ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    278
    کاربر فعال

کار با کارخانه جات چینی

سلام به همه دوستان
    من یک سالی هست در کار صادرات هستم. خودم هم بیش از 6 ساله در کار مواد غذایی و بهداشتی به صورت عمده فعالیت می کنم .ولی الان قصد دارم واردات چند قلم کالا رو برای ایران داشته باشم. اقلام مود نظرم مسواک و خودتراش هستند . که از واردات تا پخش در ایران قراره دست خودمون باشه
    با چند تا از شرکت های چینی وارد مذاکره شدیم و قرار شده برند خودمون رو بر روی محصولات بزنند تا برای ایران ثبت بشه .
    کارخونه چینی قرار شده شرایط پرداخت T/T vرو به صورت 30 درصد پیش و الباقی در زمان رویت B/L باشه .
    این کارخونه چند سالی هست که در ایران جنس می فروشه و همین الان هم یکی از برند هاش در حال فعالیته .
    در مورد فروشش که چون قبلا به صورت واسطه دوم شاید هم سوم خریدم می دونم که فروش داره . از قیمت های دریافتی هم اینکه درصد سود شاید کمی نسبت به کارهای دیگه کم باشه حدود 20 تا 30 درصد برای عمده فروش ها.ولی چون برند خودمون میشه کارم کمی راهت تره و می دونم که دیگه جنس کس دیگه رو نمی فروشم . حالا بماند که نیاز به بازار یابی خستگی ناپذیر هست و باید کار روش زیاد انجام بشه .
    سوال من اینجاست 1- اگر نکته ای از نظر شما باید برای بار اول رعایت بشه اون نکته چیه ؟
    2- آیا وارد کرد یک کانتینر برای بار اول عقلانیه ؟

3- آیا اشکالی برای کار ما وارده از ابتدا خرید تا انتها فروش در ایران ؟
    4- ممنون میشم اگر نکته های خودتون رو به این مطلب اضافه کنید .
    با تشکر
    شرکت پارس تجارت آسیا

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع