ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 8 نخست ... 34567 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 78
    0
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman58 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    لطف میکنید بگید هزینه چقدر میشه؟
    میشه لطفا شماره تماستان را برام بگذارید؟
    0
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ems67 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    منم دنبال کسی هستم که انجام بده
    یعنی در دبی تحویل بگیره و با لنج بیاره و تهران تحویل بده
    مدت زمان دریافت و تحویل در تهران چقدره؟
    دوستانی که میتونن این کار را انجام بدن پی ام بدن
    سلام روزبه هستم
    تماس با منبا شماره 09197368026
    هرنوع بارتون را با نازلترین قیمت و کوتاه ترین زمان در هر نقطه از کشور و بصورت تضمینی تحویل میدیم
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید

حمل کالای شما از دبی تا تهران

هر کسی هرباری در دبی داره کافیه ادرس بارش رو به ما بده..نیروی ما میره و بارش رو تحویل میگیره و رسید میده..با اولین لنج ارسال و در بوشهر ترخیص میکنیم بدون اینکه کارتون بار باز بشه.
    بهتر این هست که صاحب کالا در بوشهر باشه و بار رو تحویل بگیره..این پیشنهاد ماست. چرا؟ علت اینه که در مرحله دوم یعنی حمل بار از بوشهر به تهران به صورت تضمینی ما از حامل کالا یک چک تضمینی به مبلغ کل ارزش بار میگیریم و به صاحب کالا تحویل میدیم. حمل کننده بار رو در تهران تخلیه و چک خودش رو تحویل میگیره.بدون هیچ مشکلی.
    دوستان از قیمت پرسیدن! اما مهمتر این هست که شما کالا رو سالم و تضمینی در مقصد دریافت کنید. کالاهایی که گمرکی نداره و ورودش مجاز نیست که وضعیتش معلومه..کالاهای دیگه هم که تعرفه گمرکی بالایی داره مثلا 20 درصد بهترین راه وارد کردن از این مسیر هست و کاملا به صرفه(چون گمرکی بار رو صاحب لنج یه جورایی حل میکنه)..فقط باید مواظب باشید که کسانی بار رو براتون بیارن که خودشون مورد اعتماد باشن و دست به جنس شما نزنن که بزرگترین مصیبت همینه. بنده خودم کشیدم از دست لنجی هایی که کارتون بارمون رو چندین سال پیش باز کرده و بار و برده بودن..احترام همه دوستان و هم وطنان واجب..اما من تو این کار فهمیدم که باید فقط با لنج داران اهل سنت بوشهر کار کنم که یک ذره به جنس دست نمیزنن.. همین الان هم که جنس از چین برای شرکت ها وارد میکنم از کارگر دبی گرفته تا صاحب لنج و ترخیص کار گمرک همه از اهل سنت ایران هستن.

یه پیشنهاد هم برای دوستانی که از چین جنس وارد میکنن..اصلا با دی اچ ال نفرستید ایران چون گمرک فرودگاه امام جدیدا هزینه های اضافی زیادی میگیره..با پست بفرستید دبی چون هزینه ترخیص نداره و با لنج بفرستید و در جنوب تحویل بگیرید.
    در خدمت همه دوستان.امیری 09170865711
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با بهره گیری از روش های مطمعن دریایی و تجربه کار با لنج ها و کشتی های گوناگون و معتبر ، و تکیه بر تجربه طولانی خود در واردات کالا ، هر نوع کالای شما را در کمترین زمان ممکن از چین و دبی به ایران انتقال میدهد. ضمنا ما کل وجه و کالای شما را برایتان ضمانت کرده و در صورت بروز هر نوع مشکلی شخصا جوابگو خواهیم بود و در نهایت هیچ سرمایه ای از شما به خطر نخواهد افتاد. تجربه و تضمین از ما ، اطمینان از شما
    قیمت : توافقی
    09173789952
    علیرضا از بوشهر
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    دوستانی که امکان ارایه ادرس دبی برای ارسال بار از امریکا و اروپا را دارن البته برای بارهای کوچک ....و بعد از اون بتونن از طریق ته لنجی تو ایران تحویل بدن ...لطفا اعلام کنن
    ممنون
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    بنده از بوشهر هستم
    من خودم لنج دار هستم و الان در بندر دلوار مشغول حمل و نقل كالا از دوبي به بوشهر هستيم
    امكان همكاري با شما رو دارم
    لطفا در تلگرام به من پيغام بديد
    ٠٩١٧٢٦٨٩٨٣٨
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط satsal95 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام من دنبال لنج دار مطمپنم می خوام مکمل رو شرکتی بفرسته از مثلا امریکا به دبی و اون برام بدون گمرک بفرسته تضمینی درب منزل لطفا کمکم کنین استفادم شخصیه
    سلام
    لطفا در تلگرام با من در ارتباط باشيد
    من بوشهر هستم
    و يه لنج كوچيك داريم كه ميتونم برات بيارم
    ٠٩١٧٢٦٨٩٨٣٨
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان. من بارتون را در دبي تحويل ميگيرم و در تهران يا هر شهري درب انبار تحويل ميدهم.
    براي اطلاع تماس بگيريد.
    ٠٩٣٥٥٣٦٢٥٢٨

Sent from my iPhone using Tapatalk
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    واردات کالا از دبی به ایران ، در کمترین زمان ، تضمینی و با قیمت مناسب 09177725472
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    دفاتر ما در دبی و بوشهر آماده خدمات رسانی به تجار محترم در زمینه دریافت و ترخیص بار از گمرک دبی و حمل دریایی با لنج و کشتی به ایران و ترخیص به صورت ته لنجی و تجاری از بنادر بوشهر و گناوه وحمل تا درب انبار مشتریان هست.لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره 093363000880 در واتساپ و تلگرام یا 09178778272 به صورت تماس تلفنی ارتباط برقرار نمائید
صفحه 5 از 8 نخست ... 34567 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع