ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20
    دانشمند
    مهمان

بازاریابی و مطالعه دقیق قبل از سرمایه گزاری در گرجستان

با سلام خدمت تجار و بازرگانان محترم که قصد ورود به بازار گرجستان را دارند
    عرض کنم خدمتتون که تجربه همه دوستان بیشتر ازمن هستش ٬ اخیرا با تجاری بر خورد کردم که باامید و تلاش بسیار زیادی اقدام به عرضه محصولات خودشون در کشور گرجستان میکنن ولی با توجه به عدم شناخت کافی از موقعیت جمعیت و قوانین گمرک این کشور متحمل ضرر وخسارت های جبران ناپذیری شدن من باب مثال عرض کنم که دوستانی که قصد فعالیت در زمینه میوه و تره باریا مواد غذایی دارن حتما سعی کنن که در یک کانتینر حداقل ۱۰ نوع محصول عرضه کنن چون جمعیت این کشور بسیار کم هستش و عرضه محصول با تناژ بالا بسیار دشوار . متاسفانه تجاری که محصولشون یک دست بوده علی رقم کیفیت بالا موفق به فروش محصو لات خود نشدن و تمام ز حمات و سرمایشون به هدر رفته ویا تجاری که در کار قیر و مواد نفتی فعالیت دارن سعی کنن موادشون رو از کارخانجات معتبر تهیه کنن به دلیل اینکه ازمایشات بسیار دقیق که از شش ماه قبل طبق قانون گمرک این کشور بر کیفیت فراورده های نفتی بخصوص قیر انجام میده بازرگانان بسیاری را دچا ر ضررهای جبران ناپذیر کرده است . به امید موفقیت روز افزون شما -
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام. بنده تولید کننده چای نارنگی پرتقال و کیوی هستم . میخواستم بدونم واسه صادر کردن محصولاتم از کجا شروع کنم.باتشکر
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط دانشمند [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام خدمت تجار و بازرگانان محترم که قصد ورود به بازار گرجستان را دارند
    عرض کنم خدمتتون که تجربه همه دوستان بیشتر ازمن هستش ٬ اخیرا با تجاری بر خورد کردم که باامید و تلاش بسیار زیادی اقدام به عرضه محصولات خودشون در کشور گرجستان میکنن ولی با توجه به عدم شناخت کافی از موقعیت جمعیت و قوانین گمرک این کشور متحمل ضرر وخسارت های جبران ناپذیری شدن من باب مثال عرض کنم که دوستانی که قصد فعالیت در زمینه میوه و تره باریا مواد غذایی دارن حتما سعی کنن که در یک کانتینر حداقل ۱۰ نوع محصول عرضه کنن چون جمعیت این کشور بسیار کم هستش و عرضه محصول با تناژ بالا بسیار دشوار . متاسفانه تجاری که محصولشون یک دست بوده علی رقم کیفیت بالا موفق به فروش محصو لات خود نشدن و تمام ز حمات و سرمایشون به هدر رفته ویا تجاری که در کار قیر و مواد نفتی فعالیت دارن سعی کنن موادشون رو از کارخانجات معتبر تهیه کنن به دلیل اینکه ازمایشات بسیار دقیق که از شش ماه قبل طبق قانون گمرک این کشور بر کیفیت فراورده های نفتی بخصوص قیر انجام میده بازرگانان بسیاری را دچا ر ضررهای جبران ناپذیر کرده است . به امید موفقیت روز افزون شما -
    سلام دوست عزیز
    خوشحالم که به جمع اعضای فروم پیوستید و مطمئنا از وجود شما در گرجستان خیلی از اعضا بهره خواهند برد و اطلاعتی هم که در مورد بازار اونجا ارائه میکنید بسیار مفید بود
    یک سوال هم داشتم که در زمینه مصالح ساختمانی و مشخصا سنگ ساختمانی و کاشی و سرامیک بازار اونجا به چه شکله و ایا واردات چشم گیری برای این کالاها از ایران دارند که ارزش کار کردن رو در گرجستان داشته باشه؟؟
    دانشمند
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط نیما1033 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام. بنده تولید کننده چای نارنگی پرتقال و کیوی هستم . میخواستم بدونم واسه صادر کردن محصولاتم از کجا شروع کنم.باتشکر
    با سلام خدمتتون عرض کنم که در کل ارایه محصول جدید در بازار اینجا شرایط خاص وعجیبی نداره ولی کلیه مسایلی که در موردعرضه محصولات جدید غذایی رایج هست باید رعایت بشه . به عنوان مثال بازاریابی گرم و منسجم در کنار تبلیغات (بیلبورد و رادیو تلویزیون) بهترین روش جهت عرضه محصولات غذایی قابل نگهداری وانبار هستش و با توجه به اینکه بازار اینجا بسیار بکر میباشد در صورتیکه استانداردهای اولیه توزیع با چاشنی تبلیغات همراه شود از شانس بسیار بالایی جهت جا انداختن محصول در بازار برخوردار است . به عنوان نمونه بیسگوییت با مارک معروف tuk که در همه دنیا شناخته شده بود وقتی به بازار گرجستان وارد شد به مدت ۶ ماه مجبور به تعویض جنس در مارکتها بود چون استقبال نشد ولی با تبلیغات هماهنگ و مکرر در حال حاضر با تاکید میتونم بگم بازار رو قبضه کرده .
    دانشمند
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط haman716 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوست عزیز
    خوشحالم که به جمع اعضای فروم پیوستید و مطمئنا از وجود شما در گرجستان خیلی از اعضا بهره خواهند برد و اطلاعتی هم که در مورد بازار اونجا ارائه میکنید بسیار مفید بود
    یک سوال هم داشتم که در زمینه مصالح ساختمانی و مشخصا سنگ ساختمانی و کاشی و سرامیک بازار اونجا به چه شکله و ایا واردات چشم گیری برای این کالاها از ایران دارند که ارزش کار کردن رو در گرجستان داشته باشه؟؟
    با سلام ممنون از لطف شما
    در مورد سنگ باید عرض کنم با توجه به اینکه نمای ساختمانها و راه پله هااکثرا سیمان هستش میشه (به غیر از موارد خاص )میتوان به عنوان تجارت مکمل ازش بهره گیری کردچون مصرف اون محدود هستش ولی بازار کاشی و سرامیک و درهای پیش ساخته و سرویس های بهداشتی با توجه به اینکه قیمت محصولات ایران به مراتب کمتر از
    محصولات کشورهای رغیب هست از سود خوبی برخوردار هستش و عمدتا تجاری که به عنوان شغل دایم (انبار داری ،ویترین ٫ تبلیغات ٫ فروش کلی و جزیی )وارد اینجور محصولات شدن موفق تر از تجاری هستن که به صورت گذرا وارد بازار مصالح ساختمانی گرجستان میشوند . از مزیت های حضور دایم در بازار اینجا میتوانم به امنییت بازگشت سرمایه، سود بالاتر و اشنایی بازارهای کشورهای اطراف با محصولات شما اشاره کنم
    ویرایش توسط دانشمند : 28-01-2014 در ساعت 11:46
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط دانشمند [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام ممنون از لطف شما
    در مورد سنگ باید عرض کنم با توجه به اینکه نمای ساختمانها و راه پله هااکثرا سیمان هستش میشه (به غیر از موارد خاص )میتوان به عنوان تجارت مکمل ازش بهره گیری کردچون مصرف اون محدود هستش ولی بازار کاشی و سرامیک و درهای پیش ساخته و سرویس های بهداشتی با توجه به اینکه قیمت محصولات ایران به مراتب کمتر از
    محصولات کشورهای رغیب هست از سود خوبی برخوردار هستش و عمدتا تجاری که به عنوان شغل دایم (انبار داری ،ویترین ٫ تبلیغات ٫ فروش کلی و جزیی )وارد اینجور محصولات شدن موفق تر از تجاری هستن که به صورت گذرا وارد بازار مصالح ساختمانی گرجستان میشوند . از مزیت های حضور دایم در بازار اینجا میتوانم به امنییت بازگشت سرمایه، سود بالاتر و اشنایی بازارهای کشورهای اطراف با محصولات شما اشاره کنم
    پس با توجه به فرمایشات شما صرفا برای تجارت و فرستادن کاشی به گرجستان توجیهی وجود نداره و اگر بخواهیم به بازار اونجا وارد بشیم باید انبار و فروشگاه دایر کنیم؟
    دانشمند
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط haman716 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    پس با توجه به فرمایشات شما صرفا برای تجارت و فرستادن کاشی به گرجستان توجیهی وجود نداره و اگر بخواهیم به بازار اونجا وارد بشیم باید انبار و فروشگاه دایر کنیم؟
    با سلام همونطورکه عرض کردم خدمتتون بهترین روش جهت تجارت در این کشور حضور دایم در بازار اینجا می باشد . (البته با مطالعه دقیق و در نظر گرفتن همه شرایط ) . دقیقا کاری رو که تجار ترکیه و جدیدا تجار آذربایجان انجام میدن و خیلی راحت بازار وقیمتها رو تحت کنترل دارند . مگر درموارد خاص ,البته در تبادلات با حجم بالا عدم حضور درصد ریسک پذیری سرمایه گزاری بالا میرود . از توجه شما متشکرم .
    ویرایش توسط دانشمند : 28-01-2014 در ساعت 17:26
    21
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    در مورد صادرات غلات از ایران به گرجستان چه راهنمایی میتونید بکنید مرسی...
    دانشمند
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط davodmyar [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    در مورد صادرات غلات از ایران به گرجستان چه راهنمایی میتونید بکنید مرسی...
    باعرض سلام و ادب پیگیر میشم ولی تا جایی که اطلاع دارم بیشتر آرد گندم وارد میکنن تا خود گندم
    119
    نوشته های وبلاگ
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید

شناسایی وحضور در بازار گرجستان

با سلامی دوباره خدمت دوستان عزیزم که تازه میخواهند وارد بازار تجارت بشوند وهمه اساتید خودم که در بازارهای دیگر غیر از گرجستان فعال بوده اند وعلاقه مند حضور وتجربه بازار کشور های cis خصوصاً گرجستان هستند. باید متذکر شوم بنده تقریباً 3ساله بطور کاملا جدی وارد بازار گرجستان شده ام شروع این کار با تحقیقات میدانی به مدت 4ماه در کشورهای شمالی ایران مثل آذربایجان،ارمنستان وگرجستان بود که این تحقیقات شامل شناسایی نیاز،سلایق،فرهنگ وآداب وسنن، سیاست ،ظرفیت های طبیعی،تولیدات،سهم واردات وصادرات و... بود از بین این کشور ها گرجستان را با توجه به فضای باز اقتصادی که رئیس جمهور وقت آقای ساکاشویلی ایجاد کرده بود (رتبه 8 جهان در زمینه سهولت ایجاد کسب وکار براساس آمار[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] )ولغو روادید ایران وگرجستان و آسانی سفر انتخاب کردم واین در شرایطی بود که درعرض 3روز کاری میشد شرکت تجاری ثبت داد و حساب بانکی باز کرد ویک ماه بعد برای اقامت یکساله اقدام کرد واین حضور را در سه زمینه 1-مواد غذایی با برند بین المللی (GREENNUT ([Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] ساختمانی با برند kcc([Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] درزمینه صادرات سنگهای ساختمانی،سیمان،کاشی وسرامیک ،لوازم بهداشتی وقیر و... 3-مواد پلی اتیلن وماشین آلات تکنولوژی های نو با برند karen آغاز کردیم وتا همین سال گذشته خوب بود ولی با تغییر رئیس جمهور ونسخه پیچی غرب خصوصاً لابی اسرائیل با توجه به حضور زیاد سرمایه گذاران ایرانی در گرجستان واحساس خطر کشور های غربی به دلیل تبدیل گرجستان همانند امارات به حیاط خلوت ایران برای دور زدن تحریم ها واساساً پول شویی : منجر به شروع تحریم های بانکی از قبیل مسدود کردن حسابهای ایرانیان ، عدم امکان افتتاح حساب جدید (حقیقی وحقوقی) عدم امکان انتقال وجه به خارج از گرجستان از طریق بانک ،عدم انتقال ودریافت پول برای ایرانیها از طریق western union لغو یکطرقه صدور روادید واخذ وجه در ازاء ویزا ودر این اواخر عدم ارایه روادید در مبادی ورودی(زمینی )وهوایی حداکثر 15 روز و گاهاًعدم تمدید اقامت وخیلی موارد دیگر که باعث خروج بیش از 1500 نفر از سرمایه گذاران ایرانی شد ولی با این وجود ما همچنان در این بازار حضور داریم ودر زمینه هایی که به آنها اشاره شد فعال هستیم وبا ایجاد شبکه بازاریابی وتوزیع تخصصی در کل گرجستان وارتباط با کشورهای اطراف درحال حاظر امکان فروش تمامی کالاهای دارای کیفیت (تولید وبسته بندی) وقابل رقابت ایرانی را داریم وبه همه تولید کنندگان وافرادی که تمایل دارند کالای تولیدی خود را در این بازار محک بزنند پیشنهاد میکنم ازطریق این شرکت که گرجستان چهارمین شعبه بین المللی آن است اقدام کنند در صورت تمایل میتوانید با شماره های:00995555601881 و00995555602003 در گرجستان و 09132429310 درایران تماس حاصل نمائید واز مشاوره های کارشناسان این شرکت در زمینه های :هزینه های حمل ونقل،تعرفه های گمرکی،مجوزهای صادرات و واردات،بازاریابی وتحقیقات بازار وشیوه های انتقال ارز حاصل از صادرات استفاده نمائید
    Email:en.nakhaei@gmail.com [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] -www.greennut.co _ [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] نخعی
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)