ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    به دوستان هم توصیه میکنم توی خرید مراقب باشید و پول پیش ندید و تا مطمئن نشدید که کسی میتونن جنستونو جور کنن اصلن جواب قطعی به مشتریتون ندین
    ویرایش توسط binalood2 : 28-02-2014 در ساعت 17:31
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    از همه دوستان هم ممنونم چه کسانی که خصوصی پیام دادن چچه دوستانی که اینجا پیام دادن
    قصدم فقط اگاهی همه بود
    با تشکر
    meysamt
    مهمان
    سلام به همه دوستان بهتر بود ملاقات داشته باشید و هر دو طرف مبلغی رو به عنوان پیمان به حساب یک شرکت معتبر که مورد قبول دو طرف باشه واریز می کردید و پس از اتمام کار مبالغ رو دریافت می کردید خیلی راحت من الان برای معاملات با افراد ناشناس همین کارو می کنم اگه سوالی داشتید در خدمتم--------سعی کنید تا از چیزی مطمین نشدید عمومی بیان نکنید تو همین انجمن یه نفر به من بی اعتماد شد و عمومیش کرد بعد از 2 روز فهمید اشتباه کرده ولی نه عذر خواهی کرد نه تایپیکها رو پاک کرد یا علی
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    درسته . ما 2بار هماهنگ کردیم که همدیگه رو ببینیم اما نیومد طرف و هر دفعه کار داشتن رو مطرح کرد با اینکه تو یک شهر هستیم...
    این طرف ما میخواست پول پیش بگیره و ضمانت هم نده و اون پول رو به قول خودش خرج عواملش تو پالایشگاه و شرکت نفت کنه
    وگرنه من گفتم از خریدار یک چک 1 یا 2میلیاردی بایت پرداخت پورسانت یا حسن انجام کار میگیرم اما قبول نکردن و همچنان اسرار به گرفتن پیش پرداخت بدون دادن ضمانت معتبر و فقط به ضمانت و قررداد محضری بسنده کردن
    من هم نامی از طرف تو این تاپیک نبردم
    فقط از دوستان راهنمایی خواستم
    که ببینم این کار درسته یا نه که دوستان جواب رو دادن
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اقاي بينالود و اقاي حيدري هر دو حق داريد ولي شيوه معامله شما اشتباهه-كارتون با يك ضمانت نامه بانك حله و با اين مشكلات كه باهم درگير بشيد و خداي نكرده همديگرو محكوم كنيد حل نميشه
    بهتره كه اگر هم در معامله ب نتيجه نرسيديد بگذاريد روي عدم تفاهم نه شائبه هاي ديگر
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    اخه خیلی شائبه هستش...........
    وقتی کسی چک رمزدار 1یا 2میلیاردی یا ضمانت پرداخت 1_2میلیاردی بانکی رو قبول نمیکنه و فقط میگه پول پیش بدین اونم بدون دادن ضمانت معتبر
    هرکی باشه 2تا فکر میکنه یا اینکه طرف نمیتونسته بده داره دبه میکنه یا خدایی نکرده .........
    اما هر دوش باعث میشه اعتبار من که طرف خریدار هستم بره . حالا جنسی که میخوایم بخریم چه قانونی باشه چه قاچاق یا هر چی دیگه قیمتش 1ریال باشه یا 1میلیون فرقی نداره

حالا باز خوبه من با یک پالایشگاه دیگه به تفاهم رسیدم وگرنه اعتبار و آبروم تو یه منطقه از بین میرفت .
    ویرایش توسط binalood2 : 28-02-2014 در ساعت 17:56
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    دوستان بهتره همدیگه رو متهم نکنید. هنوز نه کسی قصد داشته زیر قولش بزنه و نه کسی قصد کلاهبرداری داشته.
    به جای این بهتره به این دقت کنید که در قراردادهایی که رقم های بالا داره معمولا تجار و بازرگانان دیگر چه کار میکنند.

به نظر من بهترین راه حل کلی برای چنین قراردادهایی ضمانت نامه های بانکی هست به علاوه قراردادهای محضری. این طوری یک بانک میاد وسط و ریسک انجام معامله با یک درصدی کاهش پیدا میکنه.

اما به طور کلی من اینقدر از این پیشنهادات وسوسه انگیز شنیدم که الان هر کی بهم بگه بیا مثلا 1000 تن از این کالا وارد یا صادر کنیم همیشه با بدبینی میرم جلو.

کلا تو بزینس یه سری افراد خیلی حرفای گنده گنده میزنن و باید ازشون ترسید.
صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)