ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29
    alpai
    مهمان
    سلام
    جناب ياسين ترجيحا بارها يكجا فروخته ميشن
    اما اگر مثلا شخصي نصف بار برنج رو بخواد فروخته ميشود و نه مثلا 1000 تن برنج
    alpai
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط binalood2 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اها بعد از اون که اعتبار من یا امثال من رفت جلوی مشتری بعد من بیام اینجا بگمن این حرف ها و این بارها خیالی هستش؟
    کدوم ادم عاقلی یک چنین کاری میکنه
    من بر فرض که مشتری داشته باشم واسه این موارد میرم از دسته اولش و صاحبش میخرم صاحب اصلی رو پیدا میکنم نه واسطه ای که حتی مدارک رو خودش ندیده
    میرم سراغ کسی که نترسه مدارک نشون بده و مدارک مال خودش باشه و ...............................

من و دوستان مثل من که اینجا نظر دادن واسه اینه که از این حرفا و بارها زیاد گفته شده و زیاد شنیدیم اما ته ماجرا خالی بوده
    میخوایم دوستانی که تازه این کار رو شروع کردن نیفتن تو یه بازی بی سرو ته و پوج
    الکی وقتشونو هدر ندن برن دنبال موضوعی که حقیقت داشته باشه . گناه دارن بنده خداها
    نظر هر كس برا خودش محترمه
    شما كه دم از با تجربگي ميزنين و بقيه دوستانو بي تجربه ميدونين!كدوم آدم با تجريه در امر تجارت در اول كار مدارك اصلي همچين باري رو ميخواد!!!!!!!!!!!
    شما اصن فرض رو بر اين بزارين كه شما با تجربه هستين و بقيه تازه كار و شما فهميدين كه اين بار الكيه.
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    به چند دلیل
    1: کسی که 500میلیون یورو و 500میلیون دلار واسه فروش داشته باشه اصلن یک چنین حایی نماد اعلام کنه
    چون اگه وجود دشاشته باشه واقعن و شخصی باشه بلده به کی و کجا بده و اعلام تو یه جای عمومی یعنی اینکه همه ی نهاد های امنیتی رو بریزه رو سر خودش که با عقل انسان جور در نمیاد. مگه این یه دام از طرف اطلاعات باشه که قضیش فرق میکنه....
    الان هستن کسایی که معاملات میلیارد دلاری میکنن ام به صورت بانک به بانک و اکانتی. الان اگه هر کی از دوستان دلار و یورو از 1میلیون به بالا بخواد من میتونم همانگ کنم به صورت اکانتی بگیره و با 400تومن زیر قیمت صراف فقط طرف باید کد شورای پول و اعتبار داشته باشه
    در ضمن یک چنین فروش فیزیکی دلار و یورو مصداق پول شویی و قاچاق هستش اگه وچود خارجی داشته باشه
    اگه واقعن وجود داره به بانک مرکزی بدین خود کشور تشنه دلار و یورو هست
    و اینکه اگه واقعن وجود خارجی داشته باشه این مقدار دلار و یورو نگه داریش سخته و یا باید دست یه گروه مافیایی باشه یا یه سازمان امنیتی
    این از بحث دلار ئو یورو
    بحث طلا هم همینطور الان کشور تشنس که ریال به دلار و یورو و طلا تبدیل بشه پشتوانه کشور بشه برو به خود بانک مرکزی بده
    و باقی مسایل مثل دلار و یورو هست

برای 400هزار تن برنج
    برادر من تا الان حدود 600هزار تن برنج هندی وارد کشور شده. از اول سال
    شما یه محاسبه سر انگشتی بکن تقسیم کن به طول سال ببین چقدر باید موجود باشه الان تو کشور.
    امار واردات رو از سایت گمرک کشور میتونی جستجو کنی
    امار رسمی هستش
    حالا شما میگی400هزار تن داری باشه دوستان عاقل هستن میتونن یکم پرسوجو کنن ببینن

در ضمن من نگفتم همه اینجا بی تجربن برای بعضی از دوستان گفتم که تازه اول راه هستن که گول این حرفای پوچ رو نخورن
    من و امثال من وقعی که اول راه بودیم از این حرفای پوچ زیاد شنیدیم و دنبالش رفتیم اما تهش پوچ بوده.....
    نمیخوام دوستان تازه وارد تو این راه پوچ برن
    قصد من همینه فقط......
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    حالا شما اصرار داری وجود خارجی داره عیبی نداره
    وظیفه من بود که به دوستان بگم یک چنین حرفایی تو خالی هستش .........................................
    حالا خودشون میدونن

