ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان عزیز
    من اطلاعات زیادی در مورد صادرات و تجارت ندارم ولی در عوض حاضرم سرمایه گذاری کنم در هر موردی که سود و اصل پول تضمین شده باشه . حال اگر افغانستان باشه و یا امارات.
    بازار افغانستان به نظرم بازار جذابی هست برای ما ایرانیها و یک بازار بکر هست که هنوز به مرحله شکوفایی نرسیده البته امنیت تجاری نباید داشته باشه
    اما بازار دوبی فرق میکند صدرصد یک بازار دلال هست که جنس از منطقه آ به منطقه ب انتقال می یابد . من به لحاظ داشتن لنج باری در قدیم تونستم چندبار به اونجا برم و از نزدیک شاهد رونق بازارهاش بودم به شدت مستعد سرمایه گذاری هست البته باید فوت و فن تجارت رو باید فوت آب باشی. و خوبی دیگه دوبی اینه که زبان فارسی استفاده میشه . سه چهار سال پیش که من تردد میکردم وضعیت خوب بود الان رو نمیدونم دوستان اگه جدیدا رفتن میتونن مطلب رو تکمیل کنند.
    45
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر فعال

رستوران معلق (طرح توریستی)-فرصت سرمایه گذاری ایده آل

قابل توجه مراکز تفریحی،گردشگری،توریستی،سر مایه گذاران،هتل هاو رستورانهای بزرگ ،انبوه سازان و پیمانکاران و...
    رستوران معلق بهمراه بامجی، محصولی بکر و توریستی برای کسب درآمد بالا و ایجاد مکانی خاطره انگیز برای گردشگران می باشد.
    شرکت دانش بنیان پاسارگاد با در دست داشتن فناوری ساخت رستوران معلق، به عنوان دومین سازنده در جهان، با بهره گیری از توانمندی مهندسان ایرانی ، این محصول را با کیفیتی بسیار بالاتر از مدل های خارجی به شما عرضه می دارد.
    رستوران معلق منبع درآمد خوبی برای سرمایه داران علاقه مند به رستوران داری و تحولی شگفت برای جذب توریست داخلی و خارجی برای هتل ها و مجموعه های توریستی و تفریحی می باشد.
    مجهز به مدرن ترین وسایل هواساز و قادر به فعال بودن در سرد ترین و گرم ترین روزهای سال می باشد.
    قیمت سازه رستوران معلق با همه ی تجهیزاتش + پایه بلند کننده رستوران معلق + بامجی جاپینگ+10 سال ضمانت و خدمات از طرف شرکت پاسارگاد یک میلیارد و دویست میلیون تومان است.
    رستوران معلق را می توان توسط 3 روش (سازه طراحی شده -جرٍقیل-تاور کرین) بلند کرد.قابل ذکر است که سازه طراحی شده از جنس تاور مطمئن تر و اقتصادی تر از جرثقیل است و هزینه پایین و سودآوری بیشتر و مقاومت و ضریب اطمینان بالایی دارد.
    هزینه ساخت،حمل و نقل و اجرا سازه بلند کننده و سازه رستوران معلق و هزینه حمل و نقل و آموزش کارکنان و... یک میلیارد الی یک میلیارد و دویست میلیون تومان است.رستوران معلق فقط در راستای عمود بالا و پایین می رود.و حرکت جانبی ندارد.دو نوع رستوران معلق جلسه ای و لژدار وجود دارد. رستوران طراحی شده 35 نفر ظرفیت دارد.
    رستوران معلق با درآمد ماهیانه 150 میلیون تومان به بالا به داشتن حتی هیچ گونه تجهیزات پخت غذا و نهایت امنیت و استانداردهای مهندسی و داشتن حداقل پرسنل می تواند تحولی در جذب گردشگران داخلی و خارجی به وجود آورد.
    برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
    09148365519

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)