ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 38
    111
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Thumbs up این چه وضعیه تو این فوروم ! کود اگارنیک نخایم کی رو باید ببینیم !

من چند بار گزارش تخلف رد کردم ... اینکه یکی راه بیفته تو فورومها هی پست تبلیغاتی بده چه معنی داره؟؟؟

هیچکس هم رسیدگی نمیکنه !!!؟؟!

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

>>>>> [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    191
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    خوب چی کار کنه بنده خدا این کرم ها هی زاد و ولد میکنن زیاد میشن بالاخره باید یک جوری ردشون کنه برن.
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    راست ميگه
    بابا خه تو تاپيك حمل و نقل كه ديگه تبليغ كرم رو نكنيد
    ميريم تو تاپيك سوخت تبليغ كرم هستش
    تو تاپيك مواد شوينده تبليغ كود هست
    عزيزان كسي بخواد كود بخره مياد ميبينه تبليغتونو لازم نيست تو هر تاپيكي اگهي بديد
    191
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    آقا یک گلریزون بگیرید همه محصولاتشون را بخریم بلکه دست بردارند.
    omidtomcat
    مهمان
    من یکبار یه آگهی برای تیغ دادم فقط هم 1 روز صفحه اول بود هنوز تماس دارم شما هم اگه محصولتون خوب باشه نیازی نیست هرروز بزنی به فوروم خودشون (مشتری ها) پیدات می کنند امروز کود-گازوییل فردا گازوییل - کود روز بعدش کود گازوییل کود بعدش گازوییل کود کود کلا همین 2 تا بیزینس
    20
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان عصبی و خشمگین سلام
    شما به بزرگواری خودتون ببخشید که کرم جا و مکان نمی شناسه. هرمطلبی مشخصه وقتی عنوان موضوع مربوط به کار شما نیست خب کسی تفنگ تو سرتون نذاشته بازش کنید و بخونیدش. بخدا منم اهل جواب دادن به سوالای مسخره ایرانسل رو ندارم در مورد جام جهانی اما وقتی خط ایرانسل رو انتخاب کردم با تبلیغات مسخره شم کنار اومدم. شما هم که این سایتو انتخاب کردی با خوب و بدش باید کنار بیای. البته با در نظر گرفتن اینکه خداروشکر تو این سایت کسی تبلیغ مسخره نمی ذاره.
    اسم سایتم انجمن بازرگانان هستش نه انجمن مشاغل خاص.
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    بله درست ميگيد شما
    اما تو تاپيك سوخت و بخش سوخت ديگه تبليغ كرم و كود رو نميكنن
    هرچيزي جايي داره
    هر موضوعي تاپيكي داره
    اعتراض ما به اينه كه دوستان تو تاپيك مواد غذايي و سوخت و ...... ميان تبليغ كود و كرم رو ميكنن
    278
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط binalood2 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    بله درست ميگيد شما
    هرچيزي جايي داره
    هر موضوعي تاپيكي داره
    اعتراض ما به اينه كه دوستان تو تاپيك مواد غذايي و سوخت و ...... ميان تبليغ كود و كرم رو ميكنن

بنده هم با نظر دوستان کاملا موافقم .
    دیروز یک بنده خدایی با نام کاربری فکر می کنم moodi برگشته یک تبلیغات کود ورمی رو در تمام تایپیک ها کپی و پیست کرده . ضررش برای اینه که اولا در بخش چین و کشور ها و سوالات نمی یاند تبلیغات کود بزراند
    دوما
    دوست گرامی Laleh

در حالت عادی در صفحه اصلی سایت 15 مطلب از انجمن های مختلف قابل مشاهده هست که ممکنه یکی مال انجمن چین باشه یکی مال عراق .
    اگر یک فردی بیاد در یکی از انجمن ها مثلا بخش سوالات در 20 تایپیک تبلیغات بازرگانی خودش رو قرار بده این 20 تایپیک میاد اول صفحه و ممکنه یک مطب مهمی که در اول سایت بوده از بین بره و به فراموشی سپرده بشه .
    مثلا دیروز یک تایپیکی بود با موضوع ( بیا تو تجربه ات رو بگو) یک تایپیک بسیار مفید بود که خیلی هم بازدید کننده داشت
    ولی
    جناب آقای moodi اومد تبلیغات کود ورمی خودش و در تمام تایپیک ها کپی پیست کرد و کلا انجمن رو ریخت به هم

من یک پیشنهاد دارم .
    اگر خوب بود دوستان حمایت کنند تا انجام بشه

در تمام فروم هایی که به این شکل هست یک فردی با نام کاربری پلیس سایت فعالیت میکنه
    این فرد قابلیت هایی داره یک کاربر عادی نداره مثلا حذف پست های دیگران . بن کردن حساب کاربری یک فرد که تخلف کرده

من به جناب ادمین پیشنهاد میکنم که یک فردی که از طرف شما قابل اطمینان هست رو برای این سمت قرار بدین که هم دیگر شاهد این قضایا نباشیم و هم فروم یک سروسامان بگیره و هم از مشغله شما کم میشه
    ویرایش توسط stable.rock90 : 16-06-2014 در ساعت 09:31
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    سلام دوستان
    این مشکل واقعا خود ما رو هم عصبی کرده. هر چی میگیم به جز بازار کالا و خدمات جای دیگری پست نزنید گوش نمیدن. الان جوری شده که من خودم هر وقت میام توی سایت کل وقتم رو باید بزارم مطالب غیر مرتبط رو پاک کنم. ولی فردا دوباره روز از نو روزی از نو.

الان البته داریم یه سری تغییرات میدیم که تا اخر هفته روی سایت اعمال میشه. به این شکل که کاربرای تازه وارد دیگه امکان ایجاد تاپیک رو به جز در بازار کالا و خدمات نخواهند داشت، تا زمانی که تعداد پست هاشون به سی برسه.

و همچنین با این پیشنهاد پلیس سایت موافقم. پیشنهاد خوبی بود. ولی یکی رو میخواد که هر روز حداقل چند بار به سایت سر بزنه.

در ضمن اقای شویچی این مشکلی که برات پیش اومده مقصرش خودتی. البته من از یه طرف خوشحالم که تاجر بانک داره واسه بچه ها مشتری پیدا میکنه اما از طرف دیگه شما باید پی یه چیزایی رو به تنت بمالی.
    نمیشه که هر کس یه تاپیک ایجاد کرد بعد خوشش نیومد بیاد بگه حذفش کن. اون وقت ما همش باید بشینیم حذف یا ویرایش کنیم. شما چند بار گفتی ما هم چند بار پست شما رو حذف کردیم.
    مطلبی که مینویسی مسئولیت داره برات.
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط binalood2 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    بله درست ميگيد شما
    هرچيزي جايي داره
    هر موضوعي تاپيكي داره
    این که خوبه. طرف اومده تو تالار پیشنهادات و انتقادات تبلیغ نمک کرده، یعنی میخوام سرمو بکوبم به دیوارررررررررر
صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)