ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان اگر میشه یه سری به تاپیک من هم بزنید و یکمی مشاوره بدین

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    24
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام دوست عزیزبه نظر من،قبل از شروع تولید،بهتره اول لیست کارهایی که میتونید انجام بدید را بنویسید،نقاط قوت و ضعفی که دارید،روابطی که برای گرفتن مجوزها ،ایجاد زنجیره فروش و توزیع،توانایی ها و پتانسیلهای منطقه ای که میخواین اونجا کارخانه تاسیس کنین،...بعد موارد را با هم مقایسه کنین،موارد را رتبه بندی کنین و به ترتیب رتبه مرتب کنین،حالا هرکدوم را تا اونجایی که میشه در موردش تحقیق کنین،برید کارخانه های مشابه را ببینید،از اینترنت،نمایندگیه وزارت صنایع در استان خودتون،گرفتن اطلاعات بیشتر در مورد مجوزها و پروانه های مرتبط،حداقل تعداد نیروی کار مورد نیاز،هزینه های جاری تولید،میزان سرمایه گذاری اولیه تولید،مواد اولیه مورد نیاز،آیا مواد اولیه داخل از ایران قابل تامین هست یا باید وارد کنین(پس باید نوسان نرخ ارز و مشگلات تحریم و ... را بررسی کنین)بعد بازار اون محصولات تولیدی را بررسی کنین،کشش در استان چقدر هست،در کل کشور چطوریه،امکان صادرات هست،مجوز خاصی برای صادرات میخواد.مثلا فاسد شدنیه،نگهداریه خاصی میخواد،زنگ میزنه،....
    DR.Khashayar
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط bitumen [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    خیلی خوبه و خیلی کارها رو میتونی انجام بدی.
    به نظرم بهتره در زمینه مشتقات نفتی فعالیت داشته باشی...[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] و یا پالایشگاه های دیگه.
    یه پیشنهاد دیگه اینکه کارخانه فراوری مواد معدنی راه اندازی کنی...این مورد خیلی کم بهش توجه شده و به نظرم یکی از سوده ترین کارخانه هاست.
    موفق باشید

من با نظر اين دوستمون واقعا موافقم كار فوق العاده اي هستش
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام.کارخانه با تجارت در ضمن هم مسیری تفاوت هایی دارند که هر کدام تجارب مخصوص خود را لازم دارند.شما دو راه دارید 1: به تنهایی ایده ای داشته باشید و آن را تبدیل به کارخانه و کالا بکنید.2: کسی که تجربه ی کارخانه داری و تولید و مسایل و بازار آن را دارد رو پیدا کنید و با تجربه ی تجارت شما و سرمایه تان به میزان مشخص شراکت کنید.من در تولید لامپ و صنایع روشنایی فعالیت میکنم.مشهد هستم و به دنبال شریک خوب و با ایمان و با آبرو برای واردات قطعات از چین و تولید محصولات در ایران هستم.در صورت تمایل اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.9034440311 ...... 9157006485 محمودی
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام برای احداث کارخانه قیر چه چیز هایی لازمه و چقدر هزینه میخواد با 1 یا دو میلیارد چقدر میشه تولید داشت؟!
    و اینکه یا شرکت ها همه دولتی هستن یا خصوصی؟!
    سود کار و سختی های کار رو هم لطف کنین بگین ممنون
    ویرایش توسط enrique : 28-03-2016 در ساعت 13:48
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام .برای احداث کار خانه تولید مشتقات نفتی کسی اطلاعاتی از قبیل سرمایه ساخت وشر کتهای سازنده چه شرکتهایی هستند
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام .برای ساخت کارخانه تولید مشتقات نفتی کسی اطلاعاتی از قبیل شرکتهای سازنده وسرمایه اولیه اطلاعاتی دارد
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دکتر خشایار شاپور میتوانید اطلاعاتی از شرکتهای ساخت کارخانهای تولید مشتقات نفتی اطلاعاتی بدهید
صفحه 3 از 3 نخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع