ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    یک دلیلی که باعث شد من راغب به سرمایه گذاری در زمینه رستوران بشم ( البته در حد فکر و سنجیدن کار ) این بود که ریسک این کار به نظرم پایین باشه البته این در صورتیه که جا بیفتی. و این که چون رفت و آمد بسیار زیادی در یک منطقه کوچک در تمام مدت سال اتفاق میفته این کار رو سود آور نشون میده . البته رقابت کردن با ابر رستورانهای دوبی خودش مستلزم به سرمایه گذاری زیادی هست. نظر دوستان چیه؟
    359
    کاربر فعال
    مواردی که بنده برای سرمایه گذاری پیشنهاد میدم با توجه به تجربه ای که در این امور دارم
    و همچنین زمینه هایی هستندکه ما در حال حاضر مشغول بفعالیت هستیم .

واردات خودرو سبک و سنگین
    واردات لوازم و قطعات یدکی خودروهای سبک و سنگین
    موتور خودرو نو و کارکرده
    باطری و لاستیک خودرو
    دارو و تجهیزات پزشکی از امریکا به امارات و ایران
    لوازم ارایشی و بهداشتی و عطریات از امریکا به امارات و ایران
    موبایل و تبلت و لوازم جانبی اونها
    اخذ نمایندگی کالاهای وارداتی
    راه اندازی شرکت های پخش جهت توزیع مستقیم کالاهای وارداتی
    توریسم درمانی
    و ...
    74
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام دوست عزیز اقای کیارش.هر سوالی در مورد کار داشته باشی در امارات بنده درخدمتم.
    09179705525 حسینی
    191
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    رستوران تو همه ی دنیا ایده خوبیه . شما باید روی اجرا کار کنی که البته کار سختیه. و رستوران هم ریسک های خودش را داره. پینهاد میکنم یک لیستی از اتفاقاتی که ممکنه بیفته و پروژه رستوران به سود دهی و بازگشت سرمایه منجر نشه در بیارید. بعد روی اونها تمرکز کنید.

مثلا رقابت شدید برندهای موجود
    عدم دسترسی به سرآشپز خوب
    جذب سرآشپز (به فرض اینکه یکی پیدا بشه) توسط رستوران های دیگه
    رکود اقتصادی (یادم توی رکود چند سال پیش خیلی ها برگشتن به کشور های خودشون و نسبت تعداد رستوران به افراد خیلی بالا رفت)
    و ...

یک سوال هم از دوستان سرمایه گزار و سرمایه پذیر داشتم. شما چطور این نوع شراکت را امن و مطمئن میکنید ؟ این بحثی هست که همیشه بوده , دوست دارم بدونم آیا شما راه حلی پیدا کردید برای این قضیه ؟ ما را در در جریان بگزارید.

موفق باشید
    در پناه خدا
    27
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    من یکی از دوستان تو مالزی رستوران داره میگه کارگر پیدا کردن سخته و عموما کار نمیکنن شاید امارات فرق داشته باشه
    45
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر فعال

رستوران معلق (طرح توریستی)-فرصت سرمایه گذاری ایده آل

قابل توجه مراکز تفریحی،گردشگری،توریستی،سر مایه گذاران،هتل هاو رستورانهای بزرگ ،انبوه سازان و پیمانکاران و...
    رستوران معلق بهمراه بامجی، محصولی بکر و توریستی برای کسب درآمد بالا و ایجاد مکانی خاطره انگیز برای گردشگران می باشد.
    شرکت دانش بنیان پاسارگاد با در دست داشتن فناوری ساخت رستوران معلق، به عنوان دومین سازنده در جهان، با بهره گیری از توانمندی مهندسان ایرانی ، این محصول را با کیفیتی بسیار بالاتر از مدل های خارجی به شما عرضه می دارد.
    رستوران معلق منبع درآمد خوبی برای سرمایه داران علاقه مند به رستوران داری و تحولی شگفت برای جذب توریست داخلی و خارجی برای هتل ها و مجموعه های توریستی و تفریحی می باشد.
    مجهز به مدرن ترین وسایل هواساز و قادر به فعال بودن در سرد ترین و گرم ترین روزهای سال می باشد.
    قیمت سازه رستوران معلق با همه ی تجهیزاتش + پایه بلند کننده رستوران معلق + بامجی جاپینگ+10 سال ضمانت و خدمات از طرف شرکت پاسارگاد یک میلیارد و دویست میلیون تومان است.
    رستوران معلق را می توان توسط 3 روش (سازه طراحی شده -جرٍقیل-تاور کرین) بلند کرد.قابل ذکر است که سازه طراحی شده از جنس تاور مطمئن تر و اقتصادی تر از جرثقیل است و هزینه پایین و سودآوری بیشتر و مقاومت و ضریب اطمینان بالایی دارد.
    هزینه ساخت،حمل و نقل و اجرا سازه بلند کننده و سازه رستوران معلق و هزینه حمل و نقل و آموزش کارکنان و... یک میلیارد الی یک میلیارد و دویست میلیون تومان است.رستوران معلق فقط در راستای عمود بالا و پایین می رود.و حرکت جانبی ندارد.دو نوع رستوران معلق جلسه ای و لژدار وجود دارد. رستوران طراحی شده 35 نفر ظرفیت دارد.
    رستوران معلق با درآمد ماهیانه 150 میلیون تومان به بالا به داشتن حتی هیچ گونه تجهیزات پخت غذا و نهایت امنیت و استانداردهای مهندسی و داشتن حداقل پرسنل می تواند تحولی در جذب گردشگران داخلی و خارجی به وجود آورد.
    برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
    09148365519
    42
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام دوست عزیز چقد سرمایه دارید . من برای رستوران اشنا دارم 09362009179 . البته میتونم در زمینه واردات مکاشین خارجی هم با شما همکاری کنم که سود عالی داره
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    درود بر همه عزیزان

دوستان در زمینه خرید ملک و یا امتیاز چه در مناطق فری هولد که خریدار ۱۰۰٪ صاحب ملک میشود و چه در زمینه سرمایه گذاری ... ما در خدمتتان هستیم.
    ضمنا فرصت خوبی هست چون زمان زیادی تا اکسپو ۲۰۲۰ باقی نمانده است.
    برای اقامت و ثبت شرکت در عمان هم اماده همکاری با هموطنان هستیم.
    پیروز و پاینده باشید.

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    14
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام
    اگر بخواهید در کشور عمان رستوران داشته باشید میتوانم کمکتان کنم که هم اقامت و رستوران با امکانت
صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)