باقرآباد نیست هرکسی رو ببری برای رویت. حالا بعضی ها انقدی سرشناس هستند که بدون نشان دادن مدارک توان مالی هم تایید شده هستند، می بریم بار رو ببیند.
    شخصی که آشنا یا سرشناس نیست. اول باید درخواست کتبی بدند استعلامشون گرفته شه . اصراری بر این نیست که الا و والا باید فونت مالی بدند که خود این شک برانگیزه کاملا هم حرف دوستان درسته. ولی خریدار باید توان مالی خودش رو به نوعی اثبات کنه.
    غیر از این روش ها هرکسی بگه من بار در تناژ بالا فروختم ؛ من باور ندارم.
    alpai
    مهمان
    دوست عزيز
    بنده برا بار صادراتي شما خريدار خارجي دارم.شما كه ميفرمائين تجربه دارين و با شرايطي كه ميفرمائين معامله كردين
    به نظرتون من به خريدار خارجي در مورد بار شما چي بگم!!!!!بگم بار ضايعات هست مدارك توان ماليتو بزار تو كيفت بيا!!!!!
    بگم تناژ نميدونم-قيمت نميدونم-شرايط نميدونم-نحوه بارگيري نميدونم-نحوه پرداخت نميدونم و ...
    به نظرتون منطقيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    برادر من شما كه با تجربه هستين اين معامله ها رو اينجوري نميكنن مگه معامله زيرخاكي ميكنين كه اطلاعات فاش نشه!!ما از شما آدرس دقيق بارو نخواستيم كه برادر
    اين معاملات به اين صورت امكان پذيره كه فروشنده در اول مشخصات و قيمت و ... بارو به خريدار اعلام ميكنه بعد اگه خريدار بار مد نظرش باشه و به صرفه باشه نمايندش يا خودش حضوري برا مذاكره مياد و بعد از رويت مدارك و بار و استعلام مدارك و فروشنده از سفارت كشورش تو ايران و بعد از توافق طرفين توان ماليش از كنسولگري ايران تو كشور خريدار استعلام ميشه بعد هم ...
    هيچ فروشنده واقعي كا از بارش مطمئن باشه در اول كار فونت و چك و ... نميخواد
    شما بار قانوني ميفروشين و اگر بارتون درست باشه نيازي به پنهان كاري نيست.اگرم حرف مارو قبول ندارين اساتيد تو سايت حضور دارن نظر بدن.
    سود شما سود ماست به اميد موفقيت شما
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط alpai [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست عزيز
    بنده برا بار صادراتي شما خريدار خارجي دارم.شما كه ميفرمائين تجربه دارين و با شرايطي كه ميفرمائين معامله كردين
    به نظرتون من به خريدار خارجي در مورد بار شما چي بگم!!!!!بگم بار ضايعات هست مدارك توان ماليتو بزار تو كيفت بيا!!!!!
    بگم تناژ نميدونم-قيمت نميدونم-شرايط نميدونم-نحوه بارگيري نميدونم-نحوه پرداخت نميدونم و ...
    به نظرتون منطقيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    برادر من شما كه با تجربه هستين اين معامله ها رو اينجوري نميكنن مگه معامله زيرخاكي ميكنين كه اطلاعات فاش نشه!!ما از شما آدرس دقيق بارو نخواستيم كه برادر
    اين معاملات به اين صورت امكان پذيره كه فروشنده در اول مشخصات و قيمت و ... بارو به خريدار اعلام ميكنه بعد اگه خريدار بار مد نظرش باشه و به صرفه باشه نمايندش يا خودش حضوري برا مذاكره مياد و بعد از رويت مدارك و بار و استعلام مدارك و فروشنده از سفارت كشورش تو ايران و بعد از توافق طرفين توان ماليش از كنسولگري ايران تو كشور خريدار استعلام ميشه بعد هم ...
    هيچ فروشنده واقعي كا از بارش مطمئن باشه در اول كار فونت و چك و ... نميخواد
    شما بار قانوني ميفروشين و اگر بارتون درست باشه نيازي به پنهان كاري نيست.اگرم حرف مارو قبول ندارين اساتيد تو سايت حضور دارن نظر بدن.
    سود شما سود ماست به اميد موفقيت شما
    با سلام. شما کاش قبل از اینکه به رگبار ببندی متن اولیه و بعضی کامنت دوستان را می خوندید. بهرحال برای بار خارجی، احتمالا یه نماینده در ایران دارند که باید نماینده شون روال کار را انجام بدهند. روال کار ما اینطور هست خریدار درخواست کتبی خودشان برای خرید را می فرستند اگر خریدار شرکت هست در سربرگ و مهر شده و اگر شخص حقیقی هست با اطلاعات هویتی (اگر به نمایندگی از کسی یا ارگانی هست قید می شود) که بتوانیم استعلام شرکت و یا شخص درخواست کننده را بگیریم. زمانی که استعلام گرفته شده مورد تایید بود جزییات بار و پیش قرارداد فروش برای متقاضی ارسال می شود. اگر مورد پسندشون بود که برای رویت بار طبق شرط گفته شده هماهنگ می کنیم. چک ضرر و زیان هم من نمیگم چرا شما از همان اساتید سایت بپرسید.
    مگه فروشنده بیکاره به هر کسی که مدعی هست بدون اثبات شدن حرفش مشخصات بده. بارهای تناژ بالا با یک تن و پنچ تن خرید از بازار آهن فرق داره دوست عزیز. این قانون کلی بازار هست نه فقط ما که تا توان مالی خریدار تایید نشه جزییات بار فاش نمیشه.
    اساتید در سایت هم حتما علتش رو می دانند.
    پیروز باشید.
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    روال کار ما به این شکل است:
    1- خریدار درخواست کتبی خود را ارسال می کند. ( اشخاص حقیقی که به نمایندگی از شخص یا شرکتی درخواست دارند باید در درخواست خود قید نمایند تا بتوانیم استعلام بگیریم. / شرکت ها در سربرگ شرکت با امضای مقام تصمیم گیرنده در شرکت و مهر شده)
    2- اگر توان مالی متقاضی محرز نباشد ،مدارک دال بر تایید توان مالی درخواست می گردد. توان مالی خریدار باید به نحوی اثبات گردد (گاهی خریدار در بازار شناخته شده و نیازی به ارائه مدارک مالی ندارد و بدون گرفتن چک تضمین هم برای رویت بار هماهنگ می گردد گاهی اوقات هم خیر که باید توان مالی شان اثبات گردد و همچنین چک تضمین رویت بار گرفته می شود)
    3- پس از تایید استعلام، جزییات بار و پیش قرارداد فروش برای خریدار ارسال می گردد. در صورتی که بار مورد پسند خریدار بود هماهنگی لازم جهت رویت بار و مدارک آن طبق روال گفته شده انجام می گردد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)