ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام خدمت تجار و بازرگانان محترم فروش آرد براى صادرات به عراق و افغانستان با هر تناژى كه مشترى بخواهد با در 15/18/23/27/30/32/35درصد
    تأكيد مينمايم فقط براى صادرات چون كه گندم از خارج از كشور عبور موقت وارد ايران ميشود و بايد هينطور هم خارج شود تحويل تا نقطه صفر مرزى قرارداد با بزرگترين كارخانه خاورميانه در ايران انجام ميشود بدون واسطه و عقد قرارداد با مدير عامل انجام ميشود. با تشكر حكاشى
    Hakashii@yahoo.com ايميل
    09167888859 موبايل ايران
    00447700318404 تلفن لندن
    14
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام با توجه به تجربیات من ساخت و ساز و مصالح ساختمانی در ترکمنستان بازار خوبی داره اگر تصمیم گرفتید در چه زمینه ای کار کنید من تو حمل کالا و بازاریابی میتونم کمکتون کنم بخصوص حمل اون چون در شرکت حمل و نقل فورواردر روسی هستم. موفق باشید
    31
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام خانوم غزنوی اگه در زمینه صادرات نئوپان و ام دی اف خام و روکش شده و لوله های پلی اتیلن برای آبیاری میتونید بازاریابی در ترکمنستان انجام بدید ممنون میشم که با بندهخ تماس بگیرید 09112769126 مقدم در ضمن بنده ساکن گنبد کاووس هستم
    نقل قول نوشته اصلی توسط سارا.غزنوی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام با توجه به تجربیات من ساخت و ساز و مصالح ساختمانی در ترکمنستان بازار خوبی داره اگر تصمیم گرفتید در چه زمینه ای کار کنید من تو حمل کالا و بازاریابی میتونم کمکتون کنم بخصوص حمل اون چون در شرکت حمل و نقل فورواردر روسی هستم. موفق باشید
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام و احترام
    با مطالعه موضوع وارد این گفتگو شدم ولی سنخیتی بین موضوع و مطالب وجود ندارد، دوستان اگه مرحمت بفرمایند مطالب مرتبط بنویسن که ما تازه واردها هم از شما بزرگان مطالبی یاد بگیریم ممنون میشم
    اینجوری که متوجه شدم برای تبلیغات کالاها میتونین از سایت های خارجی و داخلی برای آگهی دادن مثل [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] و [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] استفاده کرد، اینجا بیشتر به بررسی اطلاعات پرداخت.
    با سپاس فراوان
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط سارا.غزنوی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام وقت بخیر
    من در زمینه صادرات سنگ ساختمانی به ترکمنستان اماده همکاری هستم
    شماره تلگرام من
    9364969112

Sent from my LG-P715 using Tapatalk
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام تولید کننده ی کرپی و لوازم زیرشاسی خودروهای سنگین از قبیل ولوو،اسکانیا،مرسدس بنز،فیات،مان و ........هستیم.بدنبال صادرات محصولات در کشورهای همسایه هستیم.اگر کسی در این زمینه توانایی بازاریابی دارد تماس بگیرد09355211827.andakhshideh@yahoo.com
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام تولید کننده ی کرپی و لوازم زیرشاسی خودروهای سنگین از قبیل ولوو،اسکانیا،مرسدس بنز،فیات،مان و ........هستیم.بدنبال صادرات محصولات در کشورهای همسایه هستیم.اگر کسی در این زمینه توانایی بازاریابی دارد تماس بگیرد09355211827.andakhshideh@yahoo.com
    11
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام دوستان من یک گروه رابط قوی و بازاریاب خوب در تاجیکستان دارم و دارم راجع به خشکبار باهاش همکاری می کنم .
    اگه تحقیق بازار ترکمنستان رو در مورد کالای خودتون می خواهید من در خدمتم.
    انواع واردات هم از تاجیکستان انجام می گردد
    مهدوی
    09108590337 برای ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با عرض سلام و خسته نباشید

شرکت ما با عنوان Tak Toy در تهران واحد تولیدی اسباب بازی می باشد و هم اکنون محصولات ما به ترکیه و اروپا صادر می شود به همین دلیل دارای استاندارد های لازم جهت صادرات به اقصا نقاط جهان را داراست. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت می توانید به سایت ما با آدرس ذیل مراجعه کرده و نمونه محصولات ما را مشاهده نمایید.

هم اکنون شرکت Tak Toy قصد دارد وارد بازار کشورهای قفقاز شود از طرفی چون شرایط خاصی در این مارکت ها حاکم می باشد نیازمند مشاوره و افراد متخصص در این موضوع هستیم که می توانیم با این عزیزان همکاری لازم برای پیشبرد منافع دو طرف انجام دهیم. بدین منظور از شما خواهشمندیم در صورت تمایل به همکاری تنها با راه های ارتباطی زیر با قسمت صادرات مجموعه تماس حاصل فرمایید.

Site:[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    Email:nejabati.aidin@gmail.com
    GSM:0936 979 24 77
    Tel: 021-7791 60 61

صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)