ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 8 از 61 نخست ... 6789101858 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 601
    39
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir__amir [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام و عرض ادب

بنا به فرمایش اعضای محترم

جلسه امروز به بعد از ماه مبارک رمضان موکول خواهد شد

لطفاً برای پی گیری روز و ساعت جلسه همین تاپیک رو دنبال کنید

لیست به روز شده اعضای گروه :

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

اعضای محترم توجه بفرمایید این لیست موقتیه در صورت همکاری و شرکت در جلسات اعضای دائمی گروه مشخص خواهد شد

التماس دعا

یاحـــــق
    امیر جان من اهل سراوان هستم و سراوان جزو استان بلوچستان لطف کن اصلاحش کن
    ممنون میشم
    188
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط dehvar [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    امیر جان من اهل سراوان هستم و سراوان جزو استان بلوچستان لطف کن اصلاحش کن
    ممنون میشم
    چشم آقا dehvar حتماً اصلاحش میکنم

فقط یه سوال سیستان و بلوچستان مگه جفتشون اسم یه استان نیستن ؟
    من سیستان که نوشتم منظور همون سیستان و بلوچستانه فقط به صورت مخفف نوشتم
    ولی چشم حتماً تو لیست بعدی اصلاحش میکنم
    81
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام . منظورم اینه که حرف زدن و قرار گذاشتن فایده نداره چون قرار اول من وارد سایت شدم و براساس امار سایت فقط من بودم و کسی کانکت نبود پس لطفا تکلیف رو روشن کنید و در ضمن بنده از نظر عرضه و تولید محصولات کشاورزی غنی هستم وسراپا اماده ام اما دوست ندارم با وعده و وعید باشد چون فرصت ها از دست میره مثلا تا 15 روز دیگه فصل برداشت خرما شروع میشه و بعدش گردو و بعدش خیارگلخانه ای و سیب زمینی و.... که خارج از حوصله است. به هرحال اقای امیر شما مسولیت هماهنگی را برعهده دارید لطفا فکر دیگری کنید چون این قرارها فایده ندارند و کم کم گروه از بین میره . شماره تلفن خودتان را بدهید تا هماهنگ شویم . شاید بعضی از دوستان برای سرگرمی میایند . تکلیف را روشن کنید . ببخشید اگر صریح صحبت کردم . با تشکر . یاسین 09137628210
    353
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasin 2 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام . منظورم اینه که حرف زدن و قرار گذاشتن فایده نداره چون قرار اول من وارد سایت شدم و براساس امار سایت فقط من بودم و کسی کانکت نبود پس لطفا تکلیف رو روشن کنید و در ضمن بنده از نظر عرضه و تولید محصولات کشاورزی غنی هستم وسراپا اماده ام اما دوست ندارم با وعده و وعید باشد چون فرصت ها از دست میره مثلا تا 15 روز دیگه فصل برداشت خرما شروع میشه و بعدش گردو و بعدش خیارگلخانه ای و سیب زمینی و.... که خارج از حوصله است. به هرحال اقای امیر شما مسولیت هماهنگی را برعهده دارید لطفا فکر دیگری کنید چون این قرارها فایده ندارند و کم کم گروه از بین میره . شماره تلفن خودتان را بدهید تا هماهنگ شویم . شاید بعضی از دوستان برای سرگرمی میایند . تکلیف را روشن کنید . ببخشید اگر صریح صحبت کردم . با تشکر . یاسین 09137628210
    سلام جناب یاسین
    دوست عزیز من هم عرض کردم هدف همکاری جدی هست، ما هم میخواهیم افراد رو غربال گری کنیم کی واقعا" مرد عمل هست!!!!!
    فقط تماس گرفتن که نیست دوست عزیز.....
    چشششم خودم شخصا" با شما تماس خواهم گرفت که بیشتر باهم صحبت کنیم...
    در ضمن هدف سایت هم باید همین باشه که دوستان از اقصی نقاط کشور باهم در ارتباط باشند و یک تیم تشکیل بدند و افراد کلاهبردار رو هم شناسایی کنند که لطمه ای به سایت تاجر بانک نزنند.

جناب یاسین شما فقط همون محصولات مذکور رو کار میکنید؟!
    از کدوم شهر و استان هستید؟

باتشکر از نظر جنابعالی
    188
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasin 2 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام آقا یاسین عزیز
    آقا یاسین شما دیگه خودتون اهل فن هستید بهتر از بقیه میدونید که یه معامله با مذاکره شروع میشه
    (پس حرف و وعده جزئیات کاره و به تجارت گره خورده)

ولی ما نمیخواییم تو این گروه حرفای بدونه پشتوانه زده بشه و وعده های الکی داشته باشیم
    اعضای گروه در رابطه با وظایفشون بازخواست خواهند شد در همین راستا اعتبار کسب میکنن و اعتبار از دست میدن
    اگر کسی همکاری نکنه و وعده الکی بده مطمئناً عضویتش لغو خواهد شد ما نیاز به افرادی داریم که کارشون رو با انگیزه بالا به صورت جدی انجام میدن

اینکه فرصت داره از دست میره قبول دارم و به خاطره همین میخواستم جلسات رو زودتر تشکیل بدیم
    اما خوده شما یکی از افرادی بودید که به روز برگزاری جلسه انتقاد کردید و فرمودین شب های قدر وقت آزاد ندارید

ما بر اساس پیشنهاد شما و دیگر اعضا تصمیم گرفتیم جلسات رو بعد از ماه مبارک رمضان برگزار کنیم

در رابطه با صریح صحبت کردن شما هم ممنونم چون به نظرم تو کاره جدی باید رک و راست بود

آقا یاسین امشب باهاتون تماس خواهم گرفت

براتون آرزوی سلامتی و موفقیت دارم
    17
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ایده جالبیه اگر عملی شه
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید

اعلام آمادگی

من هم در خدمت شما هستم
    15
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    منم تمايل به همكاري با اين گروه رو دارم ، از خراسان جنوبي
    5
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    بنده رو هم جز لیست بیارید لطفا ... فرزاد از نهران
    353
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ایده جالبیه اگر عملی شه
    سلام جناب عرفان عزیز
    تشکر از نظر شما

به شرطی اینکه شما هم در جلسات شرکت کنید...
    ممنون میشم جنابعالی هم در گروهمون مشارکت داشته باشید.

با تشکر فراوان از شما
    پيامبر خدا (ص) فرمود: بـازرگان راستـگو روز قيامت در سايه حمايت خداست.
صفحه 8 از 61 نخست ... 6789101858 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)