ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 8 از 24 نخست ... 67891018 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 236
    35
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط zanko [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام اقای جلالی
    ممنون از اینکه تجربتونو در اختیار بقیع اعضا قرار میدید
    من ساکن کردستان هستم و روابط و امکانات نسبتا خوبی مث دفتر کار و انبار تو شمال عراق دارم خوشحال میشم در زمینه صادرات بتونیم باهم کار کنیم
    09189314880 نظری
    hamidrezanazari92@gmail.com
    آقای نظری عزیز در چه زمینه هایی کار میکنین؟ برا عرقیات آذربایجان غربی مثل بادرنجبویه و بیدمشک میشه اونجا بازار پیدا کرد؟
    35
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadmahdi [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوستان عزیز

بنده مقیم کشور کره هستم و می تونم usb های تولید خود کره رو برای فروش در ایران
    با پست بفرستم
    سودش در ابتدا زیاد نخواهد بود
    اما مشتریهایتان که کیفیت و تفاوت جنس کره ای با چینی را ببینند
    سودتون می تونه بهتر هم بشه

الان usb هایی که هم به گوشی می خورن هم به کامپیوتر و هم تاچ دارن اینجا خیلی استفاده می شه

لطفا برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرین و ایمیلتون رو بهم بدین
    لطفا یه عکس بذارین از این usbهای جدید و محدوده قیمت بفرمایید
    35
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط navidforoughi [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    عرض سلام ودرود خدمت همه دوستان
    من مهندس عمران هستم و میخواهم در راه یکی از آرزوهای بزرگ زندگیم یعنی واردات و صادرات قدم بردارم . در این خصوص در این انجمن و انجمنهای دیگر مطالعاتی کردم ولی بازهم دچار سردرگمی هستم. نمیدانم که از کجا باید شروع کرد و چگونه ؟ این را میدانم که برای انجام هرکاری باید دانش و اطلاعات مربوطه را کسب کرد . سوالم اینجاست که برای بدست آوردن این دانش از کجا باید شروع کنم؟ چه مطالبی را باید یاد بگیرم ؟ چه منابعی برای یادگیری وجود دارند؟ چه مباحثی را باید یاد گرفت.
    با اجازه بزرگان سایت اون انجمن های دیگه رو هم وبسایتشونو بده ما هم سر بزنیم. من غیر از اینجا سایت درست حسابی دیگه ای پیدا نکردم.
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط saghi_gh [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست عزیز بیا تو گروه ما تو واتس اپ همکار خوب برای شراکت پیدا میکنی ازین موارد زیاد داشتیم حل شده خدارو شکر
    دوست عزیز چطور میشه به گروه شما پیوست؟
    17
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] بازاریابی

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] فقط برای تجار
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام جناب قاسم زاده
    در باب بازاریابی در عراق در خدمت شما هستم.
    شرکت صادرات و واردات دهکده تجارت- موسوی بینا-09169415013 واتس آپ و وایبر
    ضمنا در مبحث پسته و تخم مرغ و مرغ منجمد و میوه و صیفی جات و مواد غذایی مشتری داریم.
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام و خسته نباشد
    لطفا بفرمایید برای صادرات به کشور روسیه و عراق چه جور بازاریابی مد نظرتون هست آیا منظورت خریدار در کشورهای مربوطه هست
    DR.Khashayar
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط یاسمن [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام و خسته نباشد
    لطفا بفرمایید برای صادرات به کشور روسیه و عراق چه جور بازاریابی مد نظرتون هست آیا منظورت خریدار در کشورهای مربوطه هست
    سلام شما در امر بازاريابي روسيه ميتونيد كمك كنيد؟؟؟
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام خدمت دوستان
    من در کانادا زندگی می کنم و رشته صادرات و واردات خوندم. به تازگی شرکتم ثبت کردم. میخواستم از تجربه دوستان استفاده کنم به نظر شما چه زمینه ای بهتره شروع کنم؟
    خودم علاقه مندم به صنایع دستی باارزش کشورمون که واقعا بینظیر هستند ولی منتظر راهنمایی دوستان هستم که اگر شرایط مساعد بود با هم همکاری داشته باشیم.
    برای واردات از امریکا شمالی چه محصولاتی پیشنهاد میکنید؟
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط businesslady [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام خدمت دوستان
    من در کانادا زندگی می کنم و رشته صادرات و واردات خوندم. به تازگی شرکتم ثبت کردم. میخواستم از تجربه دوستان استفاده کنم به نظر شما چه زمینه ای بهتره شروع کنم؟
    خودم علاقه مندم به صنایع دستی باارزش کشورمون که واقعا بینظیر هستند ولی منتظر راهنمایی دوستان هستم که اگر شرایط مساعد بود با هم همکاری داشته باشیم.
    برای واردات از امریکا شمالی چه محصولاتی پیشنهاد میکنید؟
    یکی از محصولات اصلی امریکای شمالی به ایران خمیر کاغذ هست.
    میتونید روی این محصول کار کنید.
    ولی کلا اگر میخواید ببینید چه چیزایی بین ایران و کانادا رد و بدل میشه برید تو سایت اتاق تهران و بخش امار
    کانادا رو انتخاب کنید و خودتون امارش رو ببینید:
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    (عرفت الله سبحانه بفسخ العزائم و حل العقود و نقض الهتم) خداوند را به وسیله فسخ شدن تصمیمها گشوده شدن گره ها و نقض اراده ها شناختم. حضرت امیر (ع)
صفحه 8 از 24 نخست ... 67891018 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)