ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 15 از 17 نخست ... 51314151617 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 161
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ترنم [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام جناب اقای بهزاد سپاسگزارم از اطلاعات خوبتون فقط یه راهنمایی میخواستم میتونید لیستی از بازرگانان که در افغانستان فعالیت دارن رو تو سایت بزارین ممنون میشم
    برو سفارت افغانستان در خیابان بهشتی خیابان پاکستان.اونجا هر تاجری بخوای میتونی حضوری ببینی
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام وقت بخیر . من میخواستم بدونم یک کالای دیجیتال مثل یک نوع موس خاص از چین استعلام بگیرم ببینم قیمتش چنده یا اینکه اصلا هست تو بازار یا نه دقیقا باید چکار کنم ؟
    با تشکر فراوان
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamafza [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام و خدا قوت
    در تایید حرف شما من تجربه خودم رو میگم
    من معلم هنرستانم.رشته برق الکتروتکنیک.خیلی چیزا درس دادم و درس میدم.سالها قبل "برق ساختمان درجه یک" را برای اولین بار درس دادم.سال 81 یا 82 بود.این رشته برای اولین بار به هنرستانها معرفی شده بود.استاندارد اموزشی درباره نصب و راه اندازی سیستمهای دزدگیر و اعلام حریق و دربازکنهای برقی و .....هیچکس اطلاعات نداشت.یک دوره کوتاه برای مدرسین این رشته گذاشتن و از مهر همون سال تدریس این رشته تو هنرستانها شروع شد.سالها تدریس و بستن مدار و مطالعه کاری کرد که بسیاری از ما مدرسین این رشته در سطح تاپ اول منظقه و حتی کشور باشیم.چون واقعا تو این زمینه ها خیلی اظلاعات نبود.من تو همیون سالها جزوه اموزش نصب دزدگیر رو بصورت پی دی اف تو اینترنت گداشتم.خیلی از همکارانم تعجب کردن از کارم چون میگفتن شما با این اطلاعات پول درمیاری چرا این اطلاعات رو میزاری برای خودت رقیب درست کنی.ناگفنه نماند من در کنار تدریس به کار نصب دزدگیر اماکن و دربازکنهای برقی هم مشغول بودم.اما من گفتم تو عصر اینترنت اگر چیزی رو میدونی باید داد یزنی باید اطلاعاتت رو رو کنی.کم کم مقاله من تو اینترنت و تو گوگل رنک پیدا کرد و چون زیر همه برگه ها اسم و مشخصات و شماره تلفن من بود هر روز گوشیم چند بار زنگ میخورد.خیلی ها تشکر میکردند بعضی ها راهنمایی میخواستن و بعضی وقتها پروژه پیشنهاد میشد.شاید دو سه هفته از این کار من نگذشته بود که یک پروژه چند میلیونی پیشنهاد شد و کار رو هم انجام دادیم و پول خوبی هم گرفتیم.مطمعنم اگر من اون مقاله رو نمیذاشتم یکی دیگه اینکار رو میکرد و فوقش شش ماه تا یکسال دیگه اطلاعات این کار تو اینترنت میومد.من مطمعنم اگر اون پروزه و چند تا پروزه بزرگی که بعد از اون گرفتم تنها دلیلش این بود که اون مقاله منو معروف کرد.و معتقدم اگر چیزی رو میدونی باید داد بزنی و بگی و اگر نگی یکی دیگه اینکار رو میکنه و این فرصت ازت گرفته میشه.
