ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 6 از 8 نخست ... 45678 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 78
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط benyaminkocholo [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    دفاتر ما در دبی و بوشهر آماده خدمات رسانی به تجار محترم در زمینه دریافت و ترخیص بار از گمرک دبی و حمل دریایی با لنج و کشتی به ایران و ترخیص به صورت ته لنجی و تجاری از بنادر بوشهر و گناوه وحمل تا درب انبار مشتریان هست.لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره 093363000880 در واتساپ و تلگرام یا 09178778272 به صورت تماس تلفنی ارتباط برقرار نمائید
    09336300880
    09178778272
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    دفاتر ما در دبی و بوشهر آماده خدمات رسانی به تجار محترم در زمینه دریافت و ترخیص بار از گمرک دبی و حمل دریایی با لنج و کشتی به ایران و ترخیص به صورت ته لنجی و تجاری از بنادر بوشهر و گناوه وحمل تا درب انبار مشتریان هست.لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۳۶۳۰۰۸۸۰ در واتساپ و تلگرام یا ۰۹۱۷۸۷۷۸۲۷۲ به صورت تماس تلفنی ارتباط برقرار نمائید
    ویرایش توسط benyaminkocholo : 11-10-2018 در ساعت 15:54
    0
    azr
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    از دوستان محترم کسی با شخصی محترم و درست از لحاظ کاری جهت ارسال بار از دبی به تهران کار کرده در اینجا؟ بنده دوستی دارم که می خواد برام سوقاتی عطر بفرسته چون قیمتش خیلی مناسب تره اون ور. اما متوجه شدم که با پست نمیشه و به دنبال کسی هستیم که انجام بدن برامون اینکار رو.
    متاسفانه همینطور که خیلی از دوستان فرمودن، اعتماد کردن خیلی سخته. آیا از دوستان کسی می تونه بهم شخص درستی رو از لحاظ کاری معرفی کنه؟
    با سپاس
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام شخص یا گروه خاصی ندار باید بتونی بدون واسطه کار کنی در نتیجه هم سود بیشتری داری وهم با یه شخص سرو کار داری بنده احمدی هستم از استان بوشهر بندر بوالخیر ما خودمون کارمون همینه بدون واسطه جون خودمون لنج داریم وبه دلیل اشنا بودن با منطقه کاری خودمون راه وروش کاری را بلدیم هر باری باشه در خدمتیم حتی میتونی تشریف بیاری استان وکارو از نزدیک ببینی در خدمتم کارم اوردن بار از دبی میباشد ۰۹۲۲۳۹۲۵۱۱۶
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    حمل بار شما از دبی به ایران در هر حجم و تناژ ( خورده و عمده)
    در کمترین زمان ممکن و کاملا قانونی از طریق گمرکات رسمی جمهوری اسلامی ایران
    در استان بوشهر
    با کمترین هزینه (به وسیله لنج های باری
    )
    .
    شماره تماس :
    09177725472

0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اتوبار شرق | حمل و نقل اثاثیه منزل | حمل و نقل اثاثیه منزل در شرق تهران
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] ارائه کننده انواع خدمات حمل و نقل اثاثیه منزل ، حمل و نقل اثاثیه منزل در شرق تهران، اتوبار شرق با کادری مجرب و کارآزموده آماده ارائه خدمات می باشد
    با ما تماس بگیرید
    ۰۲۱-۷۷۰۰۵۳۰۰
    ۰۲۱-۷۷۳۰۹۸۸۵
    ۰۲۱-۷۷۰۰۳۶۸۷
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    درود.روزتون بخیر.بنده محمدنژاد هستم و نیاز به ترخیصکار جهت ترخیص از دبی و تحویل بار فندک در تهران را دارم.از آنجایی که مستحضر هستید بار فندک در گروه 4 قرار گرفته و ثبت سفارش نمیشود.ولی ورود آن به کشور ممنوع نیست. بار ما از شرکتی در ترکیه است.آیا میتوانید بار ما معادل 30 کارتن را ترخیص کنید و در تهران یا شمال تحویل دهید ؟ هزینه ی ترخیص و تحویل در تهران ( الویت تحویل در شمال ) چقدر است ؟ امنیت بار را چطور تضمین میکنید ؟ مدت زمان تحویل و هر آنچه که نیاز به دانستن داریم را لطفا بفرمایید. بابت وقتی که میذارید کمال تشکر را دارم.
    0
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام با لنج ماشین هم میتوان وارد کرد ؟

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستانی که اطلاع دارن لطفا پاسخ بدن هزینه هر کیلو یا متر مکعبی چقدر در میاد من کارم قطعات کامپوتر ته لنجی
    09351243566. تو واتساپ پیام بدید ممنوت
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید

حمل بار از دبی به تهران

سلام
    دفاتر ما در دبی و بوشهر آماده خدمات رسانی به تجار محترم (ارسال بار از سراسر دنیا به آدرس دفتر ما دبی) در زمینه دریافت و ترخیص بار از گمرک دبی و حمل دریایی با لنج و کشتی به ایران و ترخیص به صورت ته لنجی و تجاری از بنادر بوشهر و گناوه وحمل تا درب انبار مشتریان هست.لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۳۶۳۰۰۸۸۰ در واتساپ و تلگرام یا ۰۹۱۷۸۷۷۸۲۷۲ به صورت تماس تلفنی ارتباط برقرار نمائید
صفحه 6 از 8 نخست ... 45678 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع