ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: حمل و نقل

0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

حمل و نقل

با سلام بر کاربران گرامی.
    من حسین زاده مدیر شرکت حمل و نقل بین المللی تیر گستر تبریز آمادگی خود را جهت ارائه حمل و نقل (کامیون های چادری و کفی) به عزیزان محترم هستم.
    ایمیل:hosseinzadehasghar92@yahoo.com
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    شرکتهای حمل و نقل / حاملین سوخت و فراورده های پتروشیمی/ حمل و نقل قیر
    گروه صنعتی وزین با بیش از 70 سال سابقه ساخت تانکرهای حمل سوخت و قیر با استندارد ایران و اروپا در جهت نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور اقدام به فروش تعداد محدودی تانکر با شرایط ویژه در ظرفیت های گوناگون مینماید.
    از متقاضیان محترم خواهشمند است با 02188614773
    16
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام
    دوستان اگر کسی بتونه تجربیاتش در رابطه با ارسال بار جهت شرکت در نمایشگاه به کشوری مثله عراق را بیان کنه ممنون میشم.
    آیا مجوز خاصی می خواهد؟
    شرایط ارسال بار جهت شرکت در نمایشگاه چگونه است؟
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام،
    شرکت میزان سیل آسیا،فعال در زمینه حمل و نقل بار از طریق دریا، به وسیله کشتی های اقیانوس پیما، به صورت کانتینر و فله، از همه بنادر دنیا به هر مقصدی، آماده همکاری با شرکت ها، کارخانجات و تجار گرامی می باشد.
    0918862449
    09215876397
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان من سوالی از شما دارم
    برادرم در امریکا شرکت حمل ونقل داره که کالا به همه نقاط دنیا ارسال و جابجا میکنند ایا من میتونم نمایندگی شرکت ایشون رو تو تهران بزنم با توجه به اینکه رشته و شغلمهیچ ربطی به حمل و نقل نداره و ایا شرایط تاسیس نمایندگی با تاسیس شرکت اصلی حمل و نقل یکی هست یا نه؟
    0
    sas
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان حمل و نقل کلیه کالا های شما به صورت فله و کانتینری از هر کشوری و به هر مقصذی را به ما بسپارید استعلام قیمت بگیرید و بعد مقایسه کنید 09156687265
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان
    وقت بخیر
    من برای اولین بار میخوام واردات انجام بدم و خب بی تجربه هستم اما امیدوارم اینجا مشکلم حل بشه
    من میخوام یه سری قطعات الکترونیکی مثل lcd لپ تاپ و هارد و این چیزا وارد کنم
    مشکل من اینه که سورسی که من دارم انبارش داخل هنگ کنگ هستش و دفترش داخل شنزن
    بار رو هنگ کنگ میتونه تحویل من بده... من با چندین شرکت کارگو صحبت کردم و کارای حمل و ترخیص و کلا همه کاراشو برام انجام بدن
    برای مثل من واسه شروع یه کارتن حاوی 20 عدد ال سی دی لپ تاپ به وزن 11 کیلو و ارزش تقریبا 420 دلار میخوام بیارم
    مشکلم اینه که خیلی از دوستان اصلا یه قیمت های پرت و پلایی میگفتن ... مثلا من خریدم 400 دلار اونا میگفتن 400 دلار میگیرم حمل و ترخیص!!!
    ولی از بین این ها دو شرکت بودن که خیلی پیگیر بودن و برخوردشون خیلی بهتر بود به من گفتن با توجه به وزن و نوع بارت کیلویی 75 تومن میگیرم حمل و ترخیص میکنیم ایران تحویلت میدیم
    ولی مشکل اینه که این دو شرکت هنگ کنگ انبار ندارن و به خاطر قوانین مالیاتی نمیشه به فروشنده بگم بار رو بفرسته شنزن چون هزینش بالا میشه
    حالا درخواستی که من دارم اگر واقعا کسی هست که این کار رو انجام میده یا کسی رو میشناسین لطفا معرفی کنین
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام حسین جان.... برا حمل محموله مورد نظر هزینه نرمالش چیزی در حدود 200 دلاره .... ( هزینه حمل و ترخیص) ... دوستانی که 400 دلار پیشنهاد دادن خب سود باالایی برا خودشون در نظر گرفتن... در صورتی که سوالی داشتی ایمیل بزن aelitetrading@gmail.com
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان

کسی اطلاع داره برای وارد کردن سگ از اکراین یا ارمنستان چه راهی مناسبه؟؟

سپاس
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    دوستان لطفا بهم کمک کنید.
    من میخوام قیمت ارسال و حمل و نقل پسته رو به کشور امریکا در بیارم.باید چه ضریبی رو به قیمت هام اضافه کنم
    ممنون میشم کمکم کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع