ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    161
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Smile انجام پرداخت هاي شما در علي اكسپرس و علي بابا

سلام

هدف از زدن اين تاپيك انجام تراكنش هاي مالي شما در ​علي اكسپرس و علي بابا هست.

شما كالاي خودتون رو انتخاب مي كنيد و بر اساس قيمت روزانه دلار كه متعاقبا اعلام ميشه، مبلغ نهايي رو حساب مي كنيد و به يكي از كارت هاي زير كارت به كارت مي كنيد.

شماره كارت:

1. شماره كارت 6104337096268527 بانك ملت به نام الياس حسيني. لطفا به نام صاحب حساب دقت كنيد كه اشتباه نشه.
    2. شماره كارت 6037991459219196 بانك ملي به نام الياس حسيني .

دوستاني كه مبلغ خريد هاشون رو از طريق بنده تراكنش ميدن بايد اين موارد رو قبول داشته باشند:

1. بخوان از وب سايت هاي علي بابا و علي اكسپرس كالا خريد كنند(نه از هيچ سايت ديگه اي)
    2. اعتبار سنجي فروشنده ها را در سايت علي اكسپرس بررسي كنند و از فروشنده هاي معتبر با حجم فروش معقول و امتياز مناسب درخواست خريد بدن.
    3. كالاهاي مجاز و مطابق با شرع و قانون خريد كنند.
    4. آدرس حقيقي در ايران داشته باشند تا بتونم كالا رو به آدرسشون سفارش بدم (سفارش كالا صرفا به آدرس حقيقي خريدار انجام ميشه و امكان سفارش كالا به آدرس خودم وجود نداره)
    5. امكان خريد كالاهاي مجازي وجود ندارد.
    6. تمام خريد هايي كه من انجام ميدم تحت قوانين وب سايت علي بابا و علي اكسپرس خواهد بود.
    7. وب سايت علي بابا و علي اكسپرس دو وب سايت بسيار بسيار معروف درجهان هستند كه قسمت زيادي از سهامشون در دست شركت معروف ياهو (Yahoo) مي باشد اما درصورتي كه به هر دليلي وب سايت هاي علي بابا و علي اكسپرس كلاهبرداري كنند!!! بنده مسئول نخواهم بود(هرچند براي گرفتن حق دوستان تمام تلاشم رو انجام ميدم
    8. مسئوليت اعتبار سنجي فروشنده ها با خود شما خواهد بود و بنده هيچ مسئوليتي در اين زمينه ندارم. هرچند اگر به هر دليلي از خريدتون راضي نبوديد يا فروشنده كالاي شما رو ارسال نكرد يا كلا مشكلي در خريدتون بوجود آمد، با اينكه بنده هيچ مسئوليت قانوني ندارم اما بنا بر اخلاق اجازه آزاد شدن پول از سيستم Escrow به فروشنده رو نخواهم داد و در چارچوب قوانين علي بابا و علي اكسپرس و سيستم مالي Escrow تا جاي توانم نسبت به پس گرفتن پول شما اقدام مي كنم.
    9. با توجه به اين مساله كه بالا ماندن تاپيك به پست هاي شما بستگي داره، پيام خصوصي را فقط بگذاريد براي دادن مشخصات و آدرس و لينك و شماره تراكنش انجام شده. لطفا سوالاتتون رو در خود انجمن مطرح كنيد تا پاسخي كه ميدم به درد سايرين هم بخوره.

قرار ملاقات حضوري صرفا براي خريدهايي با حجم بالا گذاشته ميشه

توجه مهم: موقع خريد از يك فروشنده اطلاعات زير رو من بايد وارد كنم. لطفا خودتون وقتي يك سفارش ميديد اطلاعات زير رو دقيقا به انگليسي پر كنيد(ميتونيد به فارسي هم پر كنيد و من نوشته شما رو به انگليسي تيديل ميكنم) تا خريدي كه براتون انجام ميشه دقيقا اون چيزي باشه كه خودتون دوست داريد. درضمن اگر از يك جنس يك مدل خاص يا يك رنگ خاص رو ميخوايد بايد حتما قبلش خودتون با فروشنده هماهنگ كنيد. براي خريد هاي كمتر از 1000 دلار من نميتونم با فروشنده وارد مذاكره بشم(برام ارزش نداره)

اين فرم رو در هر خريدي پر كنيد:

نام تحويل گيرنده:
    آدرس دقيق تحويل گيرنده:
    شماره تماس ثابت و موبايل تحويل گيرنده:
    تعيين نوع دقيق كالا اعم از تعداد و رنگ و شكل و مدل و تمام ويژگي ها
    تعيين نوع پست
    توضيحات اضافي( اگر توضيحات اضافي داريد اينجا بايد بديد و من دقيقا متن نوشته شده شما رو ارسال ميكنم)

اطلاعات بيشتر درباره خودم:​

من دانشجوي پزشكي هستم و الان براي رزيدنت هاي بيمارستان و اطرافيان از اين وب سايت خريد كالا ميكنم(اغلب تبلت و گوشي موبايل). از طرفي با توجه به علاقه شخصي خودم در زمينه واردات و صادرات مطالعه هايي داشتم و 4 گواهي نامه از وزارت صنعت معدن و تجارت دريافت كردم كه تصوير دو گواهي نامه در اين آدرس هست:​
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

تصوير ساير گواهي نامه ها و اصل اونها رو ميتونيد به صورت حضوري تشريف بياريد و ببينيد.

چند نوبت هم ارسال وجه براي انجام واردات از چين رو داشتم كه تصوير تعدادي از حواله هاي بانكي رو در اين آدرس ميتونيد ببينيد:​

ساير حواله ها رو حضوري ميتونيد تشريف بياريد و مشاهده كنيد.

از طرفي كارت بازرگاني هم موجوده و كارت سبز گمركي براي كالاهايي كه از گمرك ترخيص كرده ام هم موجوده كه به خاطر احتمال سوء استفاده از گذاشتن تصويرشون معذورم. ميتونيد اونها رو هم حضوري تشريف بياريد ببينيد!

جدول محاسبه قيمت نهايي:

1. مجموع خريد هاي بين 1 تا 5 دلار: 4000 تومان كارمزد + قيمت كالا * قيمت روزانه دلار (قيمت روزانه دلار متعاقبا اعلام ميشود)
    2. مجموع خريد هاي بين 6 تا 10 دلار: 3000 تومان كارمزد + قيمت كالا * قيمت روزانه دلار (قيمت روزانه دلار متعاقبا اعلام ميشود)
    3. مجموع خريد هاي بين 11 تا 15 دلار: 2000 تومان كارمزد + قيمت كالا * قيمت روزانه دلار (قيمت روزانه دلار متعاقبا اعلام ميشود)
    4. مجموع خريد هاي بين 16 تا 25 دلار: 1000 تومان كارمزد + قيمت كالا * قيمت روزانه دلار (قيمت روزانه دلار متعاقبا اعلام ميشود)
    5. مجموع خريد هاي بالاي 26 دلار: بدون كارمزد + قيمت كالا * قيمت روزانه دلار (قيمت روزانه دلار متعاقبا اعلام ميشود)

نمونه سفارشات انجام شده رو دوستان ميتونن در اين آدرس ببينند:
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    خيلي ممنونيم كه به فكر ما هستيد-حتما به حسابتون پول ميريزيم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع