ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 6 نخست ... 3456 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 54
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام به همه!
    عرض خسته نباشید به دوستان بالاخص پرسش گران مجاهد در راه رفاه بیشتر خانواده ها، خدا حفظتون کنه.
    پیشنهاد من اینه که شما با توجه به شغلی که دارین یه فن و حرفه ای را که ثابت - با کلاس - درآمدزا و ...باشه رو انتخاب کن اگر تعمیرات موبایل و لوله کشی و خرده فروشی و قارچ و...دوست نداری توصیه ام اینه: کلیدسازی!!
    اولشعلاقه می خواهد دومش صبر و سوم زیر 3 م هزینه و یک جای کوچک و خیلی با سرعت نهایتا 2 ماه پولت در میاد و ماهیانه با توجه به همتت و وقتت و وسایلت و جات و اخلاق بخشنده ات! بالای چند تومان در میاری!
    یا علی ضمنا دست دوم بگیر!
    19
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط brand [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام.به چه جنسی و چه برندی احتیاج دارید؟
    سلام لوازم مهد کودک جنسمه مارک فابر و..
    5
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    با سلام نمیدونم چرا امکان ارسال پست جدید برای بنده امکتن نداره؟مجبور شدم سوالم رو اینجا مطرح کنم.
    برای خرید تجهیزات یه واحد تولیدی از یه شرکت قیمت گرفتم که حدود300 هزار دلار قیمت دادن.
    آیا میشه ار دلار مرجع استفاده کرد؟ چطور میشه از تسهیلات ارزی برای واردات تجهیزات اقدام کرد که پای این شرکت هم در میون باشه؟ینی برای استفاده ار تسهیلات ارزی باید مستقیم خرید رو انجام داد یا مثل این مورد که یک شرکت وارد کننده کار وارداتش رو انجام میده هم میشه از تسهیلات ارزی و دلار مرجع برای خرید تجهیزات اقذام کرد. کسی از دوستان عزیز اطلاعی در این مورد داره؟؟
    2
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوست عزیز من در زمینه میوه خشک صادراتی به صورت عمده و بسته بندی فعالیت دارم میتونم در این زمینه کمکت کنم
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط sorin [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام لوازم مهد کودک جنسمه مارک فابر و..
    جناب سورین لیستتون رو برام ایمیل کنید. ariatabanzigorat@gmail.com
    35
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    1- بساط میوه فروشی سرپایی میشه راه انداخت که در آمدش از اونی که شما میخوای هم بیشتر میشه.

2- سیمکارت اعتباری بخر به شماره هایی که تو شهرتون 4رقم آخرشون با 4 رقم آخر اعتباری یکیه دونه دونه زنگ بزن بالاخره یکیشون ازت میخره چون خیلیا دنبال شماره اعتباری مشابه دایمی خودشونن. 4برابر قیمت خریدت میفروشی. فقط باید پشت تلفن زبون بریزی و یه کمی هم دروغ یا بهتر بگم اغراق کنی.
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    من یکی از دوستای دوران دانشگاه روبیک میفروخت با به سرمایه اندک!!!! میرفت مدارس به بچه ها یاد میداد بعد بهشون میفروخت!!!!
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    عزیزم من تو این فکرم که یک فروشگاه اینرنتی راه بندازم.شما میتونی با این سرمایه (حالا یک میلیون نهایتا بیشتر)بشی اسپانسر تبلیغاتی یا حامی مالی ما ....سود فروش رو مشارکتی تقسیم میکنیم...در آمد خوبی داره البته با تبلیغات هوشمند و هدفمند....اگر مایل هستید اعلام کنید تا جهت مذاکره تماس بگیریم.
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    میشه کفش و کتانی خرید و ابتدا با دست فروشی شروع کرد و کم کم گسترش داد کار رو. من خودم دوستانی دارم که توی این کار هستن. سودش خیلی خوبه
    0
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
صفحه 5 از 6 نخست ... 3456 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)