ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 51

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    353
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladahz [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    بچه ها انگار شما تمام حرفهای منو نخوندید یا متوجه منظورم نشدین یا بد متوجه شدین؟!!؟؟ من اصلا قصد توهین بکسی نداشتم ولی قصد توهین ب همچین افرادی رو دارم و داشتم
    اقا من خلاصه حرفم این بود که ادمین باید با کلاهبرداران مقابله کنه تمامی تاپیکاشو پاک کنه و در صفحه اصلی موضوعی با افراد کلاهبرداران درست کنه تا همه ای افراد در همه ای موضوعات کلاهبرداران را معرفی کنند و البته موضوعی باافراد درستکار نیز بزارد و افرادی که دیگران با انها معامله کردند و درستکار بودند معرفی کنند
    دوست عزیز آقا میلاد حسین زاده
    خب وقتی شما میگین سرتون کلاه رفته پس چرا شکایت نمی کنید؟!
    پس مراجع قضایی و اداره آگاهی و پلیس فتا و وکیل برای چی هستن؟!!؟
    اگه 1000 ( هزار تومان ) هم سر شما و دوستان محترم کلاه گذاشته شده است پس معطل نکنید سریعا" برای همچین افرادی شکایت کنید تا مراجع قضایی پیگیری کند و این افراد رو انگشت نگاری کنند!
    البته ممنونم بخاطر اطلاعیه تون که همچین فردی رو معرفی کردین که مورد دار هست...

در ضمن شما می تونید با جناب سرهنگ حسین بارونی، رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر و همچنین با سردار حیدر عباس زاده فرماندهی نیروی انتظامی استان بوشهر ملاقات خصوصی داشته باشین از طریق 197 پلیس نظارت همگانی مردمی پرونده ی جنابعالی رو سریعا" پیگیری خواهند کرد.
    پيامبر خدا (ص) فرمود: بـازرگان راستـگو روز قيامت در سايه حمايت خداست.
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط antik_23 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست عزیز آقا میلاد حسین زاده
    خب وقتی شما میگین سرتون کلاه رفته پس چرا شکایت نمی کنید؟!
    پس مراجع قضایی و اداره آگاهی و پلیس فتا و وکیل برای چی هستن؟!!؟
    اگه 1000 ( هزار تومان ) هم سر شما و دوستان محترم کلاه گذاشته شده است پس معطل نکنید سریعا" برای همچین افرادی شکایت کنید تا مراجع قضایی پیگیری کند و این افراد رو انگشت نگاری کنند!
    البته ممنونم بخاطر اطلاعیه تون که همچین فردی رو معرفی کردین که مورد دار هست...

در ضمن شما می تونید با جناب سرهنگ حسین بارونی، رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر و همچنین با سردار حیدر عباس زاده فرماندهی نیروی انتظامی استان بوشهر ملاقات خصوصی داشته باشین از طریق 197 پلیس نظارت همگانی مردمی پرونده ی جنابعالی رو سریعا" پیگیری خواهند کرد.
    میشه یه شماره ای چیزی هم به من بدید مربوط به استان بوشهر یا آدرس کلانتری و این ها برای منم پولم مهم نیست مهم اینه این شخص آبروی منو جلوی شرکت طرف قراردادم برده بخدا اگر تو این معامله 1درصد سود کرده باشم فقط خواستم سریع تحویل طرفم بدم و موضوح حیثیتی بود من بوشهر 4شنبه با وکیل شرکتم اقای سیروس شهریاری جلسه دارم و ادامه مراحل رو به وکیلم می سپرم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)