ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14
    27
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    موفق باشی
    28
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام بر دوستان عزیز . من از اصفهان هستم .
    من مدت 6 سال سابقه در یک ارگان دولتی رو دارم . و هم اکنون مشغول به کار در این ارگان هستم . اما خوب همه دوستان تاجر میدونید که با حقوق کم نمیشه زندگی رو چرخوند. الان حدود 1 سال شدیدا دنبال یه کار میگردم که بتونم به عنوان شغل اولم جایگزینش کنم . وسرمایه گزاری کنم . یا با یک نفر مطمعن برای بار اول شریک شم . سرمایم حدودا 15 میلیون . میدونم کمه ولی خوب چاره ای ندارم . حالا از تمام دوستانی که تجربه ای در این زمینه دارن و میتونند کمکم کنند خواهشا راهنمایی کنند . . . پیش از پیش ممنون .
    تلفن تماس من : 09132251548
    121
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط a_magic2007 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام...
    من به کار تجارت بسیار علاقه مند هستم و میخواستم این کار رو با یک سرمایه ی خیلی کم شروع کنم به خاطر سن کم و تجربه ی کم.
    چنتا سایت خارچی نظر منو جلب کرده.
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    میخواستم اول اینکه نظرتون رو راجع به این کار بپرسم
    دوما اگه پیشنهاد بهتری دارین اعلام کنین وعاجزانه ازتون کمک میخوام.
    ساکن شهر تبریز هستم
    ممنون میشم نهایت همکاری رو باهام داشته باشین
    درود دوست گرامی
    می خوام یه مقدار از تجربیات خودم رو بازگو کنم
    من خودم تو زمینه تعمیرات محصولات صوتی و تصویری مشغولم اما با توجه به خصوصیاتم و روحیاتی که دارم آدمی هستم که دوست ندارم در یک کار محدود فعالیت کنم بلکه دوست دارم تو زمینه ای فعالیت داشته باشم که نامحدود باشه یعنی کاری که حتی بشه جهانیش کرد. (مثل تولیدات یا تجارت یا...)
    بنده حدود یکسال تو زمینه بازریابی فعالیت کردم
    در ابتدای کار رو زمینه ی صادرات مواد شوینده یه کارخونه کار کردم تو این راه دوستان تاجر بانکی زیادی بهم کمک کردند که همینجا صمیمانه از همشون سپاس گذاری میکنم و تو این زمینه به موفقیت های بزرگی هم دست یافتم
    البته در نهایت کار به خاطر یکسری مشکلاتی از سوی مدیرعامل کارخونه که هنوز هم برام هاله ای از ابهام هست با شکست رو به رو شدم موازی با این کار تا چند ماهی به فکر ساخت کارخونه بودم و به دنبال شریک گشتم، البته شرکایی هم پیدا کردم و دوستان تاجر بانکی هم اطلاعات خوبی به بنده دادند که بازهم ازشون صمیمانه سپاس گذارم اما تو کار شراکت هم موفق نشدم موازی با این کارها رو بازریابی محصولات کارخانجات دیگه هم فعالیت کردم که متاسفانه توی اون بازریابی ها هم با شکست رو به رو شدم البته گر چه از شکست هایی که خوردم ناراحت شدم اما هرگز پشیمون نیستم چون این شکست ها همشون گنجینه های بزرگی از تجربیات بود و هست
    در حال حاضر به این نتیجه رسیدم بهتره به دنبال کاری باشم که با سرمایه ی کم هم بتونم شروعش کنم ولی هر کاری که باشه باید بی نهایت باشه یعنی کاری نباشه که فقط محدود به یک منطقه خاصی باشه! کاری باشه که قابل گسترش باشه طوری که حتی در آیندها در طرح توسعه بشه رو زمینه جهانی کردنش مانور داد
    البته کار خوب به جز نامحدود بودنش باید ویژگی های دیگه هم داشته باشه، مثل قانونی و عامه پسند باشه، با سرمایه بسیار اندک خودم هم بتونم روش مانور بدم و...
    طبق راهنمایی هایی که از خیلی از افراد بزرگ شنیدم و حتی به تجربه هم بهش ایمان آوردم این بود که باید در کارت صادق باشی
    امیدوارم که موفق بشی دوست عزیز
    ویرایش توسط milad_bch : 27-01-2015 در ساعت 14:15
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_bch [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    درود دوست گرامی
    می خوام یه مقدار از تجربیات خودم رو بازگو کنم
    من خودم تو زمینه تعمیرات محصولات صوتی و تصویری مشغولم اما با توجه به خصوصیاتم و روحیاتی که دارم آدمی هستم که دوست ندارم در یک کار محدود فعالیت کنم بلکه دوست دارم تو زمینه ای فعالیت داشته باشم که نامحدود باشه یعنی کاری که حتی بشه جهانیش کرد. (مثل تولیدات یا تجارت یا...)
    بنده حدود یکسال تو زمینه بازریابی فعالیت کردم
    در ابتدای کار رو زمینه ی صادرات مواد شوینده یه کارخونه کار کردم تو این راه دوستان تاجر بانکی زیادی بهم کمک کردند که همینجا صمیمانه از همشون سپاس گذاری میکنم و تو این زمینه به موفقیت های بزرگی هم دست یافتم
    البته در نهایت کار به خاطر یکسری مشکلاتی از سوی مدیرعامل کارخونه که هنوز هم برام هاله ای از ابهام هست با شکست رو به رو شدم موازی با این کار تا چند ماهی به فکر ساخت کارخونه بودم و به دنبال شریک گشتم، البته شرکایی هم پیدا کردم و دوستان تاجر بانکی هم اطلاعات خوبی به بنده دادند که بازهم ازشون صمیمانه سپاس گذارم اما تو کار شراکت هم موفق نشدم موازی با این کارها رو بازریابی محصولات کارخانجات دیگه هم فعالیت کردم که متاسفانه توی اون بازریابی ها هم با شکست رو به رو شدم البته گر چه از شکست هایی که خوردم ناراحت شدم اما هرگز پشیمون نیستم چون این شکست ها همشون گنجینه های بزرگی از تجربیات بود و هست
    در حال حاضر به این نتیجه رسیدم بهتره به دنبال کاری باشم که با سرمایه ی کم هم بتونم شروعش کنم ولی هر کاری که باشه باید بی نهایت باشه یعنی کاری نباشه که فقط محدود به یک منطقه خاصی باشه! کاری باشه که قابل گسترش باشه طوری که حتی در آیندها در طرح توسعه بشه رو زمینه جهانی کردنش مانور داد
    البته کار خوب به جز نامحدود بودنش باید ویژگی های دیگه هم داشته باشه، مثل قانونی و عامه پسند باشه، با سرمایه بسیار اندک خودم هم بتونم روش مانور بدم و...
    طبق راهنمایی هایی که از خیلی از افراد بزرگ شنیدم و حتی به تجربه هم بهش ایمان آوردم این بود که باید در کارت صادق باشی
    امیدوارم که موفق بشی دوست عزیز [emoji2]
    با سلام
    فرمایشات شما کاملا متینه
    واقعا ایده خوب و متناسب با توان و شرایط پیدا کردن خیلی مهمه
    دوستان ایده ها رو بفرمایید

Sent from my LG-P715 using Tapatalk
صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)