فکر کنم باقی دوستان با من موافق باشن
    alpai
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط binalood2 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    به چند دلیل
    1: کسی که 500میلیون یورو و 500میلیون دلار واسه فروش داشته باشه اصلن یک چنین حایی نماد اعلام کنه
    چون اگه وجود دشاشته باشه واقعن و شخصی باشه بلده به کی و کجا بده و اعلام تو یه جای عمومی یعنی اینکه همه ی نهاد های امنیتی رو بریزه رو سر خودش که با عقل انسان جور در نمیاد. مگه این یه دام از طرف اطلاعات باشه که قضیش فرق میکنه....
    الان هستن کسایی که معاملات میلیارد دلاری میکنن ام به صورت بانک به بانک و اکانتی. الان اگه هر کی از دوستان دلار و یورو از 1میلیون به بالا بخواد من میتونم همانگ کنم به صورت اکانتی بگیره و با 400تومن زیر قیمت صراف فقط طرف باید کد شورای پول و اعتبار داشته باشه
    در ضمن یک چنین فروش فیزیکی دلار و یورو مصداق پول شویی و قاچاق هستش اگه وچود خارجی داشته باشه
    اگه واقعن وجود داره به بانک مرکزی بدین خود کشور تشنه دلار و یورو هست
    و اینکه اگه واقعن وجود خارجی داشته باشه این مقدار دلار و یورو نگه داریش سخته و یا باید دست یه گروه مافیایی باشه یا یه سازمان امنیتی
    این از بحث دلار ئو یورو
    بحث طلا هم همینطور الان کشور تشنس که ریال به دلار و یورو و طلا تبدیل بشه پشتوانه کشور بشه برو به خود بانک مرکزی بده
    و باقی مسایل مثل دلار و یورو هست

برای 400هزار تن برنج
    برادر من تا الان حدود 600هزار تن برنج هندی وارد کشور شده. از اول سال
    شما یه محاسبه سر انگشتی بکن تقسیم کن به طول سال ببین چقدر باید موجود باشه الان تو کشور.
    امار واردات رو از سایت گمرک کشور میتونی جستجو کنی
    امار رسمی هستش
    حالا شما میگی400هزار تن داری باشه دوستان عاقل هستن میتونن یکم پرسوجو کنن ببینن

در ضمن من نگفتم همه اینجا بی تجربن برای بعضی از دوستان گفتم که تازه اول راه هستن که گول این حرفای پوچ رو نخورن
    من و امثال من وقعی که اول راه بودیم از این حرفای پوچ زیاد شنیدیم و دنبالش رفتیم اما تهش پوچ بوده.....
    نمیخوام دوستان تازه وارد تو این راه پوچ برن
    قصد من همینه فقط......
    انشاالاه كه قصدتون همينه
    اگر آگهي رو به دقت بخونين گفتيم كه كاملا قانونيههههههههههههههههههه هههه
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasin123 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    بنده برای همه ی بارهای این بزرگوار مشتری دارم اما نه بصورت یکجا.
    و اگر ب قول فرمایش شما چنین باری وجود خارجی داشته باشه.
    اگه مشتری داری قربون دستت 3000 تن شمشم منیزیم اکراینی اطراف تهران 99/95 که مطمئن هستم ازش. کیلویی 41 تومن ( تازه احتمال زیاد موقه ی انجام کار تخفیف هم بدن و در ضمن خود فروشنده 1000 تومن برای واسطه ها در نظر گرفته ) و میتونم آنالیزش رو بفرستم. اگه هم خریدار خواست دیگه کاملا مطمئن هم بشه میتونه یه نماینده بفرسته که بروه اسناد و مدارک و خود بار رو هم ببینه که مطمئن بشه ( فقط جهت استعلام توانایی خرید یه فونت مالی هم از خریدار به ارزش 30 درصد بار همراهش داشته باشه اون )
    ..
    تناژ پایینتر هم سراغ دارم شمش منیزیم اکراینی 99/95 ( حدود 5 تن ) که این هم همه ی مدارکش هم تکمیله و مطمئن هم هستم و این یکی هم میتونن برن بازدید و حتی علاوه بر بازدید و نشون دادن مدارک میتونن نمونه هم بگرین از فروشنده بعد تصمیم خریدشون رو بگیرن....این یکی زیر قیمت هست و یه قیمت استثنایی داره...و قیمتش پایینه. و هر دو مورد هم همه ی مدارکشون تکمیل هست.
    اگه مشتریشو داری به من پیام خصوصی بده. ممنون... منتظرم

ویرایش توسط 1212 : 03-02-2014 در ساعت 18:49
    359
    کاربر فعال
    دوستان عزیز وقت خودتون رو تلف نکنید حتی برای کامنت گذاشتن
    وقت طلاست قدرشو بدونید .
    این موارد رو ما خیلی وقته تجربه کردیم و از این جور موارد زیاد شنیدیم و سرابی بیش نیست .
    باز نمیخوام به کسی توهین کرده باشم فقط نظرات خودم رو گفتم
    موفق باشید.
    19
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوست عزیز لااقل ی شماره تماس بزار تا بشه باهات تماس گرفت...من خریدار برنج هستم
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    50000هزار تن برنج هندی 1121 رطوبت 6 . 8.2 محصول هندوستان با برند محسن
    کیسه قرمز رنگ ، سه دوخت ، با طرح کلاه آشپز پرچمی

تحویل تهران هر کیلو 3800 تومان .
    نیاز دارم .لطفا سریع جواب دهید.
    مرسی.09130745133
صفحه 3 از 3 نخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)