    منم نقشه کش ساختمان هستم.چند سال پیش توی یه شرکتی که کار میکردم وقتی دانشجوهای ناوارد میاومدن پیشم من تمام زیر و بم کار رو به اونها یاد میدادم.حتی شماره موبایم در بین دانشجو ها پخش شده بود و همه بهم زنگ میزدند و من کامل راهنمایی میکردم .آرام آرام از همه جا بهم کارهای پروژه ای پیشنهاد شد و من پاداش کارم رو میگرفتم.ممنون
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ansarweb [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    این سوال منم هست؟
    من میخوام صادرات انار داشته باشم چون محصول اصلی منطقه ماست
    اما خب نمیتونم درست و حسابی تجزیه و تحلیل کنم
    واقعیتش از کار کارگری توی شرکتای خصوصی و حقوق بخور نمیر خسته شدم
    شاکر هستم اما قانع نیستم
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    دوست من اگه با بسته بندی آشنایی داری در همین ایران انار خوب فله ای کیلویی 12000 تومان و بسته بندی کیلویی 20000 تومان فروش میره
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط binalood2 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    مهمترين چيز پيدا كردن مشتري هستش واسه صادرات
    كيك و كلوچه براي افغانستان كه نميتونيد كار كنيد
    چون 3_4تا شركت فوق قدر دارن كار ميكنن و قبضه كردن
    اما بقيه موارد چرا
    مثلن من الان نزديك 2ساله با ماكاراني زر نگين دامر كار ميكنم كه قزوينه و روي جنسشون دارم كار ميكنم مشهد ماكاراني داره زياد هم داره اما زر نگين هم بد نيست
    شما اول مشتري پيدا كن
    بعدش به سرمايه ميرسي
    سركايه هم شما از حداقل 1كانتينر رب كيك و كلوچه يا هر جنسي حساب كن
    ببخشید استاد در افغانستان کدان مدل یا برند کیک و کلوچه بیشتر خریدار داره
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    کسی میتونه کمک کنه ؟؟؟
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrhp [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام عزیزان
    من یکی از مشتریان قدیمی این سایتم
    طی چند سال گذشته از مطالبی که عزیزانی مثل آقا بهزاد، خشایار و مرتضی و ... گذاشتن، خیلی استفاده کردم
    هنوز ابتدای راهم، اما یه درس مهم رو خوب یاد گرفتم.
    برای داشتن یه تجارت و البته هر کار دیگه ای داشتن روابط خوب و گسترده از مهمترین ارکان کاره
    و برای داشتن این دست روابط، صداقت و پشتکار و خوش قولی از واجباته
    گفتنش ساده است ولی انجامش در عمل سخت و سنگین .
    از طرف دیگه یه درس مهم رو بعد از دو تا سفر یک ماهه به چین برای تجارت یاد گرفتم:
    اینکه قبل از اینکه چیزی رو اونور بخرید، اینطرف باید قبرش رو کنده باشین، یعنی بازار فروشش رو قطعا داشته باشین وگرنه مثل یه جنازه رو دستتون باد میکنه و همش میشه ضرر
    زنده باشید
    حسینی پور
    در ضمن باید نوسانات دلار و ارز را در نظر بگیریم .به صورت لحظه ای
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sakura [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    تشکر فراوان از بهزاد عزیز
    آیا دوستان در رابطه با صادرات انواع ظروف یکبار مصرف به کشورهای همسایه ( عراق-ترکمنستان-افغانستان و..) اطلاعاتی دارند؟ بهترین نحوه دریافت پول از خریدار چیست؟
    از افغانستان اگه متقابلا کنجد دریافت کنی به جای پول دو طرف سوده
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط zanko [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوست عزیز
    باتوجه به تجربیات بنده از بازار اقلیم کردستان عراق در حال حاضر مواد غذایی بسیار مناسبه برای صادرات به این منطقه،شما اگه بتونین خریدار مورد اطمینان رو پیدا کنین کار تو این منطقه با سود خوبی همراه میشه اما در مورد ظروف یکبار مصرف اطلاعی ندارم،اگه اطلاعات و مشاوره ای در مورد کار تو شمال عراق نیاز داشتید پیام خصوصی بدید در خدمتتون هستم.
    موید باشید
    لطفا به صورت دتایل بفرمایید چه مواد غذایی
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    دوستان صادرات مشتقات نفتی و گازوییل به کدام کشورها سود داره لطفا به صورت کامل توضیح دهید .
صفحه 15 از 17 نخست ... 51314151617 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)