ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14
    63
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad59 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام.منم قبلا این نوع پگ از شرکتها و تجار چینی خرید کردم ولی هیچ به درد نخور بود چون هیچ کدوم شرکتها یا دیگه فعال نبودن یا اونهایی که فعال بودن تغییر کاربری داده بودن
    سلام
    مشابه این گونه لیست ها داخل کشور هم وجود داره. مثلا لیست تمام کارخانجات مواد غذایی کشور . این افراد با ورود به سایت اطلاع رسانی شهرک های صنعتی ایران که شرکت ها در اون دسته بندی شده شرکت های مورد نظر رو لیست می کنند و به فروش می رسانند اما در این گونه لیست ها چند نوع ایراد وجود داره. اول اینکه اطلاعات این سایت بروز نیست . یعنی مثلا شرکتی که 10 سال پیش تو شهرک افتتاح شده و بعد یک سال تعطیل شده هنوز هم تواین سایت به عنوان شرکت فعال وجود داره. دوم اینکه اینا هیچ کدوم آدرس سایت اینترنتی ندارن و نهایت شماره تلفن دارن.
    حتی بنده موردی دیدم ک فردی از تو همین سایت کارخونه ها رو لیست کرده و 100 هزار تومان هم براش قیمت گذاشته!!!!!!! کاری که فقط چند ساعت زمان می بره.
    شاید لیست چینی که شما خرید کردید مشابه همین وطنی ها بوده.
    در مورد این 200 تا سایت همون طور که بالا هم گفتم می شد تا چند برابر هم افزایش داد که این کار رو نکردم چون تعداد سایت فعال که تونستم پیدا کنم در همین حد بود. البته آدرس ایمیل و تلفن تنها که فراوان بود. اما به شخصه تو فضای مجازی وجود سایت رو معتبر از ایمیل و فکس می دانم
    تو فضای مجازی که این 200 تا سایت فعال بودن اما تو فضای حقیقی رو نمی دونم و هر کس از هر کجا هر لیستی رو بخره همچین تضمینی براش وجود نداره.
    63
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysamt [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    قیمتتون خیلی بالاس من بیش از 2000 آدرس ایمیل شماره فکس شرکتهای عراقی رو به قیمت 20000 تومان می فروشم لیستی که تا حالا خودم با چندتاشون کار کردم و 2یا3 تا از اون رو به هرکس درخواست کرده رایگان دادم همه راضی بودن و تونستن به راحتی ارتباط برقرار کنن
    m_t137416@yahoo.com

الان خودم ارسال دارم:ارسال 2000 ایمیل به تجار عراقی و اماراتی 10000 تومان با ترجمه و طراحی مشتری پسند رایگان تضمینی
    m_t137416@yahoo.com
    دوست عزیز شما احتمالا این2000 آدرس ایمیل و فکس را به صورت یکجا از یک منبع بدست آورده اید. در صورتی که برای صحت فعالیت این 200 تا سایت وارد تک تک شون شدم تا ببینم فعال هستن و در چه زمینه فعالیت می کنند. درباره تعداد هم بالا توضیح دادم.
    با اینکه زبان بیشتر این سایت ها انگلیسی است اما نیازی به ترجمه پیام ارسالی نیست. چون اونها افغان هستن و به همین زبان فارسی خودمون هم بنویسید اگه بخوان بهتون جواب میدن(یکی دو مورد رو از روی کنجکاوی امتحان هم کردم).
    meysamt
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط kaka [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست عزیز شما احتمالا این2000 آدرس ایمیل و فکس را به صورت یکجا از یک منبع بدست آورده اید. در صورتی که برای صحت فعالیت این 200 تا سایت وارد تک تک شون شدم تا ببینم فعال هستن و در چه زمینه فعالیت می کنند. درباره تعداد هم بالا توضیح دادم.
    با اینکه زبان بیشتر این سایت ها انگلیسی است اما نیازی به ترجمه پیام ارسالی نیست. چون اونها افغان هستن و به همین زبان فارسی خودمون هم بنویسید اگه بخوان بهتون جواب میدن(یکی دو مورد رو از روی کنجکاوی امتحان هم کردم).
    درست
    این 2000 آدرس فقط از عراق است.بیش از 500 از افغانستان-300 امارات-1200 کشورها ی دیگر حوزه خلیج فارس و 3000 از ترکیه
    0
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    ������تاجران و مدیران محترم������

شرکت بازرگانی نصرالله زاده فعال در کشورهای اروپایی با سابقه ی چندین ساله.

حوزه ی فعالیت :
    واردات و صادرات انواع کالاها
    ترخیص کالا از گمرک بازرگان
    واردات تخصصی موز زیر قیمت بازار ایران و تحویل سریع یک فرصت ویژه برای شرکت های پخش میوه جات که به دنبال سود بیشتر و رقابت کمتر هستند.

راههای ارتباطی :
    شماره تلفن : 09142788013 - 09120127332
    ایدی تلگرام : [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)